Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a nő?...

Szerintetek normális ez a nő? Hogy bírja ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek házasságból született gyermeke,a férjével megromlott a kapcsolat,elváltak.3ÉV múlva lett egy új kapcsolata amiből szintén született gyerek,de a pasi elhagyta.Ő nem hisztizik,nem akar békülni szinte nem érdekli ez az egész.A gyerekeket szépen neveli anyának tényleg jó.szerintem nem normális,hogy itt áll 2gyerekkel és meg sem próbálja visszacsábítani a párját.szerintem ciki 2apától 2 gyerek....mi a véleményetek?

2013. júl. 20. 05:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Már mondtam...ha annyira érdekel, segíts neki!! akkor nem rokkan bele!

Az ilyen "barátnő" inkább átok, mint áldás....

2013. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Minek neki ellenség, ha ilyen barátai vannak :)
2013. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem értem ...itt nem én vagyok a téma,neki kéne változtatnia.nem lenne ennyire határozott és makacs akkor lenne saját élete is
2013. júl. 20. 09:42
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Annak a gyereknek most is O az apja, van neki apja, csak olyan amilyen. Semmivel se lenne jobb a helyzet ha valamivel trukkozni vagy csabitani kellene hogy foglalkozzon a sajat gyerekevel. Jol teszi hogy nem fut utana, mit erne el vele szerinted? Ezek az indokok pedig amit felhoztal, hogy a pasi gazdag, es most a baratnodnek semmire nincs ideje nem jar szorakozni, csak a gyerekekkel setal meg stb... latni hogy neked teljesen masok a preferenciaid, meg szep hogy nem jar bulizni, te jo eg... Inkabb orulj neki hogy Te tokeletes vagy, mind a maganeletedben mind baratno szerepkorben ;) (ironia ha vki esetleg nem ertene)
2013. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt mindenki félreérti a kérdést,na mindegy.Olvastam itt pár kérdést ,ahol azt írtátok milyen felelőtlenül szülnek a nők,mos tmeg mindenki őt védi.de a lényeg az én próbálom megértetni vele mennyi előnye származna abból ha visszamenne az exhez.NEM olyan rossz ember az csak kicsit fura
2013. júl. 20. 09:58
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így jó, ne szólj bele! Van önbecsülése. Minek kússzon a pasi után, ha otthagyta? Fáj neked, hogy férfi nélkül is boldogul?
2013. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja most azt vártad,hogy mindenki köpködje a barátnődet és neked adjon igazat?Foglalkozz saját magaddal!!
2013. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
már több hasonló kérdés volt, ahol a kérdező kitalált vmi baromságot és olyan dologba akarta beleütni az orrát amihez semmi köze, mindenki nekiesett ő meg csak hajtotta a maga igazát. ugyanebben a stílusban. Baromi szánalmas vagy és sötét te kérdező...
2013. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom irni,hogy azért mert te 'ismered' a párját,nem biztos,hogy jól.Azért mert neked azt az arcát mutatja,lehet egész más is van neki,a 4 fal között a barátnőd felé.

Tudod mi a ciki?Az,hogy attól,mert szétmentek,a pasi apja maradt a gyerekének és nem foglalkozik vele.Na az a legnagyobb cikiség.Sőt,undoritó.

Miért nem jár a gyerekéhez?Miért nem tördik vele?

2013. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik barátnőmnek "

a helyedben ezt nem írnám le...

egy barát nem szólja meg a másikat és főleg nem beszéli ki a dolgait több millió embernek...

Te nem a barátja vagy. Egy barát nem viselkedik így. Remélem nem ismerlek...

2013. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!