Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám azt hiszi, pszichopat...

Az anyám azt hiszi, pszichopata vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kertünkben volt egy akácfa, ami miatt az egész kertet telenötte... egy 5x3 négyzetméteres területet telenötte az akác, a fák megnöttek kb 2 méterre... engem már nagyon idegesített, fogtam a baltát, és mindet kivágtam, közben kiabáltam nekik hogy "most mind meghaltok, megtanuljátok hogy ide nem jöttök többet", stb. Térdeltem a földön, mondtam a fának hogy "háháháháhááá, most meghalsz", és egy utolsó csapással elintéztem. Mikor hátranéztem, észrevettem hogy ott áll anyám a hátam mögött. Azóta kerül, sosem jön hozzám túl közel, nem nagyon szól hozzám, ha odamegyek hogy mondjak valamit, akkor egy lépést hátrál. Szerintetek jogos? :/

2014. jan. 14. 09:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam rengeteg akác van ,elkelne a segítség alig bírok vele.
2014. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Farkas Zoli válasza:
100%

szerintem egyszerű a megoldás...

még előtted a pályaválasztás,

menj favágónak :D

2014. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!