Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy aludjak ott? Mit tegyek,...

Hogy aludjak ott? Mit tegyek, hogy anya ne higgye, hogy lefekszem a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel elég jóban vagyok(10 éve ismerem és amióta szünet van,szinte minden nap találkozunk,szóval már kb. legjobb barát.A szülei elutaznak a jövő héten pár napra és elhívott,hogy aludjak ott,mert úgyis csak ő lesz otthon.Én belementem a dologba,mert régóta szerelmes vagyok belé,ráadásul most barátnője sincs,ami elég ritka nála.

De anya nem akar elengedni,mert nem bírja a srácot és állítja,hogy csak a szexre megy.Lehet,hogy a régebbi barátnőivel csak ezért volt együtt,de velem más a szitu,mi csak barátok vagyunk,nem feküdnék le vele.


14/L



2012. júl. 28. 10:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Jaj már, persze hogy le akar veled feküdni. Lehet, hogy orál is elég, vagy beéri azzal, hogy kivered. Ha tényleg rendes, akkor megérti, ha elutasítod.

De biztos innátok is majd valamit, meg szerelmes is vagy, szóval ki tudja, visszautasítanád-e.


Na vajon miért akkorra hívott, mikor csak ő lesz egyedül otthon? Gondolkozz már! Nagyon naiv vagy.

2012. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Ó, milyen édes.

Szinte látom magam előtt.

Ott vagytok a fiúnál, először direkt romantikus helyzetet teremt, majd megcsókol, és te ott olvadsz el. Aztán ugye dolgoznak a hormonok, hiába mondod, hogy te még nem akarod, egy kis ez- egy kis az, és máris a bugyidba dumálta magát. Hiszen az még nemis szex. Másnap előről, csak kicsit tovább menne, te pedig hagyod, mert odáig vagy érte. Meg ő amúgysem olyan. Jó fiú ő, persze.

El tudod képzelni, hogy a szex miatt csinálná? Hát sosem tett olyat.

Vagy.. ó, de. Mégis.

Szerinted nincs tisztában azzal, hogy szereted? Ha nem lenne, nyilván egy dönthető csajt hívott volna át magához.

Naív, naív kicsi lány.

Miért kell neked 14 évesen fiúnál aludni? Anyukád helyében infarktust kaptam volna, amint kiejted a szádon. Megáll az eszem. Jövőre már talán gimis lesz, és azthiszi, hogy nagylány.

Lehet lepontozni.

2012. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

De ha bármit akart volna,akkor már régen megtehette volna,mert szinte minden nap ott vagyok náluk(néha el is alszom egy kicsit...) és akkor is üres a ház.Meg amilyen barátnői voltak,kétlem,hogy pont én kellenék neki.

Ott fogok aludni,de jobban szeretném,ha nem kéne hazudoznom anyának.

2012. júl. 28. 12:03
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

Nézzük a jogi részét. Ha már betöltötted a 14 évet, akkor dönthetsz úgy, hogy engeded a srácnak a full extrát. Ha még nem töltötted be, akkor ha akkor is bűncselekményt követ el, s börtönbe kerülhet, ha csak simogat.

De a szüleid vagy gyámod addig a napig, amíg be nem töltöd a 18-at, mindenképpen felel érted. Érted?

És van egy régi mondás: Korán nyíló rózsa korán hervad el.

Én ezt tanácsolom, ha már anyáddal nem törődsz, legalább a saját jövődet ne tedd tönkre.

Látod, eddig minden válasz így vagy úgy, de a mamáddal ért egyet. Ritka itt az ilyen egység. Ez is jelenthet valamit.

2012. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Akkor ülj le anyuddal, és mondd el neki, hogy szeretnél ott aludni, de hazudni nem akarsz. Bár igazából szerintem akármit mondhatsz neki, ha ő már eldöntötte, hogy nem fog elengedni, akkor nem valószínű, hogy megváltoztatja a véleményét.

Mindenesetre gondold meg, hogy 1-2 együtt töltött éjszaka a barát- barátoddal megérné-e, hogy összevessz anyukáddal, és ne bízzon benned többet.

2012. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen egy pasival akarsz alidni, és csodálkozol, hogy anyukád nem engedi? Normális vagy???!!!
2012. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%

"Hogy aludjak ott?"

Abban ne reménykedj, hogy anyukád meg fogja engedni. Egy tinédzser lánynak többé-kevésbé rendezett családi viszonyok között nincs esélye arra, hogy engedéllyel kettesben lehessen egy fiúval egészen addig, amíg a szülei el nem fogadják, hogy megérett rá. Úgyhogy a lehetőségeid:


A, Elfogadod, hogy egyelőre nem alszol együtt a sráccal.

