Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a nő?...

Szerintetek normális ez a nő? Hogy bírja ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek házasságból született gyermeke,a férjével megromlott a kapcsolat,elváltak.3ÉV múlva lett egy új kapcsolata amiből szintén született gyerek,de a pasi elhagyta.Ő nem hisztizik,nem akar békülni szinte nem érdekli ez az egész.A gyerekeket szépen neveli anyának tényleg jó.szerintem nem normális,hogy itt áll 2gyerekkel és meg sem próbálja visszacsábítani a párját.szerintem ciki 2apától 2 gyerek....mi a véleményetek?

2013. júl. 20. 05:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Valakit "visszacsábítani" nem lehet, ezt csak egész hülye, primitiv valaki tudja elképzelni. Ha megkisérli a nö, akkor csak megalázó helyzetbe kerül, eredmény nélkül. MErt vagy nem jön vissza a férfi, vagy ha igen, akkor attól kezdve neki mindent szabad, mert a nö életképtelen nélküle és örülhet, hogy ott van vele.


Mellesleg a gyereknek egyáltalán nem jobb, ha a szülök csak látszatra vannak együtt. Ha meg egy férfi ott hagyja a nöt, akkor azt nem viccböl csinálja, hanem mert nem akar a növel maradni.

2013. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen baratno mint te, na az a ciki.
2013. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Én látom mennyire nehéz neki egyedül 2gyerekkel...Mindent egyedül csinál,nem jár sehova,max. vásárolni meg sétálni a gyerekekkel...Miért jó ez neki?Ismerem a volt párját,szerintem egy kicsit sírna neki és visszamenne hozzá
2013. júl. 20. 07:47
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

"jómodú ember volt az új párja,talán megérne egy próbát kibékülni vele."


Hát így már mindent értek! Ha nem voltak boldogok, mi a fenének legyenek együtt?! Majd lesz más, és 2 gyerek után sem áll meg az élet! Nagyon helyes hogy a barátnőd nem fut a pasi után. Ő a normális.


Mellesleg tényleg semmi közöd hozzá. Ha még jót akarnál... de nem, te pocskondiázod az állítólagos barátnődet... Szép kis barát, mondhatom..

2013. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem pocskondiázom,csak nem értem,kedvelem de annak a kicsinek is kéne apa.A nagyobbal rendesen foglalkozik az apja ,a kicsivel egyátalán.nem kéne apa annak a gyereknek?Ő MEG CSAK ROLLEROZIK,BICIKLIZIK A NAGGYAL,a kicsit tolja a kocsiban.ha lenne apja neki lenne könnyebb
2013. júl. 20. 08:12
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azért mert a te világszemléleted szerint egyenlő az armageddonnal, ha valaki egyedül (mármint pár nélkül) él és ilyenkor te vonyítva rágnád a küszöböt, nem kell, hogy ez mindenkire igaz legyen.

Láss túl a saját gondolkodásmódodon.

2013. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá? Az ő élete! Te sem vagy teljesen normális ha ilyeneken fennakadsz!
2013. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd hozzá? Támogasd amiben tudod, de ne szólj bele az életébe. Ő tudja, mit miért! És ha látod hogy nehéz neki egyedül a gyerekekkel, segíts neki. Az neki a segítség, nem az, hogy ide ki írod, hogy ...szerintetek normális...?

Te nem vagy az, és te vagy a ciki, nem kéne ilyen barátnő!

2013. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy szerinted azért keféljen a volt hapsijával, hogy az méltóztasson foglalkozni a gyerekével? Hát ez vicc :)
2013. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem én azt mondom ha vissza menne hozzá akkor a gyereknek lenne apja ,és neki könnyebb lenne.a nap 24 órájában csak a gyerekeivel van.bele fog rokkanni
2013. júl. 20. 08:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!