Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mennyire volt inkorrekt...

Ez mennyire volt inkorrekt apám részéről? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

apammal alapbol nincsen jo kapcsolatunk. Szombaton mondta hogy jonnek hozzank vendegek. En pedig mondtam hogy oke de en nem fogok kijonni a szobambol mert nekem semmi kozom hozzajuk(apam havetja, es a csaladja jottek) es nagyon csunyan kezdett velem beszelni mielott jottek fel oraval, ilyeneket mondott:

takarodj el innen ha nem jossz ki,nnem koszonsz nekik, nem vagy kint a tarsasaggal, es nem kommunikalsz

-huzzal innen, nekem igy nem kellesz

-ha nem tartod be a szabalyokat neked itt nincs keresnivalod


aztan elmentem, de tobbet mar nem megyek hozza, igyis elegge feszult volt a kapcsolatunk

egyebkent meg mar 17 eves vagyok tehát nem kotelessegem jopofat vagni az ismerosei elott, az a mi lakasunk, az en szobam es jogom van ottnlenni attol fuggetlenul ha jonnek masok es nekem nincsen kedvem full idegenekkel kommunikalni


márc. 3. 18:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
27%
Jól van kérdezô, ne számíts normalis válaszra ezektôl az agyon nyomorgatott lelkektôl, akik nem megszülettek, hanem kesôi abortusz eredményei
márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
14%
És amúgy egész életedben ilyen életképtelen nyomi akarsz lenni, vagy csak az első pár évtizedben?
márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
67%
Hát ezt én se érezném kutyakötelességnek, hogy kimenjek és köszönjek, főleg ha semmi közöm hozzájuk. Az álszenteskedés, jópofizás meg különösen nem szimpatikus. Az őszinte embereket kedvelem.
márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
20%

"Tuti sok sminktippel látja el a csajt."

. Azért nem kicsit kell szexistának lenni, hogy azt hidd, egy 17 éves lány csak erről tud beszélni...


Egyébként ő maga írja, hogy 17 évesen azért dolgozik, hogy legyen pénze cigira és italra, szóval annyira nem lógna ki a társaságból.

márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
58%
Apád viselkedés nem normális, viszont te sem kezelted jól a dolgokat. Minimum köszönni akkor is ki kell menni, ha baromira nincs hozzá kedved(gyerekként én is utáltam az ilyeneket). Az ő házuk, feltehetőleg nem parasztnak neveltek, egy köszönésbe nem haltál volna bele
márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen ez a sok frusztralt valasz, meg az is, hogy beszolni akarnak nehanyan, de nem olvasnak :D irta, hogy az volt a terve, hogy kimegy koszonni, aztan nem lenne tovabb ott veluk.
márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%

Mivel azt írod, alapból nem felhőtlen a viszonyod apukáddal, gondolom az is közrejátszik, hogy eleve nem megfelelő hangnemben beszéltek egymással.

"oke de en nem fogok kijonni a szobambol mert nekem semmi kozom hozzajuk"

Normális légkörű családban ilyen mondat nem hangzik el, ez úgy működik, ha pl csak a szülők ismerőse jön vendégségbe, hogy nem kötelező jópofizni velük egy tizenéves gyereknek. Bőven elég, ha köszön, majd udvariasan elvonul, hiszen ezzel akár a tiszteletét is kifejezi, nem hozzá jöttek, hanem a szüleihez, ezért hagyja őket magukban beszélgetni. Ugyanúgy, ahogy egy szülő sem ül be a tizenéves gyerekek közé, amikor a gyerekei vendéget fogadnak, a gyereknek sem kell ott ülni.

márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
2%

Gondolom tapasztalatból tudta mire nem számíthat tőled és ez egy szülőnek rettentő frusztráló, főleg ha nem így nevelt.

Van az a pont, ahol előre tisztázni kell hogy "márpedig egy rohadt köszönés és pár per pofavizitre kijössz".

Én is kellemetlenül érezném magam vendégségben ha tudnám hogy van a házban olyan aki elő sem dugja az orrát.

márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
86%
#7 Már ott elvesztetted, hogy lenyusziztál egy 17 éves ismeretlent….
márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
93%

Apád egy érzelmileg labilis, nem érett személy, kontrolláló.


Azért csinálja ezt, mert a haverjának mutatni akar egy tökéletes családképet, ami egy baromság.

A szeretet nem vár el. . .

márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!