Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyának így kiakadn...

Miért kell anyának így kiakadnia, mert a barátom egyetemista és a családja gazdag?

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves, én 16 vagyok, hónapok óta együtt vagyunk, de anyának csak nemrég mondtam el.

A barátom és a családja gazdag, ez látszik is rajta és a viselkedésén is. Ma nála voltam és mikor hazajöttem, anya kiakadt, hogy miért megyek a barátomhoz, miért hoz haza kocsival. Már Karácsonykor is ezt csinálta, hogy hogy vehet a barátom nekem drága ajándékokat és felejtsem el, hogy a Szilvesztert vele töltöm,stb.

Úgy viselkedik, mintha nem is a barátommal lennék, hanem valami jöttmenttel.

És csodálkozik, hogy semmit nem beszélek meg vele, titokban szedem a gyógyszert, sose mondom el neki, hogy mi van velem.

Csak azt hallgatom, hogy a barátom kihasznál, nem szeret, a gazdagok csak a saját "fajtájuk" közül választanak és nem veszi észre, hogy ez nekem rosszul esik.


2014. febr. 3. 21:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
63%

De f@aszfejek itt egyesek de komolyan...nem is osztott ki senkit a kérdező, csak aki beszólt neki.


MIÉRT kell egyből lehurrogni szerencsétlent? Ha esetleg csalódni is fog...mi van akkor? mindenki csalódik, neki is meg kell tapasztalnia, ha meg nem csalódik, akkor még jobb.

Az anyukád egyébként csak félt, esetleg ő is szeretne tehetősebb lenni, vagy fél, hogy őket majd jobban fogod szeretni...szerintem tisztázd vele, vagy hagyd rá.

A válaszolókkal ne foglalkozz, éld az életedet, és majd alakul, de tényleg azért gondolj a legrosszabbra is, de a legjobbra is. Láss reálisan! :)

2014. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
64%

ezt én se értem


mi van akkor ha csalódik? semmi... ugyan az fog történni vele, mint a többi 7 milliárd emberrel


nyilván nem hiszi azt, hogy 16 évesen összejön valakivel, és 90 éves koráig vele fog élni rózsaszín ködben


ha jól érzi magát, akkor az a lényeg, anyuci meg féltékeny

2014. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
77%

A gazdagok jól neveltek és jól tudják titkolni a veszekedéseket idegenek elõtt.Nehogy azt hidd, hogy csak nálatok van vihar a lakásban.

A gazdag fiuk tisztelet a kivételnek, igyekszenek kihasználni a pénzüket,amennyire szeretnék a lányok körében.

2014. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, hol laksz?
2014. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
64%

Jajj te kislány olyan fiatal vagy még :( Pontosan olyan korban vagy, ahol anyukádnak nem 100, hanem 200 százalékban kellene h melletted álljon, végig hallgasson, tanácsokat adjon és próbáljon hatni rád, annélkül h ordítozik.

Szerintem ha a barátod bemutatott a családjának, akkor komolyan gondolja.. Mi is gazdagok vagyunk, mi már 10 éve házasok vagyunk plusz 2 baba, (nálunk is a párom jött a gazdag családból), de anyu sose hurrogott le, inkább támogatott és tanácsokat adott, hogyan váljak rendes nővé.

Annyi nálunk a különbség, h én 15 voltam, és a párom fél évig este 8 után nem láthatott és semmiféle szexuális kapcsolatunk nem lehetett.. Ja mellesleg én 15 voltam, ő 25.. (nem egyetemista, hanem egy 2 méteres szekrény)

Az a fél év volt a legnehezebb, de tudtuk, h megérte.

Ha édesanyád nem képes erre, próbáld meg átgondolni a saját kis életedet és irányítni magadat a pozitív irányba.. Én nem mondom, h tuti h az életed szerelme lesz (persze tudom most így érzed) de nem tudhatjuk mit hoz a jövő.. Én csak nagyon sok boldogságot, szeretetet szerelmet tudok nektek kívánni, neked pedig kitartást kicsi lány :)

2014. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem is tudom.Hasonló a helyzet nálunk is,de én 23 voltam,párom 29 éves,amikor megismerkedtünk.Ő orvos,gazdag családból származik.

Nálunk ez nem okozott gondot.Nálatok is az a baj,hogy még csak 16 éves vagy!Gyerek!A párod meg egy felnőtt férfi.

Mi azóta összeházasodtunk és van már egy 1 éves lányunk is.

Boldogok vagyunk,ti még ettől nagyon messze álltok!

2014. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
68%
22 éves egyetemista azért nem kimondottan felnőtt férfi, pláne ha tehetős családból származik és sose kellett dolgoznia. Részemről a kérdezővel értek egyet, ezen fölösleges kattognia az anyjának, ha 16 éves emós lenne, akkor meg az lenne a baj...
2014. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező: "És csodálkozik, hogy semmit nem beszélek meg vele, titokban szedem a gyógyszert, sose mondom el neki, hogy mi van velem." - leírtad magadnak a választ a kérdésedre, ha nálatok sajnos csak ez működik, akkor ez marad, nincs mit tenni. Azután majd az idő meghozza, mi lesz, ha huzamosabb ideig együtt maradtok, majd megszokja anyukád is.

A kapcsolatotoknak egyébként pont annyi esélye van, mint minden más párkapcsolatnak, vagyis vagy működni fog, vagy nem, az idő majd megmondja - de ezt gondolom, Te is tudod:)

2014. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
64%

Én is félteném a 16 éves lányomat, egy 22 éves egyetemista pasitól.

Egyébként én néhány gazdag gyerek megismerése után, rájöttem, hogy nekem sose kéne egy se. Nagyon tudják adni az ártatlant, de aztán kimutatják a foga fehérjüket, legalábbis előbb vagy utóbb biztosan. Szóval csak óvatosan!

2014. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
71%
Ebben a korban mégis mi történhet? Egyszerűen nem tudok olyan eseménysort elképzelni ami annyira rettenetes (tudva hogy szex már volt, családnak bemutatás már volt). Igen, lehet hogy szakítás lesz a vége, de nem hiszem hogy azon rontana hogy a srác idősebb vagy több a pénze.
2014. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!