Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a huszonéves, már különélő fiatok Karácsony előtt közölné, hogy homoszexuális és barátja van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 14:08
1 2 3 4 5 6
 41/53 Trystan válasza:
96%

Tudod van az amberi érték rend!!!

A melegség genetikus, ezt én nem választottam, de azt eltudom dönteni, hogy meg ölök-e valakit, avagy sem!

De nagyon elkanyarodtál a kérdéstől, és én nem erre válaszoltam!

Amit még tudnod kell, hogy pontossan ezért a demoralizálásért költöztünk

Sydney-be.

Még otthon éltünk, (teszem hozzá jó anyagi körülmények között), csak azt halottam, hogy utáljuk, mert, szegény , gazdag,

cigány, zsidó, leszbi, vagy ratyi.

Err nincs szükségem!

2013. dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
28%
Geza, te vagy az?
2013. dec. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
94%
kicsit meglepodnek, DEE gratulalnak es meghivnam akaracsonyi vacsorara a baratjat
2013. dec. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
94%

"Szóval ha elém állna a gyerekem és azt mondaná,hogy embereket akarok ölni,akkor mindenben támogatnom kellene?

"


nem mindenben. bűncselekményben nyilván nem. szeretni egymást két felnőtt embernek nyilván nem bűncselekmény.

2013. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval ha elém állna a gyerekem és azt mondaná,hogy embereket akarok ölni,akkor mindenben támogatnom kellene?"


Mégis mi köze a gyilkosoknak a melegekhez? Az egyik emberi életeket vesz el, a másik pedig szerelmes egy vele azonos neműbe. Érdekes, hogy nálad a gyilkosság és a szerelem egyformán büntetendő cselekmény!

2013. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
94%

Igazából nem tudom miért lényeges,hogy Karácsonykor teszi-e meg.

Túlértékelik ezt az ünnepet.Elvileg a szeretetről szól.

Na,ha már annyira szeretjük a másikat,akkor fogadjuk is el.

A képmutatás,hazugságban élés nem szeretet.

2013. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
2%
Fasza kis karácsonyi ajándék lehet ez egy szülőnek..főleg egy homofóbnak mint például én.inkább nem válaszolok,nem akarom hogy bannoljanak.
2014. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
95%
előző, nem is tudnál semmi hasznosat válaszolni, eddig sem tudtál, pedig valami érdekes, megmagyarázhatatlan oknál fogva, minden homoszexuálitással kapcsolatos kérdésnél ott nyüzsögsz... vajon miért? nem tudsz szabadulni a kósza gondolattól? :D
2014. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
87%
Miért is? Kinek is ártunk mi? Mi a bajod velünk?
2014. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
66%

"Egyszerű a válasz,gyűlöllek titeket."


ez eddig is világos volt :D én nem gyűlöllek, hanem szánakozok rajtad. és az elfojtott érzelmeiden. :D

2014. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!