Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a huszonéves, már különélő fiatok Karácsony előtt közölné, hogy homoszexuális és barátja van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 14:08
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
28%
Ennél szebb karácsonyi ajándék nem jutott eszedbe? Elég egyedi, de 100% hogy nem fogsz vele örömet szerezni. [link]
2013. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
15%

Még nem vagyok szülő, de:


Belül mélységesen csalódnék, de nem tagadnám ki. Viszont más szemmel néznék már rá, ugyanis szánalmasnak tartom az össes b*zit.

A barátjától nem tiltanám, (már csak a kora miatt sem), de az biztos, hogy az én házámba be nem jöhetne, nem beszélhetne róla előttem és gyakorlatilag semmi jelét nem akarnám látni a házamban annak, hogy a fiam b*zi.

Illetve a házamon kivűl sem, ha én is ott vagyok, értem ezalatt hogy zéró közös program úgy, hogy a barátja is vele van. Kettesben azt csinálnak amit akarnak.


De én bevallom őszintén, hogy rühellem a melegeket és nem hiszem, hogy ez változna addigra mire gyerekem lenne.

2013. dec. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen kérdéseket kérdeztem már, nem bántják a saját gyermeküket az igazi szülők. Esetleg kicsit meglepőnek ezen esetben. Én most leszek h végén 20, de már a Comming Outon év eleje óta túl vagyok.

Pontosan azért nem is tudtam előbb megtenni, mert xy apuka, azt mondja, fiam, ez csak tinédzserkori identitászavar, azt se tudod mit beszélsz..

én csak emiatt vártam, különben már rég elmondtam csak hát a szülődnek mindig igazat kell adni..

2013. dec. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
57%
Te ismered a szüleidet, hogy mennyire toleránsak, nyitottak. Kérdés az is, kik vannak még a családban: tesók, nagyszülők, nagynéni, nagybácsi stb. Az is kérdés, hogy hogyan tervezitek az ünnepeket: már együtt vagy még (részben)külön? Ha együtt, akkor szerintem érdemes lehet elmondani. Ha még külön (mindenki megy haza), akkor talán nem ez az ideális időpont. A Karácsony előtti időszak nagyon stresszes (ajándékok, sütés-főzés). Akármennyire toleráns is a családod, azért ezt meg kell emészteniük (még ha el is fogadják, aggódhatnak a sorsodért, aztán eszükbe juthat az is, hogy hogy lesz így unoka stb.).
2013. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
95%

Nem olvastam el az összes hozzászólást nem is vagyok szülő.

De én úgy gondolom, hogyha egyszer elmondom nekik, akkor el fogják fogadni, mert nem embert öltem.. ._. csak meleg vagyok:D

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
14%
Befűteném a kemencét.
2013. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim válasza:
89%

Szia! Semmit, ha neki a srác a barátja ott a helye a karácsonyi vacsorán. Mondjuk én a barátaimat, ismerőseimet sem aszerint választom kivel fekszenek éjszaka ágyba, vagy kivel élnek. Egy semmi köröm hozzá, kettő a barátaimat emberi értékeik alapján válogatom és ennek a sze.hez semmi köze.

Persze megismerném a szitut és megbeszélném vele, próbálnék mellette állni és tanácsaimmal segíteni.

2013. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudnám a szüleimről hogy képtelenek ezt elfogadni, nem biztos hogy egyáltalán elmondanám a dolgot. A jelentek és veszekedések senkinek sem hiányoznak. Ha olyanok akik megérthetik, akkor beszélnék velük erről, de nem a karácsonyt választanám. Sok sikert!
2013. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 Trystan válasza:
97%

Meleg vagyok, van egy adoptált kisfiúnk, és szeretnénk egy kis lányt is.

2 apukája van. Imádjuk. Teljesen átlagos életet élünk. Iskola, edzés, pecázás.

De a legfontossabb, az ő személyi, és egyéni fejlődése!

Arra neveljük, hogy legyen őnmaga.

Tudja mindenki, ( a tanárai, barátai, szomszédok stb.) ebből nincs titok

Szeretnek minket, és semmilyen megkülömböztetés nem ér!

Mit szólnék, ha elénk állna, hogy ő meleg. (Elöször is, tudnám, hisz minden szülő tudja a gyerekéről, csak nem akarja tudomásul venni. Reménykedik.) Valószínűleg azt, amit nekem mondtak " Tudom, de te az enyém vagy, és mindennél jobban szeretlek. Az a dolgom, hogy támogassalak minden döntésedben, legyen az helyes, vagy helytelen"

2013. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:
10%
Szóval ha elém állna a gyerekem és azt mondaná,hogy embereket akarok ölni,akkor mindenben támogatnom kellene?
2013. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!