Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja valaki a...

Hogy mondhatja valaki a kisbaba korú unokájára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Apósom azt mondta a fiamra, hogy "reméljük, majd megszépül később, mert most..." Baromi rosszul esett, nem azt mondom, hogy ő tökéletes (nekem és apájának persze az) de akkor is a nagyapja...?!
2013. dec. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. dec. 22. 00:21
 52/61 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs gond a babáddal ,aranyos !:-) Azzal viszont nem értek egyet ,aki állítja hogy minden gyerek szép .Hát nem így van ! Van bizony ,hogy csak az anyai szeretet szépíti meg a gyereket a szülők számára ,holott ők is látják ,hogy olyan génekkel rendelkezik ,hogy felnőve sem lesz szép nő,jóképű férfi belőle.pl egy ilyen baba sem szép szerintem : [link] , [link] ,gyerekről meg ne is beszéljünk (lehet betegség miatt ,de akkor sem tetszetősek ) [link]
2013. dec. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Bocs : [link]
2013. dec. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
43%

A belinkelt képig olvastam a kommenteket. Nem tudom mit írnék, ha csúnya lenne, de őszintén mondom, hogy semmi csúnyát nem látok a kisfiún. Nagyon édes, szép kisgyerek.

Nem értem az apósodat. Még ha csúnya is lenne, a saját unokájára akkor is bunkóság ilyet mondani, de így semmi oka nincs rá. Nem lehet, hogy csak bántani akart benneteket?

2013. dec. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom, hogy nem tudom. Lehet, de az is lehet, hogy neki tényleg nem tetszik. Egyébként azt is kétlem, hogy megunta azt, hogy áradozunk róla, és ezért mondta, mert azon már pár hónapja túl vagyunk, más inkább azt mondogatjuk, hogy aranyos, mert csomó mindent csinál. Nem tudom, de tényleg túlkattogom a témát, nem is kellett volna felvennem, amit mondott..
2013. dec. 22. 11:41
 56/61 anonim ***** válasza:
51%

Hát őszinte leszek, nekem egyáltalán nem szép( ne haragudj).

Mondjuk számomra egyébként is csak nagyon kevés gyerek aranyos, vagy gyönyörű.

2013. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
78%

Szép kisbaba, tényleg. Nekem 4 van, így van tapasztalatom is.


Egyébként azzal nem értek egyet, hogy nincs csúnya kisbaba. Igenis van. Látam már olyat, hogy kb 1 éves volt, majdnem kopasz, néhány vörös tinccsel a feje tetején, iszonyú nagy, elálló fülekkel, az arca pedig olyan volt, mint egy manóé, vagy öregemberé. Na, aki arra azt mondja, hogy szép, attól megkérdezném, szeretne-e olyat magának...biztos nemet mondana...

2013. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Átlagos
2013. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Hm...érdekes...ismerem ezt a kisfiút. Sanyi tényleg mondott hasonlót, vagy ez csak kitaláció, Melcsi?
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
hopácska kérdező, aki ma is feltette az "unokaöccsét", egyre érdekesebb a helyzet :)
2014. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!