Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja valaki a...

Hogy mondhatja valaki a kisbaba korú unokájára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Apósom azt mondta a fiamra, hogy "reméljük, majd megszépül később, mert most..." Baromi rosszul esett, nem azt mondom, hogy ő tökéletes (nekem és apájának persze az) de akkor is a nagyapja...?!
2013. dec. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Nem tudsz feltenni egy kicsit távolabbi képet?
2013. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

Távolabbi:

[link]

2013. dec. 21. 22:20
 43/61 anonim ***** válasza:
66%
Hiába törölteted a válaszom, szerintem akkor is csak átlagos
2013. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem, semmit, minden választ pozitívan értékelek, ha neked átlagos, akkor oké. Szerintem más jelentette a válaszodat, én biztos nem!
2013. dec. 21. 22:24
 45/61 anonim ***** válasza:
20%

Kifejezetten formas kicsi gyermek. En pl.a sajat kislanyomra mondtam hogy remelem, kikupalodik idovel...anyosom meg a baratnoje verik a fejemhez meg ma, 2.5 ev elteltevel is.

Kulonben legyen neked mindegy, mit gondol a fiadrol az aposod, attol meg a kulseje egyaltalan semmit sem fog valtozni, es az iranta erzett szereteted sem. En is szerettem volna a lanyomat akkor is, ha ket orra vagy egy szeme lett volna. Most mit csinaljak, ha nem talaltam szepnek? Egyebkent a fotokat visszanezve meg most sem latom annak 4 honapos koraig.

2013. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
19%

Ne aggódj, nincs baj a kisfiaddal...

De nem tetszhet mindnekinek mindenki ;)


A nagyapja meg bunkó...ha tényleg nem viccelődött

2013. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
25%

Úgy néz ki, mint egy 18 éves fiú, aki úgy néz ki, mint egy kisbaba. Kobold nincs benne.


Egyébként keressetek rá, hogy "ugly babies". Igenis vannak csúnya babák. Én pl. még nem láttam aranyos szőke/vörös hajú, kék szemű gyereket, úgy néz ki a legtöbbje, mint az albínó leprikónok.


A barna hajú barna szeműek sokszor édesek, mert látszik, ha égnek áll a hajuk, és olyan hatalmas gombszemük van.

2013. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy az elején olvastam a dolgokat én is azt hittem, hogy talán tényleg csúnya gyereked lehet, csak te nem akarod bevallani magadnak. Én általában nem látom szépnek a gyerekeket, meg nem is szeretem őket, nem is akarok gyereket, de a te babád tényleg aranyos. Szerintem 95%-nak manó/kobold feje van kicsiként, nekem is az volt, ezt kinövi, szerintem a fejformából és a fül arányából adódik. A szemei nagyon sunyik. Semmi gond a gyerekkel, nyugi! És ezt egy olyan mondja, akit tényleg a víz is lever a gyerekektől, annyira nem szereti őket.
2013. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
69%

Na most, egyrészt, azért mert valaki kisbaba még nem kiváltságos akinek egyfajta előjogai vannak. Ugynaúgy lehet unszimpatikus, vagy előnytelen kinézetű mint bárki más. Másrészt most komolyan összeomlik a világ, mert EGYVALAKI szerint nem szép a gyereked? NEM TÖK MINDEGY? 7 milliárd ember van a földön, ha belegebedsz, akkor sem fog mindenkinek tetszeni. Mi ebben akkora tragédia? Kicsit túldramatizálod. Az embereknek különböző ízlése van, ebben a témában mindenkinek ugyanolyan igaza lehet. Hisz mindenki mást tart szépnek.

Van amikor az emberek nem fejezik ki magukat szépen, ennek bármi oka lehet, rossz napja volt, stb, gondolom te sem vagy mindig hibátlan viselkedésű. Ha az apósod normálisan viselkedik amúgy a gyerekkel, akkor mégis miért kéne aggódni? Ha meg nem, akkor nem kell vele foglalkozni. Az is erős túlzás, hogy akkor biztos eddig hazudott. A gyerekek naponta változnak, lehet, hogy akkior még jobban tetszett neki, csak azóta nőtt, stb. De most komolyan, miért kell ebből egy görög drámát csinálni? Persze úgy érzed, hogy ő a legszebb a világon, de attól még tudod, hogy ez nem igaz. Ettől még te nyugodtan tarthatod szépnek.

2013. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem nagyon szép, de semmiképpen sem csúnya. Viszont felnőttnek szerintem szép lesz.
2013. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!