Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem a szuleimnek elmonda...

Nem merem a szuleimnek elmondani, hogy nem tetszik ez az egyetem sem, mert felek, hogy csalodnanak; de annyira kikeszit?

Figyelt kérdés

Bolcseszkaron vagyok, de nem megy. 2 nyelvem van felveve, es mar ott tartok, hogy egyik sem megy. Felszolit a tanar, es en csak ulok, es nezek ki a fejembol, mert nem ertem, nem tanultam elozoleg. A masik nyelvnel pedig 0 vagyok, a tobbiek sokkal tobbet es jobban tudnak, mint en.

A legnagyobb gond az, hogy otthagytam mar 1 egyetemet, mert az nem tetszett es erre akartam jonni.

Vizsgaimbol csupan 2 sikerult, szoval nem tudom, hogy lesz tovabb.


2014. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
De nalunk mindenki tudja, csak en nem, nem nehez osszeulni masokkal, akik nem a te anyanyelvedet beszelik. Orakon mindenkit felszolit 1x a tanar, es csak en vagyok az, aki bamul ra, meg a lapra, hogy mirol van szo...
2014. márc. 12. 13:25
 22/81 anonim ***** válasza:
67%
Már nem lehet másik nyelvet felvenni az angol helyett? Olyat amit lehet kezdő szinten kezdeni?
2014. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
55%

angolszakra pl fel sem vesznek ha nincs emelt szintüd belőle

vmi itt sántít!

2014. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Mar mondtam, elmondom meg1x NEM MAGYARORSZAGON tanulok! Szoval hiaba santit neked barmi.

LEhet felvenni masik nyelvet, de csak 2. evtol, es akkor 1.eves leszek , mig annal a nyelvnel, ami az fonyelvem, 2. eves.

Magyarul megegy evet ra kell huzzak

2014. márc. 12. 13:30
 25/81 anonim ***** válasza:
45%
Minorként vette fel a másik nyelvet azért nem kellett hozzá nyelvvizsga. Tanári szakon van, kérlek csak az ne legyél így.
2014. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
44%
azért te sem gondoltad, hogy akármit is 0-ról fogsz kezdeni, ugye? ez nem óvoda, ha nem megy, akkor járj oda!
2014. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
86%

És nem érné meg inkább 1 évet ráhúzni, mint így szenvedni?

Így nem fog menni. Vagy kibuksz vagy otthagyod. Hát akkor inkább már a plusz egy év.

2014. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
15%
Melyik orszagban tanulsz? Akkor ezek szerint a csop tarsakkal sem tudsz beszelni.
2014. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
57%

Ki a fenét izgat, hogy Mo. vagy nem Mo.? Kaptál választ!


Legyen vér a pucádban és állj a szüleid elé, s valld be: "Anya, apa! Hülye vagyok! Ez se megy! Ott akarom hagyni!"


De készülj fel az ebben a helyzetben teljesen ésszerű szülői reakcióra:

"Jól van, lányom-fiam. Akkor ennyi volt, vége. Kezdj el munkát keresni, a lézengésnek vége. Ha nem megy a tanulás, dolgoznod kell! S majd később, ha rájössz, hogy mit akarsz az élettől, majd jobban választasz, s talán a saját pénzedből jobban megbecsülöd a lehetőséget, hogy tanulhatsz és azt már nem fogod elcseszni"

2014. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
62%

mi a jobb, még 1 évet ráhúzni, vagy bukni az egészet? vegyél fel egy másik nyelvet az angol helyett jövőre.


Az arcodból pedig jelentősen vissza kéne venned, mert elég egyszerűnek tűnsz :)

2014. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!