Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves lány vagyok, barátomma...

Butushka kérdése:

20 éves lány vagyok, barátommal 1 éve vagyunk együtt és a probléma forrása, hogy a szüleim nem engedik hogy összeköltözzek vele .! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátom maszek munkahelyen van , de megtudnánk élni ebből a pénzből , van 1 szakmám , most az érettségit csinálom és azért nem akarnak elengedni , mert félnek akkor nem csinálom végig , meg hogy éhezni fogunk ha nincs normális munkahelye a barátomnak , de nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni ez miatt ..pedig így elfogom mert már sokat várt rám , miattam nincs neki meg a normális munkahelye mert nem akart itt hagyni hónapokra .!

#költözés #20 éves lány szülő probléma
2014. aug. 19. 21:20
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Megértem hogy szakítana velem hisz ő már 27 éves és egy normális kapcsolatot szeretne egy nővel akit szeret .. és nem azt játszani mint az óvodában hogy majd ha ők elengednek mehetek , mert ez így van csak hétvégén , péntektől hétfő reggelig lehetek vele !
2014. aug. 19. 21:39
 12/42 A kérdező kommentje:
Nekem azzal nincs gondom hogy nem jó itthon de szeretnék a szerelmemmel megpróbálni az életet ha nem megy akkor meg majd lesz valami ..!
2014. aug. 19. 21:41
 13/42 A kérdező kommentje:

#9

Hogy érted azt hogy tarthatnám magam többre ?

2014. aug. 19. 21:43
 14/42 anonim ***** válasza:
61%
Ha 27 évesen nincs rendes munkája, nem akar feleségül venni, akkor én meggondolnám, hogy összeköltözzek-e vele.
2014. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%

"És ha kihívják rám a rendőröket?"

Pontosan mit mondanának azoknak a rendőröknek? Hogy a húszéves felnőtt lányuk külön költözött tőlük? A rendőrök körberöhögnék őket. Jogod van a barátoddal együtt élni, nincs olyan, hogy a szüleid felnőttként nem engednek téged oda költözni, ahová akarsz.


"és félek nem állnak velem szóba többet"

Max. pár hétig/hónapig húzni fogják a szájukat. Ha látják, hogy meg tudtok állni a saját lábatokon, akkor megbékélnek majd, főleg mivel írtad, hogy egyébként jó a kapcsolatod velük.

2014. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Van munkája , csak nem cégnél hanem maszekol , tetőket csinálnak s be is van jelentve ! Sőt az anyja segíti minden hónapban az albérlet felével !
2014. aug. 19. 21:44
 17/42 A kérdező kommentje:

#15

Igen , a kapcsolatom jó velük de ha a költözés jön szóba akkor rögtön veszekedés van !

2014. aug. 19. 21:47
 18/42 anonim ***** válasza:
82%
Lehet keményen hangzik, de agyilag nem teljesen normális az olyan szülő, aki örökre megszakítja a kapcsolatot a gyerekével, csak mert az már felnőtt és önálló életet akar élni. Ha ezt tennék veled a szüleid, jobban is járnál nélkülük. De mondom, ha jó a kapcsolatotok, akkor biztos megbékélnek majd. Azért veszekednek, mert nehéz nekik feldolgozniuk, hogy már nem az ő pici kislányuk, hanem egy felnőtt, önálló nő vagy.
2014. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Igeen , az a gond hogy nem akarnak elengedni , mert félnek hogy akkor nem leszek már az övék de attól még a lányuk maradok , könyörgöm .!
2014. aug. 19. 21:54
 20/42 anonim ***** válasza:
68%
rómejó és lyúlija
2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!