Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/239 A kérdező kommentje:

Ha ezt te kommunikációnak nevezed, akkor jobb lett volna ha el se kezded...

Viszont ez az utolsó, hogy befejezed ezt a kommunikációnak nevezett hülyeség áradatot, nagyon bölcs döntés, ugyes vagy.

Mostantól jöhet az érdemi válaszolgatás, páran eddig is képesek voltak rá.

2014. júl. 7. 07:48
 52/239 anonim ***** válasza:
100%

csak annyit mindanek elolvasva mindent: 47, 07:39-es hsz elmind mindent. osztom.

sztem am en is.pont 70 vagyok :-D

kerdezo tenyleg ezeket mondtad es tagadod...mikor ott van. tehetseges vagy...es szorszalhasogato meg... hadd ne soroljam. butus is. es vagy fiatal es nyari szunetben unatkozol, vagy egy a sok buta felnott kozul, aki raer, mert elkerulik

2014. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/239 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a felvetett téma komolynak tűnik, de a kommentjeid miatt a Humor rovatban lenne a helye (mivel "Unatkozó hülye minitini provokál reggel" rovat még nincs).

Hány éves vagy, 13?

2014. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/239 A kérdező kommentje:

A valószinű és a biztos két eléggé különböző fogalom. ha ezzel nem vagytok tisztában értelmetlen irkálnotok...


Ez komolytalanitja el a hozzászólásaitokat, hogy azt irom valószinű s ugy "idéztek" mintha azt irtam volna hogy biztos.


Ha nem unalmatokban irkálgattok, akkor ne így álljatok hozzá. Persze ha ti unatkoztok, s a félremagyarázásból űztök reggeli sportot, akkor hajrá.

2014. júl. 7. 08:21
 55/239 anonim ***** válasza:
100%
wtf? te magyarazol felre. lol
2014. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/239 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, ön el van tévedve. Itt kérdést szokás feltenni, majd megköszönni a választ. Az, hogy kérdez, majd az ön véleményét próbálja másokra erőltetni, meglehetősen buta indoklásokkal, az nem ennek az oldalnak a sajátossága.

Ön tudja a választ a saját kérdésére, szóval húzzon el...

2014. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/239 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért megnézném, hogy hány orvos utazik vonaton autó helyett... Elég testközelből ismerek sokat, nem csak akkor, amikor beteg vagyok, és elárulom, nem éppen a vonat a fő közlekedési eszközük. Annál pedig jóval kevesebb szabadidejük van, hogy ilyen kérdéseket keressenek és egy agyament libának válaszoljanak.

Több esély van arra, hogy valaki a jogosítványából eredően képes elsősegélyt nyújtani, mint arra, hogy egy orvos utazik a vonaton.

2014. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/239 A kérdező kommentje:
A választ megköszönni szokás. A ferditést, félremagyarázást nem.
2014. júl. 7. 09:40
 59/239 A kérdező kommentje:

Teljesen lényegtelen hány orvos utazik a vonaton. Elsősegély nyujtásról beszélünk, nem pedig főorvosi nagyvizitről.


Erről beszélek, hogy belebonyolódtok orvosok számába, esélyszámokat kevertek össze a biztos fogalmával s egyéb félremagyarázásba, ferditésbe bonyolódtok, majd mindezeket válasznak minősítitek s köszönetet vártok. Terjesen mindegy hogy orvostan hallgató e az aki segit orvos, vagy "B" katerógiás vezető, ha leugortok a vonatról, s hagyjátok hogy elvigye őt a vonat akkor nem fog segíteni...


Ha magát a kérdést is kizárjátok, akkor meg minek egyáltalán válaszolni rá? Ennek sincs semmi értelme.


Senkire se eröltettem rá semmit, csak leirtam mi az én véleményem. Az hogy ezt ti ráerőltetésnek minősititek ugyancsak egy a sok beteges ferdités közül.


Eléggé beteges, hogy csak igy tudtok "kommunikálni"...

2014. júl. 7. 09:47
 60/239 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként mi is csak fekete és fehérben gondolkodtunk, mert nem volt elég tapasztalatunk még a világról! Ezért ne bántsuk! Ráadásul lázadtunk is, hogy a "felnőttek" nem gondolkodnak, nem látnak át helyzeteket, de mi, a nagyok már igen:)


Ha már valószínűségszámításba megyünk bele (amit az egyetemen tanultam, ha már így szekírozzuk a bulikat meg az ivást, amit amúgy szintén csináltam.): nagyobb a valószínűsége annak, hogy van egy vonaton egy orvos, mint, hogy a prérin. De: 1. nem biztos, hogy a prérin esik ki a gyerek (lehet pl. közelben mentőállomás) 2. az orvosok nem végeznek olyan életmentő tollszúrás műtéteket a semmiből, mint a filmekben, mert félnek a büntetőperektől már. 3. nem számottevő az a különbség, amivel valószínűbb, hogy van a vonaton orvos, mint a prérin, elhanyagolható, hibahatáron belül van. Szóval értelmetlen orvos után sikítani.


Velem sosem fordulna elő, hogy kiesik a gyerek az ablakon, oda eleve fel kell kapaszkodnia (egyébként felénk már nem járnak azok a kék gyorsvonatok a nagy ablakkal). Az én figyelmem soha nem lankad ilyen helyzetben. De most végiggondolva, nem ugranék utána, hanem elszaladnék sírva a vészfékért, vagy a kalauzért.


27l

2014. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!