Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha anyukátok...

Hogy fogadnátok, ha anyukátok terhes lenne?

Figyelt kérdés
39 éves, mikor megszül már 40 lesz. Nem hiszem, hogy neki való ez már. Tudom, semmi közöm hozzá csak érdekel, hogy más mit szólna ehhez.

2013. nov. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
60%
57/60 " mélyen MEGVETNÉM. Ostoba liba" Hogy mekkora egy durung vagy, az nem kifejezés. Ilyen gyereket kidobnám az otthonomból. Nem érdemli meg, hogy gondoskodjak róla. Helyetted is szégyellem magam
2014. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
0%
Kitekerném a nyakát. Pont. Most jó?
2014. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
27%
Én pedig helyetted, 61-es, mert úgy ugatsz le másokat velőből, hogy halvány fogalmad sincs az Életről. Lehet, hogy neki van és többet látott, mint te. Nagyon sok gonosz anya van a világon és nagyon sok álszent, buta liba. Mint például te.
2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
Mivel a nő, aki megszült, egy alkoholista, nyugtatózó drogos állat, nem örülnék neki, mert minimum súlyos szellemi fogyatékossággal születne az a gyerek, arról nem beszélve, hogy súlyosan elcs***ett élete lenne.
2014. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
0%
Monddanám, hogy oké de akkor engem már nem látnak otthon többet. Nem is lenne helyem mert már csak az én szobám a szabad otthon, az meg az új gyereknek lenne átalakítva. Erre mérget vennék.
2014. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
72%

Anno örültem volna neki de annó láttam pár barátomat akik rengeteget bébiszitterkedtek a kistesó mellett (mintha ők is szülők lennének), hát abszolút nem irigyeltem őket.

Nagyon család és helyzetfüggő a dolog.

2014. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan már, de igenis neki való.Most még megteheti, Örülj neki,lesz tesód. Nem értem,hogy miért zavar ez téged?
2014. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az apukám volt 60, a második felesége 40, amikor vállaltak gyereket. Most elmondhatom, hogy a lányaim idősebbek mint a húgom. Nincs probléma, csak az zavar egy kicsit, hogy az apám nem unokázik annyit, mint elvárná egy nagypapától a gyereke. De a nagynéni és az unokáim jól kijönnek egymással, nincs probléma. Ha ők vállalták és úgy érzik, fel tudják nevelni és van rá erejük, örülj velük és segíts ott ahol tudsz. Szerintem az anyukád nagyon hálás lesz érte. A férjem, amikor született, anyósom már elmúlt 40. 16 éves volt a legidősebb lánya és rajta kívül még volt 4 gyereke. Ha akkor a lányai lebeszélték volna őt a gyerekvállalásról, most nem lenne ő nekem, aki a mindenem, a gyerekeim apja. Fogd fel őt, hogy egy ajándék lesz, akit kényeztethetsz, babusgathatsz, sőt, még egy idő után parancsolhatsz is neki és talán még kihasználhatod is és alibinek meg tuti lesz!!! Örülj az anyukáddal együtt!
2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
100%
39 éves vagyok, terhes, mire megszületik, éppen betöltöm a 40-et. Nem így terveztem, így lett, nem gondolom, hogy nem nekem való már. Majd rájössz. Ne aggódj, én sem aggódom. (Első gyerekem lesz.)
2014. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:
Már másfél hónapos a kishúgom és imádom!
2014. aug. 31. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!