Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kibukni azon,...

Miért kell így kibukni azon, hogy gondolok a jövőmre és nem diákmunkákból akarok megélni? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet és 2 éve van egy férfi, aki támogat anyagilag (nem pár tízezerre kell gondolni), cserébe én elkísérem összejövetelekre, vacsorákra. Ezt nem kötöttem anya orrára, mert nem láttam értelmét.

De tegnap otthon voltam, családi ebéden és minden kiderült.

Egész délután azt hallgattam, hogy ő nem erre nevelt, se tőle, se a mostohaapámtól nem ezt láttam, csalódott bennem, mi lesz így később, stb.

Felajánlottam, hogy kifizetem a hiteleit és együtt tölthetnénk külföldön egy hosszú hétvégét, mert tudom, hogy egyik legnagyobb álma eljutni Párizsba, jó anya-lánya program lehetne. Inkább nem írom le, hogy reagált...

Aztán mondta, hogy nem akar látni, ne menjek oda addig, amíg "ilyen életet élek" és bármi közöm van ahhoz a pasihoz. Reggel felhívtam, hogy beszélgessünk higgadtan, de fel se vette.


Nem értem, miért viselkedik így, amikor nem arról van szó, hogy illegális, vagy erkölcstelen dologból lenne pénzem.

A legjobb lenne, ha nyugodtan, üvöltözés nélkül tudnánk beszélgetni, de jelenleg ez szerintem lehetetlen.

De mégis, hogy próbáljak vele beszélni? Vagy most hagyjam egy ideig, hátha lenyugszik?

Csak attól tartok, hogy akkor még jobban elzárkózik majd és lehetetlen lesz megoldani ezt a kialakult helyzetet.


2014. máj. 18. 18:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, azért senki nem fizet ilyen pénzeket, hogy csak kísérgesse ilyen-olyan eseményekre. Szóval ne nézz senkit se madárnak.

A nagy pénzekért valamit csinálni is kell.

A másik, hogy azt írod, hogy ezután te majd valahol beosztott leszel pár százezerért. Hááát peeeersze. Ha megszoktál egy bizonyos életszínvonalat minimális munkával, akkor majd pont azért a 200-300 ezerért gályáznál 8-10 órákat, ahelyett, hogy azt csinálnád amit most.


És szerinted meddig fog ez a jóléted kitartani? Ennek a faszinak elég hogy kísérgeted, de lehet hamar talál olyat aki többet vállal nálad, esetleg szebb is.

2014. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Ha már kemény pénzeket fizet valaki egy egyetemista csajnak, ilyen munkáért, akkor szexet is várna érte. Szimplán azért, mert, baromi egyszerű ilyen nőt találni.
2014. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

A kislány álmodozik egy szép életről és provokál.

De nyugi barátaim,mindjárt megy lefeküdni,holnap suli:)

2014. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem is értem az ilyen kérdéseket, nem veszik észre, hogy halál égők?
2014. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés!

Megvannak az ismérvei, és a kérdező elég régóta csinálja már ezen az oldalon!

Elsőnek egy hangzatos kérdés kell, hogy egyből rákattintson mindenki.

Már a kérdésre adott válaszok számából is lehet látni, valami nincs rendben a kérdéssel,tehát provokatív.

És akkor elkezdi az ember a válaszokat olvasni.

Ennek a trollnak a bevett szokása, hogy ahogy jönnek a válaszok, rövid idő alatt sok, ahogy ezt a kérdés jellege is adja, ő folyamatosan kelti még a feszültséget, a válaszival.

Mire felötlik valakiben hogy kamu, provokatív kérdés, de addigra már elérte a célját, a kis trollunk!

jelen esetben egy szegény kis egyetemista lány áll mögötte, valószínűleg besokallt a mekis munkától, és most előadja magát!

2014. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
6%

Miből gondoljátok, hogy kamu? Honnan tudjátok, hogy nem e normális a pasi? Felsőbb körökben fontos a látszat, úgyhogy simán lehetséges, hogy nem fekszik le vele. Ha meg nincs szex, akkor nem gáz.


De ha ez így van, akkor miért nem lehet emellett normális kapcsolatod?

2014. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ez csak egy figyelem hiányos kis csitri :D Ez a kérdés már volt többször is itt.
2014. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy milyen egyetemet kezdtél?
2014. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

"Felsőbb körökben fontos a látszat, úgyhogy simán lehetséges"


Minek a látszata?:P

Hogy van mellette egy 18 éves csaj. Ez pont ennek a látszata,hogy egy kitartott nő.

2014. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
" feladnom a luxust, a csillogást, a drága vacsorákat, utazásokat, a fényűzést. " luxusk_rva.
2014. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!