Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyának így kiakadn...

Miért kell anyának így kiakadnia, mert a barátom egyetemista és a családja gazdag?

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves, én 16 vagyok, hónapok óta együtt vagyunk, de anyának csak nemrég mondtam el.

A barátom és a családja gazdag, ez látszik is rajta és a viselkedésén is. Ma nála voltam és mikor hazajöttem, anya kiakadt, hogy miért megyek a barátomhoz, miért hoz haza kocsival. Már Karácsonykor is ezt csinálta, hogy hogy vehet a barátom nekem drága ajándékokat és felejtsem el, hogy a Szilvesztert vele töltöm,stb.

Úgy viselkedik, mintha nem is a barátommal lennék, hanem valami jöttmenttel.

És csodálkozik, hogy semmit nem beszélek meg vele, titokban szedem a gyógyszert, sose mondom el neki, hogy mi van velem.

Csak azt hallgatom, hogy a barátom kihasznál, nem szeret, a gazdagok csak a saját "fajtájuk" közül választanak és nem veszi észre, hogy ez nekem rosszul esik.


2014. febr. 3. 21:14
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%

"A barátom és a családja gazdag, ez látszik is rajta és a viselkedésén is."

Ebben a mondatban keresném anyukád viselkedésére a választ!

2014. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

21:30

Ennyire tisztában vagy a kapcsolatunk minden részletével, hogy tudod, semmilyen téren nem vagyok hozzá való? :)

Ez nagyon édes, meg minden...De azért egy kicsit visszavehetsz.

2014. febr. 3. 21:40
 13/46 anonim ***** válasza:
30%
16éves kis majom mitugrálsz mi a lófarkot akarsz te egy 20évestől :D vagy vesz neked barbi babát a pénzébőőőőő? :D
2014. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%
Ne is haragudj, de ha csak hónapok óta vagytok együtt és nem is élsz náluk – gondolom nem – akkor sz@rt sem tudsz se róla, se a családjáról. Lépj hátrébb ettől az egésztől, figyelj és várd ki, mi lesz a vége. Ne támadd anyukád azért mert, és ne szállj el attól, hogy de nagy idill van a párodéknál. Több idő kell még ahhoz, hogy reális véleményt tudj alkotni. És ezt most a fiú anyagi helyzetétől függetlenül mondom. Ha csóró lenne, akkor is így kellene.
2014. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

50%-os, te miért vagy ekkora paraszt (már bocsánat)?

Nem tudom, hogy mit ártottam neked, de ne itt legyél már ekkora tapló, légyszíves.

2014. febr. 3. 21:48
 16/46 anonim ***** válasza:
76%
Jajj ne. A leírásod pontosan ráillik az exemre...A kor is egyezik, egyetemista is stb.. Én csak a bokámat ütöttem meg az exemmel, aki pont ilyen volt, pedig én idősebb vagyok nálad..
2014. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
72%
Tyu, kislany, kerdeztel valamit, es nem olyan valaszt kaptal, amkre vagytal, es most kiosztasz mindenkit? Neked is vissza kene venni az arcodbol, nem gondolod?
2014. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem gáz. Nem tudja elfogadni,hogy a kicsi lánya felnőtt. Nekem is 5 évvel idősebb barátom volt, anya úgy kezdte,hogy egy pedofil b.romállat. Aztán megtapasztalta,hogy nem is volt olyan s..ggfej...
2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
74%
Utolso, ez a kislany meg messze van a felnottsegtol, mar csak a beirasai alapjan is, es eletkorban is...
2014. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Szerintem én normálisan válaszoltam, nem osztottam ki senkit, aki vette a fáradtságot és próbált segíteni. Ezeket a válaszokat köszönöm is!

De nem tudom, hogy az 50%-osnak miért kell totál haszontalan és bunkó, fárasztó válaszokat írnia.

2014. febr. 3. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!