Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a huszonéves, már különélő fiatok Karácsony előtt közölné, hogy homoszexuális és barátja van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 14:08
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Most érzem, hogy itt az idő, illetve olyan fiúval ismerkedtem meg, akivel le tudnám élni az életem.
2013. dec. 10. 14:24
 12/53 anonim ***** válasza:
59%
Sokat sírdogálnék otthon.
2013. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
10%
12, te neveletlen majom.
2013. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%

52 éves elmúltam, 25 évet lombikbébiztem, és most egy 4 éves kisfiúnak vagyok a boldog apukája. A 25 év alatt volt bőven időm eldönteni és megfogadni, hogyha "összejön" , mindig szeretni fogom, és mindig az én fiam lesz, akármi történjék is.

Bár még ettől a "meleg vagyok apa" kijelentéstől nagyon távol vagyunk időben, nekem is az a véleményem, hogy biztosan érzékenyen érintene, de mindenképpen tolerálnám, és segíteném. Ő nem azért jött, hogy az én elvárásaimnak megfeleljen, és az én álmaimat megvalósítsa. Ő a Mindenható egy különleges és egyedi, megismételhetetlen teremtménye, akinek saját, önálló útja van. Ebben nekem, szülőnek kell segítenem őt. Egy szülő, ha jobban belegondolok mást nem is tehet a gyermekével kapcsolatban...

2013. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
13%

# 14 Ne személyeskedj. Mindenkinek joga van véleményét, meggyőződését közzé tenni bármiféle formában, amíg az nem sért jogszabályt.


Sajnos a homárság napjainkra divat lett, egy ugyanolyan sikk, mint az, hogy "költöztessük" át a valódi életünket a facebook-ra, vagy hogy mindenki menjen színész szakképzőbe továbbtanulni. A gyomorforgatóan liberális média közli sajnálatos módon ezeket a gondolatokat, és rengeteg ostoba ember be is dől ennek. Hihetetlen mértékű következményei lesznek az ilyesféle társadalmi szuggesztiónak már a következő 10-20 évben, de sajnos pont ezekben a talán leglényegesebb kérdésekben az értelmesebbjére nem hallgatunk, a hülyékre viszont annál inkább.

2013. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
27%

12 vagyok, 13-nak üzenem, hogy sokkal csúnyábban is meg tudtam volna fogalmazni az ezzel kapcsolatos érzéseimet.

Az, hogy sokat sírdogálnék arra volt utalás, hogy tönkretenne a tudat, hogy egy kis b.i lett a gyerekemből, akit férfivá akartam nevelni.


A legnagyobb baj szerintem azzal van, hogy fele annyi homo.. sincs, mint amennyi annak vallja magát. Mert az olyan menő.

Tegnap nézték a kamasz gyerekeim az éjjel-nappalt, /no comment/ arra lettem figyelmes, hogy egy leszbi pár ott nyalja falja egymást főműsoridőben. Ez normális? Hát nem az!


Lehet, hogy én egy neveletlen majom vagyok, de legalább hetero, ami egyre ritkább a mai világban.

Lassan arról is műsort kellene csinálni, hogy van férfi-nő közt is kapcsolat.

2013. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
80%

Már többször leírtam itt. Mi 5-en vagyunk testvérek. Van egy nővérem, egy ikertesóm (ő fiú én lány) egy öcsém és egy hugom. Az ikertesóm mindig is nagyon csinos fiú volt, viszonylag zárkozott, de a lánok kedvence. Mikor kezdtük a gimit összejött egy osztálytársnőjével már a gólyatáborban, előtte gyerekszerelmei voltak. Nagyon harmónikusnak tűnt kívülről a kapcsolatuk. Érettségi után közös albérletbe költöztek. Két év együttélés után szakítottak. Nagyon meglepett mindnekit, mert nem számítottunk rá, igzaiból a család inkább az eljegyzés bejelnetését várta. Máti azt mesélte, hogy azért szakítottak, mert rájöttek, hogy nem együtt szeretnének élni és egymás nélkül mindketten biztosan boldogabbak lesznek. Utána sokáig nem volt senkije, majd egyszercsak kivirult. Sokkal nyitottabb lett, nem csak a családdal, hanem mindenkivel szemben. Sejtettük, hogy új kapcsolata lehet, de nem faggattuk ki akartuk várni, hogy ő mondja el. Egyszer kérte, hogy üljünk le mert szeretne megebszélni valamit a családdal. Akkor mondta el, hogy megismerkedett valakivel, akivel boldog viszont ő is fiú és el tudjuk őt/őket így fogadni szeretné bemutatni nekünk a párját. Mivel ő a testvérünk, szüleink meg a gyereke természetes volt, hogy az a lényeg, hogy ő boldog legyen és ha ő egy fiúval boldog, akkor nekünk ezt így kell elfogadni és így kell szeretni őket. Azóta már nincs együtt azzal a fiúval, de jelenleg is egy fiúval él együtt. Nagyon sokat változott pozitív irányban. Mármint sokkal nyitottabb. Nagyon jól élnek, Máti fogorvos, Tomi az élettársa pedig sebész. A lakókörnyezetük is elfogadta őket.


Szóval mivel történt ilyen az én családomban, és mivel mimost várjuk az első babánkat, ha az én gyerekem állna elém, remélem tudnék én is annyira toelráns szülő lenni, mint a saját szüleim és mindenben támogatni a gyerekemet és azt is remélem, hogy meg tudom adni neki azt, amit mi is megkaptunk, hogy féelelem nélkül bármit elmondhassanak nekünk.

2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
32%

# 16 Na, téged is lepontoztak, mert ki merted nyitni a szád :D


Nincs mese, ez a "szép új világ", mindenki bu%zi lesz.

2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
73%

"Lehet, hogy én egy neveletlen majom vagyok, de legalább hetero, ami egyre ritkább a mai világban."


Arra még nem gondoltál, hogy arányaiban ugyanannyian vannak, mint bármikor a történelemben, csak korábban nem vállalhatták a dolgot? :D

2013. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem amúgy ez egy polgárpukkasztó kérdés. Legalábbis gyanítom.

Mégis mit várhatott a kérdező? A nők cukinak tartják majd, a férfiak meg kiakadnak. De ezen túl? Nem látom értelmét feltenni egy ilyen kérdést, hacsak nem tisztán a trollkodás a cél.

2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!