Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolsz arról, ha egy 2...

Mit gondolsz arról, ha egy 2 éves kisgyereket az apja visz oltásra? Ilyenkor azért nagyobb szüksége lenne az anyja jelenlétére, nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 09:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig sikerült megoldani, hogy mind a ketten ott legyünk. A nagyobbat mindig én vigasztaltam mert Ő hozzám akart jönni a kicsit meg mindig az apja vigasztalja, mert Ő meg apához ragaszkodik. Én nem erőszakoskodok, hogy csak én legyek a gyereknek a mindene. Ugyan úgy apa is helyt tud állni.

Azzal meg tényleg ne foglalkozz, hogy a munkatársak mit mondanak. Örülj annak, hogy a gyerek bízik az apukájában és boldogulnak együtt.

2013. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Most ez komolyan presztízs?

Tökmindegy, ki viszi el a gyereket, a lényeg, hogy beoltsák!


A kérdező is nézesse meg magát orvossal!

2013. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Normális esetben az APA is szülő. Ugyanúgy szereti a gyermekét, ugyanúgy kötődnek egymáshoz, mint a másik szülőjével az ANYÁVAL. Jó hallani, hogy még vannak ilyen apukák és ijesztő, hogy valaki úgy gondolja, hogy ez nem teljesen jó így.
2013. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen hüle természetem van, szerintem én még meg is aláztak volna a kötekedő munkatársaimat, hogy nem kell ám irigynek lenniük, amiért én nem csak magamnak szültem gyereket..

Nyilván ez nem feltétlenül jó megoldás, mert utána is nap,mint nap együtt melózunk, de mivel abban a biztos tudatban élek, hogy - a biológiai adottságok kivételével - semmi különbség a két szülő között.

Szerencsések azok, akik a gyerek 2 éves már úgy tudnak dolgozni, hogy a munkahelyük ennyire toleráns, hogy tudják, hogy mindkét szülő kíséri oltásra a kicsit, mégis elengedik, de sajnos most az a ritkább, hogy ilyen munkahelyek lennének.

2013. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Látatlanban megmondom, hogy a munkatársad olyan nő, akinek lelécelt a férje, ő meg nevelheti egyedül a gyereket. Ha tippelhetek, valszeg pont azért lécelt le a férje, mert az asszony a szülés után átvedlett szuperanyává.
2013. okt. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!