Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá ha az...

Mit szólnál hozzá ha az általad anyagilag támogatott egyetemista fiad/lányod nem túl kedvesen reagálna egy ilyen kérdésre?

Figyelt kérdés

Tudomásod szerint soha nem volt kapcsolata, soha nem mesélt neked arról, hogy akár tetszene neki bárki, amit te nem értesz, hogy miért is van így, végülis csak általános végéig volt teljes tabu, középsuli szeptemberétől meg már folyamatosan kérdezgetted. Időről időre szerinte kellemetlenül tenyérbemászóan kérdezgeted arról, hogy van-e valakije, mit csinált Valentin napon, adott/kapott valamit nőnapkor, meg mondogatod neki, hogy ha valaki téged szülőt arról kérdez, hogy van-e párja (a fiadnak/lányodnak), akkor azt mondod, hogy nem tudod, mert szerinted titkolja, és nem tudsz róla, miközben százszor elmondta, hogy nincs.

És egyszercsak a sokadik "na van valakid kérdésre?" azt mondaná, hogy "b+ semmi közöd hozzá"

Mit szólnál ehhez?


márc. 12. 13:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
7%
Innentől kezdve nem kérdeznék semmi személyeset, azt se hogy hogy van vagy mikor jön haza. Max az időjárásról lennék hajlandó vele beszélni
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 NTBS ***** válasza:
26%

Nehéz kérdés.

Szerintem a pillanat döntene.

márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha rögtön így nekem esne, az valószínűleg rosszul érintene. De mivel a kérdésből kiderül, hogy évek óta folyamatosan ezzel van cseszegetve szerencsétlen, így azt hiszem nem lennék meglepve, hogy végül elszakadt nála a cérna.
márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Nálam ez a pont valahol a 4-5. faggatózás után jött el, és nem, nem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam ezért.


Azért, mert "támogatnak" - bocs, nem én kértem, hogy megszülessek, még szép, hogy támogatnak - thóság ilyen szinten és tolakodóan belemászni a másik életébe.


Igen, szóltam nekik szépen, csúnyábban, aztán épp el nem küldtem őket a f.szba. Bocs, engem sem érdekel, hogy ők mit csinálnak a hálóban, az én szerelmi életemről is le lehet akadni ;)

márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
6%
24es de előtte gondolom már keresnél munkát és albérletet igaz?
márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Aki azt irja, hogy innentol kezdve a gyerek elkoltozhet otthonrol es boldoguljon egymaga, az remelem tudja, hogy a gyerek meg is fogja tenni, es soha tobbe ra sem nyitja az ajtot az ilyen szulore, akkor sem, ha az a halalos agyan fog fetrengeni.
márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

26


Ugyanmar, dehogy költözik el. Nincs neki miből. Ha lenne, nem a szülőktől várná a támogatást. Amúgy meg nem nagy veszteség az a gyerek, aki semmit nem oszt meg a szülővel és mellé még így is beszél. Nem fog senkinek hiányozni, nyugi

márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt nem értem, hogy jön ide ehhez az egészhez, hogy eltartott?
márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

Megérdemli az ilyen választ. Bár, szülőnek soha nem mondanám, hogy bazdmeg ez tény.

20 éves vagyok, nekem sem volt még barátnőm, szerencsére nem is kérdezgetnek erről itthon. Ha meg néha szóba jön, akkor letudom ennyivel: "Amíg olyan mentalitásom van, hogy szívesebben elmegyek edzeni, míg a barátnőmhöz mennék, felesleges, mert nem lenne rá időm." (szeretek edzeni, ennek élek kb.)


Időm pedig tényleg nincs, 7től 3ig munka, 5ig edzés, 7 órára pedig hazaérek. Max a hétvége, de az meg nem sok lánynak jön be szerintem, ha heti 1x találkozik a barátjával.


És meglepő módon nem vagyok meleg. Attól, mert nincs valakije, nem jelenti azt, hogy a saját neméhez vonzódik. Honnan jön ez a hülyeség? Ezt már több helyen is olvastam, hogyha X éves korára nincs valakid, akkor tuti meleg/leszbikus vagy. wtf


Nálam például hosszú évekig önbizalomhiány miatt mégcsak próbálkozni sem próbálkoztam. Volt 1 lány, kemény 2 hetes kapcsolat, átvert, elég is volt egy életre szerintem az ismerkedésből.

márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember vagyok, szóval nem lepődnék meg, hogy unja már a folyamatos értetlenkedés és kérdezgetést. Mondjuk én eleve nem kérdezgetném erőszakosan erről.


Az "eltartottság" nem is értem hogy jön ide. Attól, hogy valaki függ tőlünk anyagilag, még nem rendelkezünk az élete, főleg nem a magánélete felett.

márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!