Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy aludjak ott? Mit tegyek,...

Hogy aludjak ott? Mit tegyek, hogy anya ne higgye, hogy lefekszem a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel elég jóban vagyok(10 éve ismerem és amióta szünet van,szinte minden nap találkozunk,szóval már kb. legjobb barát.A szülei elutaznak a jövő héten pár napra és elhívott,hogy aludjak ott,mert úgyis csak ő lesz otthon.Én belementem a dologba,mert régóta szerelmes vagyok belé,ráadásul most barátnője sincs,ami elég ritka nála.

De anya nem akar elengedni,mert nem bírja a srácot és állítja,hogy csak a szexre megy.Lehet,hogy a régebbi barátnőivel csak ezért volt együtt,de velem más a szitu,mi csak barátok vagyunk,nem feküdnék le vele.


14/L



2012. júl. 28. 10:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Néha alszunk nappal is,már amennyire sikerül.Először én befekszem az ágyába,utána odafekszik mellém és pár percig csendben vagyunk,utána elkezdünk beszélgetni és hülyülni,szóval azonnal éber leszek.Meg azért csak más éjszaka...
2012. júl. 28. 16:00
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

Önszántadból befekszel egy srác ágyába?

Ej-ej. Nem gondoltál még arra, hogy azért megy utánad ilyenkor, hogy ha már vendégségben vagy, akkor ne feküdj be koszos ruhával az ágyba aludni?

2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Öööm...nem éppen olyan vagyok,mint egy vendég nála/náluk.Kulcsom és távirányítóm van a házukhoz,a srácnak néha főznöm

kell(néha rájön,hogy ő olyan kaját akar enni,amit én csinálok és olyankor napokig képes ezt szajkózni),tehát jobban otthon vagyok a konyhájukban,mint ő maga,szóval nem éppen olyan vagyok,mint egy távoli ismerős,aki félévente egyszer van náluk.És igen,biztosan azért fekszik be mellém az ágyba és ölel át,mert nem akarja,hogy ott feküdjek,amikor pont ő mondja

mindig,hogy feküdjek le nyugodtan,ráadásul ő is folyton ruhában fetreng az ágyán...-.-

2012. júl. 28. 16:40
 24/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha összebújva fekszetek az ágyon,az szerinted csak baráti dolog?:) Mi lenne ott este...
2012. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Aludj ott, dugjatok, aztán állíts haza édesanyádhoz 4 hónapos terhesen. Mert amilyen kis buta vagy, még az se esne le, h az vagy, csak amikor már látszani kezd. Szüld meg, neveld, érettségizz le baba mellett estin, ha tudsz... Aztán keress munkát 18 évesen, a gyes lejárta után egy pici babával. Kapkodni fognak utánad a munkaadók...Ja, keress pasit is, mert a mostani addigra már sehol se lesz, meg se fog ismerni az utcán.
2012. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%
Latom regi a kerdes.Vegul is el mentel a srachoz?
2012. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni:) De kérdés aranyos, nekem is volt ilyen haverom minden napunkat együtt töltöttük,de szex soha nem volt.
2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
A szülők mit szólnak ahhoz, hogy kulcsod van a házhoz, 14 éves létedre?
2012. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
43%
Elmentél a barátodhoz?
2013. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
64%
nem úgy értem hogy a "pasidhoz"! mielött valaki félreértené:D
2013. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!