Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérem segítsenek! Lányom...

Kérem segítsenek! Lányom (homoszexuális) kapcsolatban él, rokonokkal nem tudom tisztázni (bővebben lent), mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
31 éves lányom 4 éve mondta el itthon, hogy leszbikus és kapcsolatban él egy lánnyal ezt mi nagyon nehezen fogadtuk el, de a kapcsolatunk megóvása érdekében beletörődtem, lányom külföldön él és évente kétszer jön haza 3-4 hétre. A fiamnak aug. végén lesz az esküvője, melyre természetesen hazajönnek a lányomék is, viszont a rokonok miatt tartok attól, hogy elkezdenek róluk pletykálni és ez lesz a téma végig! Legfőképpen a testvéremékről van szó, akik mindig kérdezgetik a lányomat, hogy van-e barátja, mikor megy már férjhez. Tavaly karácsonykor itthon voltak, közös ebéd volt mely majdnem botrányba fulladt. A lányom azt mondta elhozza a barátnőjét és nem fogja azt hazudni,h ogy csak a sima barátnője. Sajnos a rokonok olyanok, hogy ha ez kiderül még az előtte való napon lévő leánybúcsún, mindenki erről fog beszélni a fiam esküvőjén. Fogalmam sincs mit tehetnék, az a probléma, hogy még a nagyszülők sem tudnak róla, lányom viszont most készüli elmondani mindenkinek. Tanácstalan vagyok kérem segítene valaki?
2013. aug. 9. 16:33
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
4%
Remélem kitagadtad a lányodat a betegsége miatt
2014. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó látens vagy?
2014. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
91%

Még ha betegség is lenne:d


Kitagadni egy beteg embert?:)


Mondhatom kedves ember lehetsz:)

2014. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!