Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, ha a családom...

Mit tehetnék, ha a családom nem támogat anyagilag?

Figyelt kérdés

Sajnos már lassan fél éve próbálok elhelyezkedni, teljesen sikertelenül (keleti régió). Nem élünk valami fényesen, ezért régóta magamnak fizetek mindent (bérlet, ruhák, egyebek), ráadásul be kell adnom a rezsibe is.


A diákmunkával keresett tartalékpénzem lassan elfogy, és már most rettegek attól, hogyan tovább. Sejtelmem sincs, miből fogom kifizetni a pénzt, amit be kell adnom (anyám szerint felnőtt vagyok, oldjam meg), és azt sem, hogy miről fogok olyan alap dolgokat megvenni, mint mondjuk egy dezodor vagy akár a bérletem... :/


Mit tehetnék?


2013. dec. 17. 20:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én is a keleti régiobol indultam világnak, egészen pontosan Békésszentandrásrol..
2013. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor, az ünnepek előtt még nehezebb elhelyezkedni, mint általában. Ha nyárig nem találsz egy normális munkát, érdemes lenne elmenned valahova külföldre. Addig is tanulj otthon nyelveket.
2013. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!