Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiesne a gyereketek a...

Ha kiesne a gyereketek a vonatból, utána ugornátok, vagy behuzznátok a vészféket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 06:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/239 anonim ***** válasza:
100%
Persze, en pl agysebesz vagyok. Szerinted egy arctalan fórumon mennyiből tart azt írni, hogy orvos/mérnök/kukás valaki?
2014. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/239 A kérdező kommentje:

"Olyasmit írnak idézhetnek, ami el sem hangzott"

Nos, en a 4. számú kommentet idéztem picikem, amit te magad irtal 6:50kor.


Amúgy a százalék meg leesik ha pl abortusz témához szól hozza az ember -mindket oldal pontot ezerrel lefelé, mindegy mi a velemenyed- , ha kamukerdesre válaszolsz, illetve ha altalad jol ismert témában helytálló, de a többségnek nem tetsző választ adsz.


Kevered az idézés és a ferdités fogalmát.

A százalékot az ilyesmi is eléggé lerántja...

2014. júl. 7. 07:33
 43/239 A kérdező kommentje:

"Persze, en pl agysebesz vagyok. Szerinted egy arctalan fórumon mennyiből tart azt írni, hogy orvos/mérnök/kukás valaki?"


Nem csak leirnia kell. Segitenie is kell rajtad!

2014. júl. 7. 07:34
 44/239 anonim ***** válasza:
100%
Na, itt aztan segíthet :D
2014. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/239 A kérdező kommentje:
Ha orvos akkor sürgősségi pszihoterápiában részesit, ha kukás, akkor leviszi a szemedet.
2014. júl. 7. 07:36
 46/239 A kérdező kommentje:
Elsírhatod neki hogy a gyíkon feltettek reggel egy kérdést s erre te összeomlottál...
2014. júl. 7. 07:37
 47/239 anonim ***** válasza:
100%

"Olyasmiket irnak idézetnek ami el sem hangzott. "


Ezt te írtad.


"Kevered az idézés és a ferdités fogalmát. "


Es ezt is.



Idézet pedig kettő volt, ez a harmadik, mind az enyem. Tehat jelölt meg kérlek, hol idéztelek ferdtive.



Mellesleg ha valoban agysebesz lennek, nem tudnek segíteni rajtad. Az anenkefalia ugyanis kezelhetetlen, mar azt sem ertem, hogy a szules utan hogy maradtál életben.m

2014. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/239 A kérdező kommentje:
Nem inni és bulizni kellett volna az egyetemi évek alatt, hanem elolvasni a tankönyvet. S akkor most értenél a témához...
2014. júl. 7. 07:41
 49/239 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kapaszkodj meg: nem jártam egyetemre. Ellenben józan paraszti esszel rendelkezem, igy nálam ez a vonatból kiesik a gyerekem téma fel sem merülhet. ÉN diploma nelkul képes vagyok figyelni a gyerekemre. Ezek szerint TE X számú diplomával nem vagy képes ra. Befejeztem veled a kommunikációt.

Legyőztél. Tudod, Woody Allen: Soha ne vitatkozz idiotakkal. elhúznak az o szintjükre es legyőznek a rutinjukkal. Legyőztél. Büszke lehetsz magadra.

Ja, ha nincs meg gyereked, inkabb ne vállalj, vagy ne utazz vele vonaton. Nehogy ki essen.m

2014. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/239 A kérdező kommentje:

"Olyasmiket irnak idézetnek ami el sem hangzott. "


Ezt te írtad.


"Kevered az idézés és a ferdités fogalmát. "


Es ezt is.


Idézet pedig kettő volt, ez a harmadik, mind az enyem. Tehat jelölt meg kérlek, hol idéztelek ferdtive.


Mellesleg ha valoban agysebesz lennek, nem tudnek segíteni rajtad. Az anenkefalia ugyanis kezelhetetlen, mar azt sem ertem, hogy a szules utan hogy maradtál életben.m



Legutoljára most ferditettél ebben a hozzászólásodban.


Az, hogy kevered az idézés és a ferdités fogalmát, nem ugyanaz hogy idéztelek ferditve.

Egyrészt az két fogalom keverése nem azonos bármelyik megvalósitásával, másrészt idézés ferditve nem létezik. vagy idézel, vagy ferditesz, a kettő együtt nem megy.


De az igazi kérdés az, hogy miért nem vagy képes a kérdésre válaszolni. Az lenne ugyanis a normális, nem ez a kötekedési roham. Ezért kellene ide gyorsan valami orvos, de legalább egy lódoktor a neurotikus tüneteid kezelésére.

2014. júl. 7. 07:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!