Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérem segítsenek! Lányom...

Kérem segítsenek! Lányom (homoszexuális) kapcsolatban él, rokonokkal nem tudom tisztázni (bővebben lent), mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
31 éves lányom 4 éve mondta el itthon, hogy leszbikus és kapcsolatban él egy lánnyal ezt mi nagyon nehezen fogadtuk el, de a kapcsolatunk megóvása érdekében beletörődtem, lányom külföldön él és évente kétszer jön haza 3-4 hétre. A fiamnak aug. végén lesz az esküvője, melyre természetesen hazajönnek a lányomék is, viszont a rokonok miatt tartok attól, hogy elkezdenek róluk pletykálni és ez lesz a téma végig! Legfőképpen a testvéremékről van szó, akik mindig kérdezgetik a lányomat, hogy van-e barátja, mikor megy már férjhez. Tavaly karácsonykor itthon voltak, közös ebéd volt mely majdnem botrányba fulladt. A lányom azt mondta elhozza a barátnőjét és nem fogja azt hazudni,h ogy csak a sima barátnője. Sajnos a rokonok olyanok, hogy ha ez kiderül még az előtte való napon lévő leánybúcsún, mindenki erről fog beszélni a fiam esküvőjén. Fogalmam sincs mit tehetnék, az a probléma, hogy még a nagyszülők sem tudnak róla, lányom viszont most készüli elmondani mindenkinek. Tanácstalan vagyok kérem segítene valaki?
2013. aug. 9. 16:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
14%
Hát én se örülnék ha hugom bejelentené az esküvőmön hogy lezbikus(nemaz, azkéne még...), ezzel megteremtve hogy mindenki arról beszéljen többen felháborodjanak. Úgy vágnám pofán a fogait kiköpné, mi jogon rontja el a hangulatot az esküvőmön?
2013. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
63%
Oké,oké hogy leszbikus,nem ítélem el én se,de ha ennyire azt akarja,hogy mindenki tudjon az ő nemi életéről,vonuljon fel majd a meleg felvonuláson,ne a saját testvére esküvőjét akarja már tönkre tenni!
2013. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
66%

Nem táblával a nyakán megy el oda, amin az áll ,hogy Leszbi vagyok, csak megjelenik a párjával...

Kinek a szégyene, ha pusztán emiatt pár ökör velük lenne elfoglalva az ifjú pár helyett?


Utolsó előtti, én meg az olyat vágnám pofán, hogy kipotyogjanak a fogai, mint te!

2013. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó előtti vagyok. Igen az 1 dolog hogy senki ne foglalkozzon vele de amilyen gyökér rokonok vannak úgyis azon csámcsognának végig. A fogaimat meg többen tudták kiütni, még egynek se sikerült. Hajrá
2013. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
89%
És rejtély, miért akarták kiütni, mikor ilyen "bűbájos" a stílusod...
2013. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk, a Nagyim volt az, aki talán a legkönnyebben vette a kanyart, amikor kiderült, hogy nővel élek. - mi meg "őt" féltettük, hogy "szegény, vajon majd hogy fogadja...?"

Néha a titkokat mindenki tudja, csak senki nem mondja ki. - Ha belegondoltok, - Adva van egy lány, aki folyton egy "barátnővel" látogat haza, immár 4 éve, se barát, se vőlegény, a barátnő meg 3-4 hétig csak úgy ráér az éves szabiját nálatok tölteni, meg a karácsonyt meg minden más eseményt... - szerintetek ki nem sejti??? - Ahoz azért már több mint csőlátás szükséges. - Nem lehet, hogy ezért is kérdezgetik annyit a "fiúkról"? - "hátha kiböki"

Ha van még 1-2 hét, nyugodtan tegye föl pl facebokra, hogy ők ketten egy pár, - akkor aztán mindenki tudni fogja, és nem a lagziban "lepődik meg" a násznép. - Lehet hogy mindenkinek egyszerűbb lesz, ha természetesen kezelitek a dolgot, és senki nem görcsöl rá. - szerintem...

2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
87%
na, mi volt?
2013. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
93%
Minden csoda 3 napig tart. Nálunk is történt ilyen a családba csak fiúval. Pár napig beszéd téma volt , de a szülők kitartottak a fiú mellett így végül is elfogadta mindenki. Mindenkinek van mit söpörni. Senki nem tökéletes.
2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
91%

Bár már nagy eséllyel lement az esküvő.

Ha ennyire ilyen kis pletykások a rokonok,minek ilyen nagy banzájt tartani?

Meg lehet rendezni ezt szűk családi körben is.

Bár én meleg vagyok,de ha heteró lennék sem költenék erre egy fillért sem,szerintem tök felesleges.

Vagy akkor meg kell válogatni ki az a rokon,rokonok,akiknek ezt feltétlen el kell mondani.És akkor őket hívják meg.

De amúgy,ha a lányodat ennyire nem zavarja,hogy tudják róla(nekem ez jött le)és már 4 éve tudod ezt,akkor miért nem mondtad el te a közelebbi rokonoknak?

Nagyon ritkán jár haza a gyereked,már az is önmagában baj,de még akkor is viselkedjen úgy,ahogy nektek jó.

lehet ezért is nem jár gyakrabban.

Amúgy meg nem nagy szenzáció,majd tuti lesz vki aki totál részeg lesz,és akkor az lesz a téma,stb,stb.

Egy esküvő nagy közegben sosem annyira intim.

Ha annyira azt akarják,hogy róluk szóljon akkor csak a szűk családot kellett volna meghívni.

2013. dec. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
91%
Engem is érdekelne, hogy végül mi történt a lagzin és utána.
2014. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!