Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 29éves nő vagyok és az anyukám...

29éves nő vagyok és az anyukám elő akarja írni, hogy kit szerethetek. Ti ezt engednétek neki? Kikérhetném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a férfibe, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk lelkileg is. Igen rendes, megbízható, kedves és nem utolsó sorban megfelelő egzisztenciával is rendelkezik.

Anyukámnak az a baja, hogy nem a mi városunkban lakik, hanem Budapesten.

Őszerinte "ott eleve nem élnek rendes emberek"...

Anyukám valószínűleg úgy számított, hogy helybeli lesz a férjem és így naponta meglátogathat majd minket, hogy teljesen belefolyjon a mindennapjainkba, meg persze a leendő unokák nevelésébe.

Most minden erővel el akar tiltani a kedvesemtől.

(Már öngyilkossággal fenyegetődzik, hogy bevesz gyógyszereket.)


Ti mit szólnátok, ha az anyukátok, vagy az anyósotok szeretne ennyire beleszólni az életetekbe?

(Légy szíves csak normálisan válaszoljatok, hogy majd meg tudjam mutatni neki a válaszaitokat, mert "őszerinte én nem vagyok normális", hogy másik városból választottam párt magamnak.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2013. júl. 6. 21:34
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem normális dolog az, hogy ilyenbe beleszól.


Az alapvető gond, hogy 29 évesen nem vállalod magad, nem nőttél fel. Még mindig tőle függesz lelkileg, érzelmileg zsarol Te meg hagyod.

Mi az, hogy megmutatod neki a válaszokat?! Gondolod hogy akkor másként fog reagálni?


Elé kell állnod. Így döntöttél és kész !

2013. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Nem akarok olyan szavakat használni ami számodra sértő lenne.Nem veled van baj!!!!Anyukádat küld el pszihológushoz.Már maga a fenyegetés mely szerint megöli magát pszihiátriai eset.
2013. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
5%

Itt azért mélyebb probléma van! Akérdező ragaszkodik egy általa megismert fiúhoz, viszont nem biztos, hogy a további jövőt mind a két fél így éli meg! Általában ugyanúgy nem szokott érezni mind a két fél! Feltételezem a pesti pasi kb 32 éves, pestről lement vidékre és látott egy nőt, lehet, hogy mosolygott is rá, lehet meg is kapta!


De, azért nem furcsa ez? 32 éves pasi vidéken? Hol van a családja? Van családja? Ha nincs,miért nincs?

Lehet ő másképp képzeli el ezt az egészet!


A szülők látásmódjáról: Megértem, ők biztonságban akarják a lányukat látni és féltik a pesti pasitól. Pest feketére fest látásmódjuk van. A pasinak nincs talán önálló külön lakása? Ha igen van, akkor mi a probléma? Miért nem megy oda a kérdező? Megvan erre is az ok. A kapcsolat nem egyformán erős mindkét részről.

2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb 29 évesnél ez már kérdés úgy egyáltalán. gondolom dolgozol, önálló vagy. költözzetek össze a pároddal, anyuddal meg beszélgess telefonon ha hiányzol neki. néha elmész meglátogatni, hasonlók.


egyikőtök sem 100-as... ő, hogy beleszól, te hogy hagyod h beleszóljon...


nekem már 20 évesen sem mondta meg anyám, h ki legyen a párom. még akkor sem, ha nem volt neki szimpi a fiatalember. max megjegyezte, h szerinte nem illünk össze.

2013. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

A párom elvált és teljesen rendezett körülmények között él a saját bp.-i családi házába, teljesen egyedül!

Oda tudnék költözni hozzá, csak anyám körbevette magát három barátnőjével és minden délután mind a négyen engem szapulnak.

Már teljesen ki8vagyok...

2013. júl. 6. 22:03
 16/54 anonim ***** válasza:
96%

15-ös vagyok.


Képzeld el, hogy helyben mész férjhez.

Lesz gyereked.

Anyád megjelenik a barátnőivel.

"Nem úgy kell fogni a gyereket.

Nem úgy kell pelenkázni.

Miért most adsz neki enni.

Ne azt adj neki enni.

Nem így kell fürdetni."


Hiányzik ez Neked?


Pakolj és menj. Majd a barátnői lebeszélik az öngyilkosságról, és délutánonként -Tőled távvol- Téged szapulnak.

Úgy sem hallod :)

2013. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudsz csinálni egy "próbaüzemet" kérdező?


Lehet a munkád ideköt. De, hogy tudnád megoldani, hogy munkád is meglegyen és oda is költözz? Sehogy?


Azért nekem így rohadtul gyanús az egész! Csináld úgy, ha lehet, hogy odaköltözöl pár hétre! Ha megy a dolog, ottmaradsz, ha nem megy visszajössz!


Azért a római jog szerint: "halgattasák meg a másik fél is"! Érdekelne, hogy anyukád és a másik három barátnő mivel érvel! Lehet, hogy ez az egésznek a kulcsa!


Ha megfelelően érvelnek, akkor meg kell fogadni! Érdekelne a sunyin háttérben figyelő pasi álláspontja is!


Miféle férfi ez ba@za meg! Nem tud odaállni a leendő anyósa elé és azt mondani: Szeretem a lányát! El akarom venni! Összeköltözünk!


Vagy fél a pasi az elkötelezettségtől és csak bolondít téged, amire anyuék fel akarják hívni a figyelmedet?

2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
88%
Holnap pakolj össze, és az első vonattal lépj le. Ne gondolkozz!!! Ne tegyél del ide semmi több kérdést!!! Menekülj!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi hív, akkor szépen összepakolsz és odaköltözöl. Anyu meg a barátnőivel szidjon csak, ha akar. Két lehetősége lesz: annyira elmar magától, hogy örülhet ha Karácsonykor kap tőled egy képeslapot, vagy befogja a száját és lesz egy normális kapcsolatotok.
2013. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességeteket és az együttérzéseteket velem, de már annyit szapult anya és a 3 barátnője,

hogy "nem vagyok normális",

hogy már tényleg nem tudtam, hogy mit csináljak.

2013. júl. 6. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!