Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
 221/239 anonim ***** válasza:

"Nos, hogy ha az szakmai érv, vagy bármilyen a "szakmai" szóval kapcsolatos dolog, hogy nem lehet jósolni, akkor bocsánat de én a sarlatánságokat nem sorolom a szakmai fogalmak közé. Akkor se ha ma már lehet valaki okleveles minősített jósnő is.

Ugyanakkor megjósolom én is , hogy egy 120-al robogó vonatból kieső embernek mikor megtaláljuk, nem lesz őszinte a mosolya, mert azért valamennyi jóstehetségem nekem is van, csak oklevelet nem kaptam még róla."


-"Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebben a témában, de akár a nincstelenségig is elmegyek!"


5:40:

https://www.youtube.com/watch?v=zFnZCrq6W8c :D

2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/239 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem fogod fel, más még képes felfogni.
2014. júl. 9. 16:08
 223/239 anonim ***** válasza:
Itt tényleg ingyen l e b a s s z á k az embert! :D
2014. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/239 anonim ***** válasza:
94%

Még van, aki ír ennek az idiótának (fogy finoman fejezzem ki magamat)?


Látszik, miylen fárasztó, de egy emberrel nem tudja sokáig csinálni...

2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/239 A kérdező kommentje:
az az idióta aki baromságokat ír. erre kellene végre rájönnöd hülyegyerek. de úgy néz ki ez nálad esélytelen.
2014. júl. 9. 19:54
 226/239 A kérdező kommentje:

"Charlie O'Brian nevű felhasználó válasza:


Itt tényleg ingyen l e b a s s z á k az embert! :D"


próbáld ki egyszer majd azt hogy nem hozod szóba a jóslást egy fiktiv baleset esetében. s akkor kitűnsz majd az idióták közül.

2014. júl. 9. 20:01
 227/239 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, neked f i n g o d nincs néhány magyar szó jelentéséről és arról, hogy milyen szövegkörnyezetben lehet használni.

Nyitnád ki a "Magyar értelmező kéziszótár" c. művet! Nekem te itt ne oszd az észt, főleg ha a saját anyanyelveden nem értesz jól! Az is a válaszadók hibája?

Tanuld meg a mondatok központozását! Majd leghamarabb akkor veszlek komolyan, ha egy 8. osztályostól elvárható szinten leszel magyar nyelvből és helyesírásból. Na nem, nem a régi érettségi szintjén, én már becsülöm, ha a 8. általánosban elvárható ismeretek megvannak.

Szerintem te kötekedni jöttél ide, provokálod a tisztességes válaszadókat!

2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/239 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ne beszélj hülyeséget. De eztz már irtam párszor, mégse értetted meg. Valószinű már nem is fogod te se.


Azt leirni hogy nem lehet előre megjosolni egy balesetet értelmetlen. ha szereted, akkor persze tedd, de aztán ne rinyálj, ha ezekután más is hülyének néz.

2014. júl. 9. 20:16
 229/239 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező...Itt csak téged néz mindenki hülyének. nem tűnt még fel? :D
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/239 A kérdező kommentje:

A mindenki erős túlzás. Pl. akik képesek értelmesen válaszolni, azok fura mód nem néznek hülyének.

Csak azok néznek hülyének, akik még a kérdést sem fogták fel.

Nekik pedig szabad...

2014. júl. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!