Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolsz arról, ha egy 2...

Mit gondolsz arról, ha egy 2 éves kisgyereket az apja visz oltásra? Ilyenkor azért nagyobb szüksége lenne az anyja jelenlétére, nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 09:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
3%

ÉRdekes, hogy itt mindenki azt szajkózza, hogy az apa ugyanolyan, satöbbi...a mi lányunk oltásainál kivétel nélkül Mindketten ott voltunk...na erre varrjatok gombot.

Lehet lepontozni.

2013. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
21: eddig mi is ott voltunk mindketten, HA a férjem el tudott jönni a munkahelyéről. Legtöbbször igen. De csak azért nem vett ki szabadságot, hogy egy 2 perces oltásnál ott legyen.
2013. okt. 24. 11:00
 23/35 anonim ***** válasza:
86%
21-es te most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2013. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

21-es

Nyílván az a legjobb, ha mindkét szülő jelen van. De sajnos a mai világban ez akkor megoldható ha az ember nem dolgozik.

2013. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Csupán mindkettőnknek egyformán fontos volt, hogy ott legyünk. Lehet, hogy szerencsések voltunk a mhelyünkkel mert tolerálták. Nem akartam bántani senkit.
2013. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
21 - nem teljesen értem az "apa ugyanolyan szülő", "bibibiii, mi mindketten ott voltunk" szembeállítást vagy párhuzamot. Azt értem, hogy arrogánsan mondtad, de hogy mi volt a szándék vele, azt nem.
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Az apjára ugyanannyi szüksége van, mint az anyjára!


Gyerekként a földhözvertem volna a seggemet, ha apám néha akárhova is eljött volna velem, ha ott lett volna mellettem pl. egy oltásnál...

2013. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Semmi különöset, természetesnek veszem.

Egy biztos háttér jelenlétére van szüksége. Ez lehet az anya, az apa, és akár valamelyik nagyszülő is.

2013. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem normális esetben a gyereknek, akármilyen kicsi is, ugyanolyan biztos támasz mindkét szülő. Ha nem így van, az a nem normális!

Persze egyes nők annyira kizárják ebből a férfit (meg más családtagot), hogy a gyerek tényleg nem bír sehol meglenni az anyja nélkül. Ami viszont nem jó dolog.

2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Frigg ***** válasza:
100%

Volt, hogy féltesómat (most lesz két éves öcsém), én is elkísértem apukájával oltásra. Imádom a kis nyuszibogyót, nagyon sok időt töltöttünk együtt, ő is nagyon ragaszkodik hozzám, így nem volt baj, hogy anyu nem volt ott velünk. Én egyik kezemmel fogtam, másikkal szórakoztattam, és teljesen jól elvolt. Jobban tűrte a combjába kapott szurit, mint ahogy én csináltam volna :P


23/N

2013. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!