Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kibukni azon,...

Miért kell így kibukni azon, hogy gondolok a jövőmre és nem diákmunkákból akarok megélni? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem az egyetemet és 2 éve van egy férfi, aki támogat anyagilag (nem pár tízezerre kell gondolni), cserébe én elkísérem összejövetelekre, vacsorákra. Ezt nem kötöttem anya orrára, mert nem láttam értelmét.

De tegnap otthon voltam, családi ebéden és minden kiderült.

Egész délután azt hallgattam, hogy ő nem erre nevelt, se tőle, se a mostohaapámtól nem ezt láttam, csalódott bennem, mi lesz így később, stb.

Felajánlottam, hogy kifizetem a hiteleit és együtt tölthetnénk külföldön egy hosszú hétvégét, mert tudom, hogy egyik legnagyobb álma eljutni Párizsba, jó anya-lánya program lehetne. Inkább nem írom le, hogy reagált...

Aztán mondta, hogy nem akar látni, ne menjek oda addig, amíg "ilyen életet élek" és bármi közöm van ahhoz a pasihoz. Reggel felhívtam, hogy beszélgessünk higgadtan, de fel se vette.


Nem értem, miért viselkedik így, amikor nem arról van szó, hogy illegális, vagy erkölcstelen dologból lenne pénzem.

A legjobb lenne, ha nyugodtan, üvöltözés nélkül tudnánk beszélgetni, de jelenleg ez szerintem lehetetlen.

De mégis, hogy próbáljak vele beszélni? Vagy most hagyjam egy ideig, hátha lenyugszik?

Csak attól tartok, hogy akkor még jobban elzárkózik majd és lehetetlen lesz megoldani ezt a kialakult helyzetet.


2014. máj. 18. 18:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Lehet a pasi meleg, a lány meg a látszat miatt kell, maximum ezt tudom elképzelni, hogy szex nélkül fizet neki.
2014. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
IGAZAD VAN, MIÉRT LEGYEN ÁLLÁSOD, MIKOR LEHETSZ K..RVA IS...Gratulálok, igazán fényes lehetőség. Te komolyan tudsz tükörbe nézni és nem hányod el magad attól amit látsz?
2014. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is tisztázásképpen: én személy szerint (sose csinálnék még csak hasonlót se, de) nem vetlek meg! Még akkor sem, ha az eszkort mellé időnként egy-egy légyott is becsúszik, mert a te életed, a te tested, tulajdonképpen nem ártasz senkinek (nekem meg főleg nem), így semmi közöm hozzá. DE!!!! Készülj fel, nagyon készülj fel rá, hogy a társadalom 90%-a nem ennyire toleráns. És mivel az igazság előbb-utóbb ki fog derülni rólad és a szóban forgó férfiról (igen, az ilyesmi valahogy mindig kiderül), nagyon sokan, még a közeli ismeretséged (család, barátok) édesanyádhoz hasonló véleményen lesznek rólad. A kérdés, hogy te ezt vállalod-e? Fontos-e neked annyira, hogy bevállald az általános társadalmi elítélést?

Anyukád pedig idővel meg fog bocsátani neked, de kicsi a valószínűsége, hogy valaha is elfogadja a fennálló helyzetet.

2014. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!