Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nettó 230 ezerből lehet...

Nettó 230 ezerből lehet családot alapítani?

Figyelt kérdés

MÁVnál vagyok jegyvizsgáló, nettó 230 ezret keresek.


Anno jártam egyetemre mérnöki szakra, megbuktam, full hülye vagyok matekos, fizikás, informatikai tárgyakhoz.

Fogtam elmentem a MÁVhoz jegyvizsgálónak, keleten nagyon nincs munka így ezért. Volt sulistársaim simán 4-5-600 nettókat kapnak, meg még többeket, és frusztrál ,hogy én keveset keresek meg nem tudok ezért lányokkal ismerkedni. Leblokkol, amikor látom volt sulistársaimat, párkapcsolat boldogság, menő külföldi nyaralások, én meg ennyi pénzből szülőknél lakok egy szobában se barátnő, se külföldi nyaralás.


Lehet ebből kivitelezni a családalapítást? Lehet szép gyerekkora ennyi pénzből a leendő gyerekemnek?


jan. 16. 13:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
13%
Ki menjen vezetni?
jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
76%
Hát figyelj... Ne jegyvizsgáló legyél! A melót sajnos nem tudok megspórolni. Nem vagy hülye, sőt egyetemre bekerülni sem a legegyszerűbb dolog... Kell hogy legyen valamennyi eszed, egy tisztességes szakmát végezz el. Én javaslom a vízvezeték szerelőt, vagy a villanyszerelőt. Szarrá keresik magukat. Sulit ki tudod lengetni a fizudból, pláne ha anyádnál laksz. Meglátod lesz 2x ebnyi fizud, egyből más lesz a saját önértékelésed is, csajok is jobban tapadnak majd, de mielőtt megismernél egyet lapátj össze pár millát kezdésnek, utána bocsátkozz valamilyen hitelbe. Hidd el, a melót nem fogod tudni megspórolni... De megfogja érni!
jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
75%
Mi pár hónapja vettünk egy családi házat a vőlegényemmel. Nagyon jó áron és nagyon jó állapotban. 250 ezer Ft havonta a törlesztője... Együtt 600 ezer Ft körül keresünk. És még így is meggondoljuk hogy akarunk-e gyereket vállalni a következő pár évben. Pedig előreláthatólag nemsoká fizetésemelést is kaptunk. Rengeteg kiadással jár a normális élet. Nálunk pl most csak 20-21 fok van bent de 105 ezer Ft volt az előző havi fűtésszámlánk... 230 ezer Ft édeskevés bármire. Sajnos ez az igazság.
jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Először is keríts magadnak egy társat, utána lehet szó a családalapításról. Egyébként mindenhez két ember kell.Férfi létedre nem kell eltartanod/ fenntartanod a leendő barátnődet, neki is lesz/ van keresete, ketten összetéve eltudtok költözni.
jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak nem érdemes.

Sok ember keres ilyen szarul, pl. a tanárok sem keresnek sokkal többet.

jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
78%
jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
26,5 évesen mondjuk még nen volt semmi kapcsolatom a nőkkel, de ilyen fizuval már nem is lesz.
jan. 16. 20:56
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk engem sose érdekelt mennyit keres az akivel ismerkedtem 🤷‍♀️ Nem a pénzéért szeretek valaki. Mièrt így látod a dolgokat egyébként? Oké vannak cicababák akik csak pénzes csávókkal kezdenek ki és rajta élősködnek de a nők 60%a nem ilyen.
jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

#31 A Kérdező. Ki más?


#37 Lemaradtam ott, hogy a nem létező gyerekeid felneveléshez kevesled a fizetésed. Szóval azért nincs párkapcsolatod, mert a MÁV keveset fizet? :D És ha ennyi marad, akkor nem is lesz? Ha meg nyersz a lottón, akkor rögtön megoldódik minden?


Így tulajdonképpen akkor nem kell aggódni, hogy nem futja pelenkára, hisz nem lesz rá soha szükség. Kivéve ha véletlen hirtelen meggazdagszol, mert akkor rögtön megrohamoznak a nők, aztán a babák :D


Komolyra fordítva: Ne azzal foglalkozz, hogy melyik volt sulistársad milyen fizetést hazudik (vagy nem), meg miket közvetít a közösségi oldalakon. Nekik is biztos megvannak a saját gondjaik, legfeljebb nem mutatják kifelé. Éld a saját életed! Ne hasonlítgasd magad senkihez! Nincs értelme.

jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
83%
Katonaság?
jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!