Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem a szuleimnek elmonda...

Nem merem a szuleimnek elmondani, hogy nem tetszik ez az egyetem sem, mert felek, hogy csalodnanak; de annyira kikeszit?

Figyelt kérdés

Bolcseszkaron vagyok, de nem megy. 2 nyelvem van felveve, es mar ott tartok, hogy egyik sem megy. Felszolit a tanar, es en csak ulok, es nezek ki a fejembol, mert nem ertem, nem tanultam elozoleg. A masik nyelvnel pedig 0 vagyok, a tobbiek sokkal tobbet es jobban tudnak, mint en.

A legnagyobb gond az, hogy otthagytam mar 1 egyetemet, mert az nem tetszett es erre akartam jonni.

Vizsgaimbol csupan 2 sikerult, szoval nem tudom, hogy lesz tovabb.


2014. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
80%

"Annyi volt a tajekoztaton, hogy mikor lesz felveteli, hol, mibol, es egy minta. A szakrol nem volt felteve se orarend se tanterv, semmit"


Szóval külföldön élsz, nem beszéled a csoporttársaid nyelvét, sem azt a két idegennyelvet amit felvettél. És úgy jelentkeztél erre a karra hogy egy szórólapot az arcodba dobott a szél, és a csúnya emberek akik készítették nem írtak semmi tájékoztatót a szakról, neked meg nem volt interneted amin utána nézhettél volna.

Aha persze. Majd el is hiszem.

[link]

2014. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
B+ 64%-os, nem erdekelnek az okoskodasaid! Nem ez volt a kerdes, ha meg csak itt a nagyot akarod jatszani, tartsd meg magadnak, mert rohadtul nem erdekel!
2014. márc. 12. 14:13
 43/81 A kérdező kommentje:
Azt gondolna az ember, hogy ha ebbe a kategoriaba ir, akkor viszontlag sok ertelmes valaszt kap. Tevedtem! Itt is pont olyan okoskodo, megveto emberek adjak a valaszokat, mint mas kategoriaba. Azert jott letre ez az oldal, hogy seggitsen? Egy fraszt! Azert, hogy aki ketsegbe van esve, abba megjobban belerugjanak! Koszonom szepen!
2014. márc. 12. 14:15
 44/81 anonim ***** válasza:
76%

És az nem megoldás, hogy most jelentkezel egy nyelviskolába és elkezded az angolt? Vagy ha nem nyelviskola magántanár? Nagyon nehéz lesz, de nem lehetelne. Amúgy én a helyedben kérnék segítséget a szüleimtől.


Egy egyetemet én is otthagytam. Nem tetszett, nem is érdekelt, nem azt vártam. Anyukám akarta nagyon, hogy odamenjek, mert az milyen jó lesz nekem. Utáltam, pedig jól ment. BEadtam a jelentkezésemet máshova, a második egyetemet elvégeztem időben, végig ösztöndíjjal. Szóval az oké, hogy egyszer rosszul választasz, de az alatt az idő alatt rá kéne jönnöd, hogy mi ebben a rossz és mit szeretnél. Viszont azt nehezen tudom elképzelni, hogy valaki kétszer esik ugyanabba a hibába.

2014. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, nem ma derült ki, hogy nem beszéled a nyelvet, az órán meg már mindenki perfekt.

Már rég léphettél volna.

Vagy különórák, hogy behozd a lemaradást.

Vagy másik nyelv felvétele.

Az elején gondolom, még könnyebb lett volna váltani.

Amikor kiderült én akkor rögtön kértem volna segítséget az egyetemen, hogy ilyenkor mi a teendő, milyen lehetőségeim vannak.

De talán még most sem késő.

Vagy marad a munka és folytatod a tanulást, ha jobban lesz hozzá erőd és már tudod, hogy mit szeretnél.

De az nem jó, hogy csak szomorkodsz és vársz.

2014. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
84%

figyelj a 80%-ost is cseszed már le mert velem van egy véleményen!

pacsi!!! :)


és amúgy tudod más tájékozódik, nem azért jelentkezik egy szakra mert a szomszéd mari szerint fain, hanem UTÁNANÉZ!

2014. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
41%

"seggitsen" Ez jó :D Én nem akarlak seggiteni jó?


Szerintem kezd összedőlni a kis kamusztorid, azért vagy ilyen ideges :P Ilyen tuti nincs, pláne nem külföldön, hogy valaki úgy iratkozzon be egy egyetemre, hogy ne tudjon róla semmit.

2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként hol élsz? Milyen nyelvet vettél még fel az angolon kívül?
2014. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

Nem lehet evkozben lecserelni a masodik nyelvet...

Amugy meg a kornyezetemben nincsenek olyan tanarok, akiknek magyar az anyanyelvuk, es el tudnanak rendesen magyarazni.

Aki meg lenne, az tul tavol van(majdnem 200km)

Senkivel nem tudom megbeszelni a problemaimat, csaladom szinten tavol van, baratok is...

2014. márc. 12. 14:21
 50/81 A kérdező kommentje:

Nem kamu kedves 80%os! Nem vagyok olyan(bar ezek szerint te igen), hogy olyan kerdes irok ki, ami nem igaz.

Nem tudsz te rolam semmit!

2014. márc. 12. 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!