Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nettó 230 ezerből lehet...

Nettó 230 ezerből lehet családot alapítani?

Figyelt kérdés

MÁVnál vagyok jegyvizsgáló, nettó 230 ezret keresek.


Anno jártam egyetemre mérnöki szakra, megbuktam, full hülye vagyok matekos, fizikás, informatikai tárgyakhoz.

Fogtam elmentem a MÁVhoz jegyvizsgálónak, keleten nagyon nincs munka így ezért. Volt sulistársaim simán 4-5-600 nettókat kapnak, meg még többeket, és frusztrál ,hogy én keveset keresek meg nem tudok ezért lányokkal ismerkedni. Leblokkol, amikor látom volt sulistársaimat, párkapcsolat boldogság, menő külföldi nyaralások, én meg ennyi pénzből szülőknél lakok egy szobában se barátnő, se külföldi nyaralás.


Lehet ebből kivitelezni a családalapítást? Lehet szép gyerekkora ennyi pénzből a leendő gyerekemnek?


jan. 16. 13:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
87%

Eloszor baratno legyen akivel olyan komolyra fordul a dolog hogy szobajon a gyerek tema. De ahogy irtad hogy meg baratnod sem volt, igy messze allsz meg attol hogy egy gyerek felnevelesen gondolkodj.

Olyan munkahelyet keress ahol van elorelepesi lehetoseg, igy kesobb tobbet tudsz keresni. En is tobbet keresek most mint 26 evesen. Ezen kivul olyan not talalj aki dolgozik, es ha nem is keres sokat, de torekszik ra hogy jobb munkaja legyen.


Tegyuk fel 230-at megkeres a no is, akkor az mar 460 netto. Akinek van sajat tulajdonu ingatlanja az ebbol megtud elni, bar a gyereket biztos nemtudja elhalmozni. Ha nincs hazad akkor olyan munkat kell keresni amibol tudsz alberletet is fizetni.

Minimalberbol nem lehet megelni egyik orszagban sem.

jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
26%
Katonaság felejtős, elég vacak a fizetés.
jan. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem kell albérletet fizetni, akkor TALÁN - egy újszülött dolgai sokba kerülnek.

Tápszer (nem biztos, hogy anyatejes lesz), pelenka, esetleg spec foglakoztatás, stb.

Étel nektek, rezsi.


Albérletben ennyiből kizárt.

jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%

"full hülye vagyok matekos, fizikás, informatikai tárgyakhoz."

Ne ajánljátok már neki, hogy mozdonyvezető legyen, így is felhígult már eléggé a szakma.

A legtöbb szakmunkához is kellenek ezek a tárgyak (pl. villanyszerelő). Esetleg elmehetsz postásnak, portásnak, éjjeli őrnek, stb..

jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!