Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/239 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Ha valaki látja az egészet, akkor az ugrás még "elmegy", de ha nem, akkor szerintem ugrás elött végig kéne gondolni azt, van e nálunk pl mobil, segitséget hivni, s mennyi idő vajon mig a segitség odaér? A vonaton viszont van esélye annak, hogy van orvos, aki azonnal életmentő beavatkozást tud tenni, ez indokolja, azt a döntést, hogy nem ugrunk, hanem vészfék...

Ilyesmi gondolatok merültek fel bennem..."


Ezt meg te. Komolyan, elmúltal mar 14?

2014. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/239 anonim ***** válasza:
72%
kérdező, úgyis okos vagy, remélem tudod, higy több 70%-os is írogat.
2014. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/239 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem tűnt fel neki :D Na mindegy, akkor majd en oda teszek egy n-t.
2014. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/239 A kérdező kommentje:

"Na az biztos, kerdezo, lévén en nem Magyarorszagon elek. De áruld mar el, hogy szerinted 2-300 ember között ugyan mennyi orvos lehet? A magyarorszagi lakosság hány százalékát teszik ki az orvosok es azok közül ugyan hányan utaznak vonaton?"


Sokkal több az esélye, hogy egy orvos vagy orvostan hallható vagy hasonló van ott, mint annak, hogy a prérin áll egy orvos. Ezért nem tartom jó ötletnek a rosszabbat választani. Mondjuk ez már nem általános iskolai tananyag, javaslom olvas utána egyes fogalmaknak, pl. "integer" meg ilyesmi. Ez már középiskolai tananyag.

2014. júl. 7. 07:23
 35/239 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül vannak ilyen messze ezek a 100%-tól. Most kiderült, miért...
2014. júl. 7. 07:24
 36/239 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.. Serintem sikítanáék, és lefagynék, valaki pedig eghűzná a vészféet.

Ugrani tuti nem ugranék sosem. Azzal mit segítek, a anyakamat szegem, csak elvenném az időt abgyerekemre fordíott segítségtől.


Egyébkent kisgyerek esetén nehezen tudom a kiesést elképzelni.

Viszont az egyik kolistársam 16 évesen maadtott, berántotta a vonat magaalá, mert még szált le elindult, a táskája elakadt..

Sen enm ugrott sehova..

Sokkot kaptak, alaki vészfékezett, egyesek hánytam, colt aki elfordult, aki elájult, és aki hívta a mentőket, ugye egyertelműen feleslegesen..

2014. júl. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/239 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy itt egyesek még a leirt szöveget sem képesek értelmezni, nemhogy normáálisan válaszolni... Olyasmiket irnak idézetnek ami el sem hangzott. Nem ártana figyelmesen elolvasni a kérdést válasz elött mert igy csak ez a mellébeszélés lesz ennek pedig nem sok értelme van.
2014. júl. 7. 07:27
 38/239 anonim ***** válasza:
100%

mert a hozzád hasonló félbolondok több reggel kiírnak egy csomó kamut, aztán poénból lepontozzák.


Tudod, hogy annak mennyivel nagyobb az esélye, hogy közúti balesetnél orvos is van a közelben? Sokkal nagyobb. Mégse találkozol naponta olyannal, hogy ôk segítettek balesetnél.

2014. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/239 anonim ***** válasza:
100%

"Olyasmit írnak idézhetnek, ami el sem hangzott"

Nos, en a 4. számú kommentet idéztem picikem, amit te magad irtal 6:50kor.


Amúgy a százalék meg leesik ha pl abortusz témához szól hozza az ember -mindket oldal pontot ezerrel lefelé, mindegy mi a velemenyed- , ha kamukerdesre válaszolsz, illetve ha altalad jol ismert témában helytálló, de a többségnek nem tetsző választ adsz.

2014. júl. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/239 A kérdező kommentje:
Semmi kamu nem volt ebben a kérdésben. Ez már paranoia a részedről. Sokkan vagyunk már itt, van köztünk orvos?
2014. júl. 7. 07:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!