Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha anyukátok...

Hogy fogadnátok, ha anyukátok terhes lenne?

Figyelt kérdés
39 éves, mikor megszül már 40 lesz. Nem hiszem, hogy neki való ez már. Tudom, semmi közöm hozzá csak érdekel, hogy más mit szólna ehhez.

2013. nov. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Aszittem' sokkot kapok...

20 vagyok, anyukám 39.

2014. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
22%

ahogy nő fogadta hogy én az vagyok

azt kapná, amit adott

2014. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilván aggódnék, de nemcsak akkor, ha 40 évesen szülne, hanem akkor is, ha 30 évesen... Ez csak a szerető gyermeki féltés!

De a negatív gondolatokat elhallgatnám és nem árnyékolnám be az örömét a rinyálással. :)

Hiszen ha már megtartja, nyilván átgondolta és nincs szüksége rosszalló fejcsóválásokra. Tehát együtt örülnék vele és szorítanék, hogy minden rendben legyen.

Na meg persze segítenék neki, amiben csak tudok. :)

2014. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
86%

Engem sokkolna, mert már 50..és az unokáját várja...


De amikor 39 volt én prőbáltam meggyőzni, hogy legyen mégegy tesóm


Tehát én örültem volna neki 11 éve



27/n

2014. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim válasza:
71%

Nekem is kb ennyi idős az anyukám és folyton azzal nyaggatjuk a tesóimmal hogy legyen még egy kistesónk..

Úgy örűlnék neki!!!

2014. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
15%

Halálra röhögném magam és azonnali audienciát kérnék a pápától, hogy írják át a Bibliát. Már vagy 15 éve megvolt a klímaxa.


Ha viszont én lennék a te helyedben, és megtudnám, hogy anyám közel 40 évesen és egy majdnem felnőtt vagy felnőtt gyerekkel magam mögött terhes lesz, mélységes mélyen MEGVETNÉM. Ostoba liba, aki így akar fiatal maradni, és engem akar bébiszitterként maga mellé kötni, hogy ne nőhessek fel.


Mert mindig ez van az ilyen terhesség mögött. Csak hogy tudd.

2014. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
0%
maga mögött
2014. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
94%
Az én anyukám 45 volt, amikor ez felmerült - én pedig 17. Én biztosítottam arról, hogy rám mindenben számíthat, ő nagyon boldog volt, én pedig féltem egy kicsit és titkon reméltem, hogy nem terhes. Sajnos kiderült, hogy jóindulatú méhdaganata van, ezért kiműtötték a női nemi szerveit. Rengeteget szenvedett emiatt, s utólag azt kívánom, bárcsak terhes lett volna! 26N
2014. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nagyon sokan szülnek 40 év körül. Én 38 éves elmúltam amikor a 3-dik lányomat szültem. Ha első szülés lenne , akkor még kicsit rázós, de mivel már szült nem. Ki határozhatja meg, hogy neki való vagy nem csak a szülni akaró anya. Inkább örülj a kistestvérnek és segíts neki.
2014. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!