Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/239 A kérdező kommentje:

"nem éppen a vonat a fő közlekedési eszközük. "


Ezt sem mondta senki rajtad kivül. Nincs jobb dolgod minthogy épeszű kommunikáció helyett ilyen túlzásokba essél?

2014. júl. 7. 09:48
 62/239 A kérdező kommentje:

Ablakon kieső gyerek?


Na ez aztán nagyon életszerű példa volt...

2014. júl. 7. 09:50
 63/239 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen arrogáns, teljesen normálisan beszél itt veled mindenki, kislányom/kisfiam!


Úgy érted akkor, hogy állunk a folyosón, én valamiért nyitva hagyom azt a régi ajtót, és odamegy közel hozzá a gyerek, én továbbra sem veszem észre, majd pedig ki is esik, kapaszkodás nélkül. Ez is életszerű:)

2014. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/239 A kérdező kommentje:

"Tiniként mi is csak fekete és fehérben gondolkodtunk, mert nem volt elég tapasztalatunk még a világról! Ezért ne bántsuk! Ráadásul lázadtunk is, hogy a "felnőttek" nem gondolkodnak, nem látnak át helyzeteket, de mi, a nagyok már igen:) "


Nagyszerű hogy eg yilyen lekezelő szöveg után ugyanazt irod mit én. Látom a hülyeségért neked se kell a szomszádba menned...


Az meg hogy csak a filmekig meg a szivószálakig jutsz el inkább a te komolyságodat minősíti...


Hogy te is a számba adod ezeket a baromságokat már egyenesen téged is minősít.

2014. júl. 7. 09:52
 65/239 A kérdező kommentje:

"Úgy érted akkor, hogy állunk a folyosón, én valamiért nyitva hagyom azt a régi ajtót, és odamegy közel hozzá a gyerek, én továbbra sem veszem észre, majd pedig ki is esik, kapaszkodás nélkül. Ez is életszerű:)"


Nem, ezek szintén a te szavaid, gondolataid, baromságod, ilyent szintén nem irtam.

Nem a parlamentben vagy haver, hanem csak a gyíkon. Itt nem kell iparszerüen ferditeni...

2014. júl. 7. 09:53
 66/239 A kérdező kommentje:

"De: 1. nem biztos, hogy a prérin esik ki a gyerek (lehet pl. közelben mentőállomás)"


Valószinüség számitásról beszélsz, de ilyen szavakat használsz, hogy "biztos"...


Mégiscsak több volt a buli azon az egyetemen mint a tanulás...


Nem igazán azt tanitják azokban a tankönyvekben hogy aminek x a valószinűsége az biztos vagy nem biztos...


Ennyit a fekete fehér gondolkodásmódról...


El kellett volna olvasni normálisan azt a tananyagot...

2014. júl. 7. 09:56
 67/239 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit jelent számodra az, hogy kiesik a gyerek a prérin a vonatból? (mert ugye ezt te írod, hogy a prérin) hogy kell elképzelni a szitut?


nem voltam lekezelő, csak voltam én is kölyök és tudom, hogy viselkedünk:)

2014. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/239 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy hány éved vagy. De szerintem kevesebb, mint gondolom.
2014. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/239 A kérdező kommentje:

"nem számottevő az a különbség, amivel valószínűbb, hogy van a vonaton orvos, mint a prérin, elhanyagolható, hibahatáron belül van."


ugy látom a x=0 és az x>0 fogalmakkal s ezek jelentőségével sem vagy tisztában, s azzal se, hogy mennyire fontos lehet baleset esetén az első 5-10 perc, majd a következő idősáv. hiába kisebb az esély prérin, ha egyedül vagy ott a sérültel akkor minkét határnál tovább tarthat mire jon valaki aki ellátja. hiába van mentőállomás 5 km-re mire frissen kiugorva a vonatból elcipeled oda, hozzáértés nélkül megmozditod stb, lényegi

mulasztások történtek.

Ráadásul te se ezzel a megoldással értesz egyet ugyhogy nem sok értelme van a hozzászólásodnak. max a stilusa minősít.

2014. júl. 7. 10:01
 70/239 anonim ***** válasza:
100%

Kédező, lécci áruld el, hogy képezeld a vonatból kiesést! Szétnyílik a vonat, és kiesik a gyerek, aztán összezárul?

csak mert eddig minden említett példát leszóltál...

2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!