Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja valaki a...

Hogy mondhatja valaki a kisbaba korú unokájára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Apósom azt mondta a fiamra, hogy "reméljük, majd megszépül később, mert most..." Baromi rosszul esett, nem azt mondom, hogy ő tökéletes (nekem és apájának persze az) de akkor is a nagyapja...?!
2013. dec. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
13%

23-as vagyok

Na ez a baj a magyarokkal még a saját fajtájukat is gyalázzák... Ez szégyen amit műveltek, értitek? Szégyen!!!

Lerondázni egy gyereket? Annak csak gratulálni tudok , és üzenem: mindenki magából indul ki..


Csúnya gyerek nincs!!! Fogjátok fel.. Ilyen az ember, igy tökéletes.

Minden gyermek egy csoda...

2013. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

Küldök képet ha már kérted, de kérlek titeket, hogy őszinte véleményeket írjatok, de arra is kérlek, hogy a sértegetést mellőzzük, oké? Ugyanis finoman is kifejezhetitek, ha nem tetszik Nektek..Köszönöm!

[link]

2013. dec. 21. 21:49
 33/61 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem csúnya. Nagyon kis aranyos.
2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
36%
Hinnye, szerintem semmi baj nincs ezzel a babával. Kis cuki pofija van, hatalmas szemek.. nagyon aranyos. Az oreget meg sz@rd le, tok hulye.
2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
43%

Úristen, de kis szép baba. :) Ha az enyémnek is ilyen hatalmas, igéző szemei lesznek, akkor tuti, hogy mutogatni fogom mindenkinek. :D Na de igazából csak csatlakozni tudok az előttem szóló értelmes válaszadókhoz, lehet picit túlzásba vitted, de ne kattogj ezen. :)

22-es válaszoló meg egy nagy kobold.

2013. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
82%
Miért vagy meglepődve? Mert őszinte volt? Tényleg vannak ronda babák, de majmolják azokat is hogy jaj de szép, gyönyörű, meg ilyenek. Persze, az anyjának az, de attól még lehet más az igazság.
2013. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
89%
Na, ezzel a babával pl. pont semmi gond nincs, aranyos, de attól még vannak csúnyácskábbak, ha tetszik ha nem.
2013. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
18%
Jajj de kis aranyos, a hatalmas boci szemei meg csodálatosak..egyem is meg.. Nagyon édes :)
2013. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező nyugodj meg,nem ronda a babád!Sőt!Szép!Ne foglalkozz az öreggel.Most már biztos vagyok benne,hogy rossz napja volt a papának.Nem gondolom,hogy komolyan gondolta volna.Szerintem csak túlzásba estetek az ajnározással és az öreg megunta.Ennyi.Erre a picire nem lehet azt mondani,hogy ronda.


Én voltam a Boldog Karácsonyos válaszoló megint!

2013. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
76%
átlagos
2013. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!