Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kibukni azon,...

Miért kell így kibukni azon, hogy gondolok a jövőmre és nem diákmunkákból akarok megélni? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet és 2 éve van egy férfi, aki támogat anyagilag (nem pár tízezerre kell gondolni), cserébe én elkísérem összejövetelekre, vacsorákra. Ezt nem kötöttem anya orrára, mert nem láttam értelmét.

De tegnap otthon voltam, családi ebéden és minden kiderült.

Egész délután azt hallgattam, hogy ő nem erre nevelt, se tőle, se a mostohaapámtól nem ezt láttam, csalódott bennem, mi lesz így később, stb.

Felajánlottam, hogy kifizetem a hiteleit és együtt tölthetnénk külföldön egy hosszú hétvégét, mert tudom, hogy egyik legnagyobb álma eljutni Párizsba, jó anya-lánya program lehetne. Inkább nem írom le, hogy reagált...

Aztán mondta, hogy nem akar látni, ne menjek oda addig, amíg "ilyen életet élek" és bármi közöm van ahhoz a pasihoz. Reggel felhívtam, hogy beszélgessünk higgadtan, de fel se vette.


Nem értem, miért viselkedik így, amikor nem arról van szó, hogy illegális, vagy erkölcstelen dologból lenne pénzem.

A legjobb lenne, ha nyugodtan, üvöltözés nélkül tudnánk beszélgetni, de jelenleg ez szerintem lehetetlen.

De mégis, hogy próbáljak vele beszélni? Vagy most hagyjam egy ideig, hátha lenyugszik?

Csak attól tartok, hogy akkor még jobban elzárkózik majd és lehetetlen lesz megoldani ezt a kialakult helyzetet.


2014. máj. 18. 18:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
98%
Na jó, a kérdező utolsó kommentje eléggé megváltoztatta a véleményemet, egyrészt ennek a fele kamu, mert az tuti, hogy a felemelő társaságodért senki nem fog neked több százezret fizetni, másrészt pedig a befolyásos embereket a hajadra kenheted, mert valószínűleg elég hamar levágták, hogy csak egy pénzért megvehető agyatlan kislány vagy, akinek büdös a munka, és soha a közeledbe nem fognak menni a pénzükkel, max majd amikor nekik lesz szükségük háremhölgyekre.. :D
2014. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Mire lennék irigy, megvan mindenem, szerintem sokkal több, mint neked. Csak nem tudom eldönteni, hogy álmodozol, vagy tényleg ennyire ostoba vagy, hogy komolyan vesznek téged ezek az emberek üzleti szempontból, mikor a haverjuk x. lotyója vagy. A luxus lányok akiket ismerek, azok nem keresnek ennyit, pedig a hazai leggazdagabb emberek kitartottjai.
2014. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy itt mindenki ennyire tisztában van az életemmel, de tényleg. Kész vicc, ami itt megy.

Nem kell folyton a luxusprostikkal jönni, akiket ismersz, utolsó (esetleg te is az vagy/voltál?). Eléggé más helyzetben vagyok, mint ők.

Nem akarom, hogy ezek az emberek üzleti szempontból komolyan vegyenek, csak azt írtam, hogyha ennek a kapcsolatnak esetleg vége lenne, akkor sem lennék itt, egyedül, a semmivel körülöttem.

2014. máj. 18. 20:21
 24/43 anonim ***** válasza:
59%
Na, azért ne személyeskedj már, te kitartott kis...
2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem vagyok és voltam az. De nem is írok többet. Ostoba vagy és kész. Annak pedig örülj, hogy anyukád ilyen, mert nem lenne annál szánalmasabb, minthogy egy kis anyagi segítségért asszisztáljon ahhoz, hogy a lánya egy megvehető húsdarab. Az ostobaságod és naivságod pedig remélem csak a fiatalságodból adódik.
2014. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértem anyukádat. Mit mondjon, ha egy ismerős esetleg megkérdezi tőle, hogy mi a lánya foglalkozása? Nekem égne a pofámról a bőr, ha ilyen helyzetbe kerülnék, és biztosan nem fogadnálak vissza anyukád helyében, akármennyi pénzzel vagy luxus külföldi utazással próbálnál megvesztegetni. Mellesleg, és ezt most a "foglalkozásodtól" függetlenül mondom, az összes hozzászólásodból az jön le, hogy iszonyúan el vagy telve magaddal, egyáltalán nem vagy szimpatikus személy.
2014. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy ezeket a kapcsolatokat hogy képzeled el? Ha kidob a csávó akkor majd felhívod őket és mit mondasz? Adjanak munkát? Jó, és mégis milyen tudnának neked adni 0 tapasztalattal? Meg miért adna haverja/üzlettársa ex luvnyájának csak úgy? Vagy úgy gondoltad, hogyha kidob, ráakaszkodsz valami gazdag ismerősére, hátha lehetsz a r.banca? Mert ha még igaz is, hogy ilyen szinten eltart és csak kísérgetned kell nem gondolhatod komolyan, hogy ezt majd mással is el fogod tudni játszani..
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem gáz. Nyilván nem örülnék neki ha a lányom ilyet csinálna, de ha meg tud belőle élni akkor miért ne? Mint mondta nem prostituált.
2014. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem prosti mi? Általában a mélyen szeretett és megtisztelt barátnőket szokás per éjszakára fizetni. Még a dolgok szépítéséhez is ostoba.
2014. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod már? Mert már én nagyon.

Havonta kiírod a kérdést és hol apukád, hol pedig anyukád nem ért egyet a szuper jól kereső "nem prosti" munkáddal, emellett még a stílusoddal is direkt provokálod az embereket.

Vagy csak simán ennyi kitartott k**va van az országban, vagy én nem tudom...de inkább kamu

2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!