B, Elfogadtatod anyukáddal, hogy már elég érett vagy rá, hogy a te kezedbe adja az esetleges szexuális kapcsolatra vonatkozó döntést.

C, Ellenszegülsz a szülői akaratnak.

D, Átvered anyukád.


Véletlenül sem akarlak a C vagy a D megoldásra rábeszélni. A B-t meg nagyon nem lesz egyszerű elérni, hisz még magadnak is hazudsz a helyzettel kapcsolatban. Középtávon azonban ez lenne az értelmes cél. Annuyit azonban tudj, hogy ez a négy lehetőség van. A többi válaszoló is ezt írja, csak ők anyukádhoz hasonlóan hallani sem akarnak a B,C,D megoldásokról, és nem tudnak fölülemelkedni a helyzeten. Ezért nem a kérdésedre válaszolnak, hanem arra az érzésre reagálnak, amit belőlük ez a kérdés kiváltott, és az A megoldást akarják veled elfogadtatni. Ami nem hülyeség, csak szűklátókörű.


"Mit tegyek, hogy anya ne higgye, hogy lefekszem a sráccal?"

Ne viccelj! Ezt nem tudod elérni. Két ivarérett ellentétes nemű ember, ha egyikük sem tartozik nemének kifejezetten taszító példányai közé, ha kettesben marad annyi időre, ami alatt szexuális kapcsolat létrejöhet köztük, akkor lesznek, akik feltételezik, hogy létre is jött. Ráadásul amennyiben az egyikük az ember 14 éves lánya, akkor nem kell azt hinnie, hogy lefekszel vele, elég azt hinnie, hogy van rá esély, hogy lefekszel vele. Ettől a ponttól kezdve semmire sem lesz nyitott. Nincs olyan opció, hogy "hadd aludjanak együtt, úgysem lesz semmi". Olyan van, hogy "elfogadom, hogy együtt alszanak, és akár történhet valami", vagy "nem tudtam megakadályozni, hogy együtt aludjanak, történhetett valami". Ezek az opciók nem túl vonzók anyukád számára, ezért tilt.



Egyébként meg legyél magadhoz őszinte. Ha te szerelmes vagy egy srácba, és vele együtt akarsz aludni, az nem egy "csak barátok vagyunk" szituáció. Az egy "vonzódunk egymáshoz, és megpróbálunk felépíteni egy klassz kapcsolatot" szituáció, amiben benne van a természetes igényetek, hogy előbb-utóbb testi kapcsolat is legyen. A fiúban biztosan, de jó eséllyel benned is megvan a vágy a testi kapcsolatra abban az esetben is, ha nem lesz belőle párkapcsolat. Ezekkel semmi baj nincs, lényegében most kezdődik életednek az a sok évtizede, ami a testi és a lelki szerelemről szól. Vágj bele bátran. Az ezzel a sráccal való kapcsolatod nagyon jól is elsülhet, de az is lehet, hogy egyszerűen kihasznál. Utóbbi esetben tanulsz belőle. A legtöbbet az ember a kudarcaiból tanul. Anyukád viszont nem akarja neked ezt a kudarcot, ő meg akarja akadályozni. a szabadságot és a szerelmet nem adják ingyen. Meg kell küzdened érte.

2012. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

Miért olyan fontos, hogy ott aludj?

Hány éves a srác?

Az nem lenne elég, ha estére hazamennél, napközben ott lennél? (tisztában vagyok vele, hogy nappal is lehet csinálni ezt-azt)

2012. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Így is vele vagyok egész nap(általában náluk,bár délutánonként elmegyünk valahová néha),ha este/éjszaka hazajönnék,akkor ugyanolyan lenne,mint az összes többi napunk.


Ő 15 éves,de 3 hónap múlva én is 15 leszek.Szóval már szinte annyi vagyok.

2012. júl. 28. 14:25
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

Aludjatok együtt nappal! Meleg időben jól esik ebéd után egy szieszta. Bújjatok ágyba, semmi akadálya, ha nappal felügyelet nélkül vagytok. Sötétítsetek be, stb.


Szerintem ha ott töltenéd az éjszakát, az számára egy megerősítés lenne abban, hogy te (is) előrébb akarsz lépni a kapcsolatban.


Aztán ki tudja, lehet, hogy a sziesztázásból alakul ki valami. :)

2012. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!