Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha anyukátok...

Hogy fogadnátok, ha anyukátok terhes lenne?

Figyelt kérdés
39 éves, mikor megszül már 40 lesz. Nem hiszem, hogy neki való ez már. Tudom, semmi közöm hozzá csak érdekel, hogy más mit szólna ehhez.

2013. nov. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
40%

6: Ezt biztos mondta Neked valaki. Ez az Ő meggyőződése.

A valóság - a mellékelt esemény is mutatja:) - máshogy gondolja.:)

2013. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
36%
Agyf@ szt kapnék. De, ha el tudnák költözni addigra akkor nem érdekelne annyira... Persze ennek köze van ahhoz, hogy nem lenne sehol sem hely, csak az én szobámba.
2013. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
90%

36 éves vagyok, van két nagy fiam /14,16/. Válás után újra férjhez mentem, új férjemnek még nincs gyereke.

Jelenleg nincs olyan nap, hogy ne kerülnék a három pasi kereszttüzébe, hogy legyen már baba. Mind a hárman nagyon akarják. Bennem viszont azok az érzések vannak, amik benned kavarognak. Viszont ha körülnézek, rájövök, hogy a mai világba már nem divat fiatalon gyereket vállalni, és sok lenne a velem, és édesanyáddal egy idős kismama.

Várd a tesót nagy szeretettel.

2013. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
13%
Hát ennyi idősen már igazán nem kell szülni.Jól hiszed nem neki való már.Az csak süket duma ilyen fitt meg olyan fitt és micsoda türelme van.ja reggel örül ha nem nyikorogva mászik ki az ágyból,meg ne szüljön be az idősebb gyerekeinek,mert neki nincs energiája egy picihez.
2013. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
66%
Örülnék vele, és támogatnám mindenben! 40 évesen nincs semmi gond, ez a 35 éves stb felett veszélyes hülyeség.
2013. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem fura, én együtt örülnék vele! Bár anyukám már 50 fölött van, ezért róla nem tudnám már elképzelni, viszont anyósom 42, és ő annyira fiatalos, fitt anyuka, hogy róla még simán! Persze ő már inkább az unokát várja :)
2013. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
95%
Szülészeten dolgozom, és szerintem ez egyáltalán nem furcsa. Naponta szülnek 40 felettiek, sőt, a múltkor volt egy asszony, aki már elmúlt 50 éves és szült...
2013. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
15%
Anyukám már rég klimaxol és 50 felett van, így nem történhetne ez meg, de ha most úgy gondolkodok, hogy ő is 40 lenne, és bejelentenék, szerintem sírva menekülnék itthonról. Nagy a ház, lehetne külön szobája a kicsinek, de ki nem állhatom a kisgyerekeket. Régen se akartam soha kistesót és hálát adtam az égnek, hogy otthon mindig nyugalom van. A nagyobb tesóim már nem laktak velünk, mikor én születtem, szóval mindig is egykének éreztem magam. Szépen nyugalomban éldegéltünk hárman a szüleimmel. Nem volt gyereksírás, nem zaklattak délutánonként, stb. Ha ez felborult volna, akkor azonnal elköltöztem volna otthonról, bárhova.
2013. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
68%
En anyukamnak 38 eves koraban szulettem es a tesom pedik 31 evesen... Csak azert , mert igy alakultak a dolgok nekik. 14L
2013. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
16%
Na most tuti mindenki le fog pontozni, de azért elmondom a véleményem. szóval eddig mindenki azt írta, hogy milyenen hatással lenne ez anyukád életére, egészségére illetve a sajátodra, de gondoljatok bele a gyerekébe is. Mert én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mire az a fiú vagy lány leérettségizik arra anyuka már 58 lesz, apuka még több. Ha esetleg lediplomázik arra már 62-63, apa még több. Jó lehet, hogy fiatalosak meg minden, de akkor is. Azért írom ezt, mert engem anyukám 27 évesen szült, ez akkoriban volt amikor mindenki 20-21 évesen gyereket vállalt, amikor általános iskolába szóba kerültek a szülők és az életkoruk engem mindig kicsúfoltak, hogy már ilyen öregek a szüleim, aztán anyum 32 volt amikor az öcsémet szülte, na akkor megint mindenki elcsodálkozott és csak szekálódni tudtak. Nagy eséllyel anyukád nem élvezheti majd az unokáit, mert (ne adj Isten) már nem lesz addigra, vagy mert már nem lesz olyan kondiban annyi idősen, hogy unokázhasson kedvére.
2013. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!