Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja valaki a...

Hogy mondhatja valaki a kisbaba korú unokájára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Apósom azt mondta a fiamra, hogy "reméljük, majd megszépül később, mert most..." Baromi rosszul esett, nem azt mondom, hogy ő tökéletes (nekem és apájának persze az) de akkor is a nagyapja...?!
2013. dec. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Azt megértem, utolsó, újszülöttként én (bár gyönyörűnek láttam) tudtam, hogy kis foltos, gyűrött, vézna, és a közeli családon kivül, akik meglátogattak minket, nem mutattam senkinek a kicsit. Csak talán az a büdös igazság, hogy én is olyan vagyok, mint a nők 90%-a, és el sem tudom képzelni, hogy a gyereket, akit én szültem, másvalaki ne lássa szépnek, lehet, hogy csak az önérzetemet bántja a dolog...
2013. dec. 21. 21:25
 22/61 anonim ***** válasza:
44%

Most komolyan azért lepontoztatok mert azt mondtam minden kisbaba gyönyörű???? Hát gratulálok...


,,Szerintem meg minden kisbaba gyönyörű!! Nincs annál szebb mikor rám mosolyog egy kisgyerek!!"

2013. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
97%

Egy valamit jegyezz meg.

Ha egy gyerekre hirtelen azt mondják elnyújtott szavakkal, hogy

"olyan aranyos a gyerek" és közben észre veszed hogy az illető nyelt egy nagyot, vagy nem néz rád, akkor ennek a mondatnak az őszinte értelmezése ennyi: "júj de kis csúnya egy a gyerek" Csak hát az emberek zöme tapintatos..

Ez így volt 30 évvel ezelőtt- 15 évvel ezelőtt, és napjainkban is. Van ami sosem változik..

2013. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
71%
Engem emg azért pontoztak le mert lerondáztam a babákat. Utána meg felvállaltam h én is ronda kisgyerek voltam. Ki érti ezt? :D
2013. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
22-es, kissé elszaladt veled a paci, nem gondolod? Ócsároltam én őt valahol? Olvastál tőlem itt ilyesmit? Mint írtam is, nem az bánt, hogy őszinte volt, hanem az, hogy tudta, hogy rosszul esne, és nem, nem hiszem, hogy 45 évesen abban a korban lenne... Kérlek szépen, az alpáriságból vegyél vissza, ugyanis halvány hagymaszagú fingom sincs, hogy milyen jogon beszélsz te itt örökségről, meg koboldszépségversenyről. Itt gesztusokról volt szó, és ha nem vagy a témához elég művelt (lesüt rólad) akkor lépj innen... Én eddig mindenki válaszát pozitívan értékeltem, mert véleményeket írtak, te viszont itt sértegetésbe kezdesz átmenni, ami ostoba, és kicsinyes dolog. Mondd el a véleményed (mondjuk, h az első mondatod annak veszem) és a többit tartsd magadban, pláne, ha az ekkora baromság.
2013. dec. 21. 21:36
 26/61 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező

Nem hinném,hogy valójában csúnya a babád,és neked ezt nem is kell elfogadnod.Természetes,hogy neked gyönyörű.De.

Lehet egész nap mást se hallani tőletek(nagymama,apa,anya...),hogy milyen szép,milyen gyönyörű....mert elfogultak vagytok.Ez természetes.Nagypapa meg tisztán lát és észrevette annyira nem is szép.És ezt ki is mondta.Nemtudni miért.Lehet unta a szitut és tudta,ha ezt mondja abbahagyjátok.Mert tény és való,hogy baromi unalmas mikor mindenki ajnározza a babákat.


Neked szép lesz mindig akár mi lesz vele,de abba bele kell törődnöd,hogy nem mindenkinek lesz az az élete során.El kell ezt fogadni.Nem vagyunk egyformák.De legalább tudod,mit gondol a papa,és inkább azt vedd figyelembe,hogy nem kétszínűsködik.Még ha 7 hónapig azt is tette.Bár benne van a pakliban,hogy picinek még tetszett neki most meg épp nem.Van ilyen.Lehet fél év múlva meg ő hozza fel,hogy csoda szép.Akkor meg nem szabad nekitámadnod ezzel a sztorival ami most volt.Változik az ember véleménye.

2013. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
27es, teljesen igazad van. nem is támadnám ezzel, kezdewm belátni, hogy igazatok van, és csak az ő véleményét mondta el őszintén. Viszont azon, hogy rosszul esett, nem tudok változtatni..
2013. dec. 21. 21:42
 28/61 anonim ***** válasza:
43%

27-es vagyok megint


Nyugodj meg és ne kattogj ezen.Kár elrontani az ünnepeket ilyennel.Lehet tényleg a papa is megbánta már,nem tudhatod tényleg.

Boldog Karácsonyt Nektek és a picinek :-D

2013. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kuldhetnek kepet a kicsirol, hogyha mar igy elbizonytalanitott mindenki, es mi -kivulallok- meg tudnank mondani, hogy valoban csunya-e, avagy nem. :D
2013. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Köszönjük, Nektek, és minden válaszolónak viszont kívánom! :)
2013. dec. 21. 21:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!