Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám azt hiszi, pszichopat...

Az anyám azt hiszi, pszichopata vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kertünkben volt egy akácfa, ami miatt az egész kertet telenötte... egy 5x3 négyzetméteres területet telenötte az akác, a fák megnöttek kb 2 méterre... engem már nagyon idegesített, fogtam a baltát, és mindet kivágtam, közben kiabáltam nekik hogy "most mind meghaltok, megtanuljátok hogy ide nem jöttök többet", stb. Térdeltem a földön, mondtam a fának hogy "háháháháhááá, most meghalsz", és egy utolsó csapással elintéztem. Mikor hátranéztem, észrevettem hogy ott áll anyám a hátam mögött. Azóta kerül, sosem jön hozzám túl közel, nem nagyon szól hozzám, ha odamegyek hogy mondjak valamit, akkor egy lépést hátrál. Szerintetek jogos? :/

2014. jan. 14. 09:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

először is ha nem is agresszív nem az övé volt a kert,előbb meg kellett volna osztania a szándékát az anyjával!!

másodszor én is beszélgetek a növényhez ha kivágom annyit hogy bocs ,de menned kell.Mindenki magából indul ki és aszerint reagál a környezetére, te pedig egy agresszív hülye vagy,mert most csináltál egy teljesen kopár kertet egy olyan helyen amin nem a te jogod megítélni mit teszel a kerttel, mert nem a tied.

2014. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Én biztosan rommá röhögöm magam, ha meghallak a darab fával veszekedni. :DDD

Nekem is vannak hasonló dolgaim, amikor anyumék meghallották, hogy a régi laptopomhoz könyörgök, hogy szíveskedjen ne lefagyni, sírva röhögtek. :D

Anyád túllihegi a dolgot, az biztos. :D Időnként mindenkinek ki kell ereszteni a gőzt. :D


28N

2014. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem látszik rajtam sosem, hogy legtöbbször elég ideges vagyok, mert mást sosem bántanék. Hogy ne bátsak mást, bántom magam. Vagy inkább csak fogok valamit aminek nem fáj és elképzelem hogy kinyírom.

Megkérdeztem anyáéktól, az az akác hívatlanul jött, apa már ki akarta szedetni a kertésszel, mondtam hogy nem kell. Megcsináltam én.

Amúgy 14/L vagyok.

2014. jan. 14. 19:39
 14/22 anonim ***** válasza:
beteg
2014. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hogy értetted, hogy bántod magad?
2014. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Gondolom vagdossa magát.
2014. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, vagdosom magam, de le akarok szokni.
2014. jan. 15. 17:12
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Darabold fel anyukádat is.
2014. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves lány nem fog ennyi akácfát kivágni, közben pedig nem lesz a lihegéstől alkalma összefüggő mondatokat kiabálni.
2014. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Menthetetlenül romlott személyiség. Ne gyre a közelembe!
2014. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!