Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%

nekem nem meleg fiam, hanem leszbikus lányom van.

sokat van nálunk a barátnője, kedves rendes lány.

persze nekem belül kicsit fáj a dolog, de a lányom az a lányom, történjen bármi is

2014. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
81%

nálunk ez ugy működött, hogy mikor összejöttem a barátommal akkor a szüleimmel leültünk és elmondták, hogy amíg nem látják azt, hogy ez a kapcsolat komoly addig ne aludjon nálunk de ha komolynak tűnik és pár hónapja együttvagyunk akkor semmi akadálya és ezzel én is egyet értek


18fiú

2014. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 zabmester ***** válasza:
98%

18-19-es válaszolók: Egyrészt, nem, nincs meleg fiam. Vagyis mittudomén, még nem akkora, hogy ezt tudni lehessen. Ha meleg lesz, akkor is szeretni fogom, és akkor is fenntartom a véleményem. Van meleg rokonom, vannak meleg ismerőseim, nálunk nem akkora szenzáció, vagy megbotránkoztató dolog, ha valaki homoszexuális.

Másrészt: nem a lakásom "összehomokozásáról" van szó, heteroszexuális nagykorú gyerekem esetében sem örülnék neki, ha nálunk költözne össze a párjával. Alkalmankénti ottalvás viszont nem zavarna, normális partner esetén (és ez szintén nemtől független).

2014. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:
87%

Na akkor el mondom én is a storyt :)

én annó a barátommal amikor megismerkedtem elég fiatal voltam ő is én is 4 év van köztünk 18 volt amikor megismertem én 22. :P

Anyám egy rossz szót nem szólt érte sőt ürült is neki tehát engedte az a jó ha engedve van !

Mert ha tiltod annál rosszabb a sexet meg csinálják akkor szabadban vagy mittom én ha arról van szó bárhól meg lehet csinálni bármit Budapest elég nagy csak azzal a kockázattal legyél tisztában.


1 a gyerekeden úgysem tudsz változtatni ne is változtasd meg szeresd őt olyannak amilyen! :)


2 Csak a veszélynek teszed ki a srácokat aminek nincs semmi értelme! :)


Nyugodtan enged meg ha szeretik egymást és jól elvannak akkor miért ne ? :)))


F/27 Meleg

2014. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
11%
Kérdem én,hogy miért kell elvárni szinte kötelező jelleggel egy szülőtől azt hogy elfogadja a gyermeke meleg voltát és tolerálja a szent szeretet nevében,de a meleg gyerektől senki nem várja el semmi nevében,hogy tolerálja a szülei homofóbságát? Hogy is van ez?
2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
98%

Hát tolerálható a szülők homofóbsága, csak ahhoz vezet, hogy megszakad a kapcsolat a szülők és a gyerek között.

A gyerek nem tud választani, hogy meleg legyen vagy sem, ezért ésszerű, ha a szülő alkalmazkodik a valósághoz, és nem a valóságot próbálja a saját akaratának megfelelően görbíteni (ez utóbbi ugyanis nem működik).

2014. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
93%

27-es

Nem igazán értem ezt a kérdést. Duplán nem értem.

Eleve nem értem azt a kifacsart logikát, ahol az intoleráns a tolerancia nevében kéri, hogy megértsék az intoleranciáját.


A témára visszatérve, szerintem egy szülőnek el kell fogadnia a gyerekét, akármilyen. Főleg, ha nem tehet arról, amilyen. Mi hoztuk a világra őket, mi neveltük őket, mi irányítottuk őket. Mi szeretjük őket. Én úgy gondolom, a gyerekeink a gyerekeink maradnak, akkor is ha felnőttek, akkor is, ha nem úgy élik az életüket, ahogy mi szeretnénk, akkor is ha nem olyan szépek, okosak, ambiciózusak, talpraesettek, ahogyan mi azt elképzeltük. Akkor is ha melegek.


Természetesen jogod van nem elfogadni, de milyen áron? Megszűnteted a kapcsolatot vele? És az kinek lesz jó? A melegségéről nem tehet, változtatni nem tud rajta. Attól még a gyereked marad, nem?

2014. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan a téma az,hogy engedném-e,hogy a barátja nálunk aludjon! Nem! És elvárom,hogy ezt tolerálja a gyermekem,mert arról nem tehet,hogy melegnek született,de arról már igen,hogy ezt ne dörgölje az orrunk alá egy ilyen elvárással!Mert egy kicsit demagóg megfogalmazással ugyan,de nem várhatja el tőlem,hogy ha az ő melegségét elfogadom akkor ezzel már keblemre ölelem az egész homoszexuális társadalmat!
2014. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy "homoszexuális társadalom", nem létezik. Létezik a társadalom, aminek a melegek is részesei. És ha azt mondod, hogy tolerálod azt, hogy meleg, akkor miért nem tolerálod, hogy azzal aludjon a felnőtt fiad, akivel akar? Úgy értem, ártana neked valamit azzal, ha a barátja ott lenne nálatok (feltételezve, hogy az adott barát normális, értelmes srác)?
2014. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem itt néhány ember hozzáállását. Anya vagyok és van egy 22 éves fiam, aki meleg. Még egyetemista, ezért velünk lakik és egyszer-egyszer előfordul, hogy a párja nálunk alszik és a fiam is szokott a párjánál aludni. Szerintem ezzel nincs semmi gond. 17 évesen mondta el. Tényleg nem volt könnyű elfogadni sem nekem, sem a férjemnek, viszont ő ettől függetlenül a gyerekünk és azért nem fogjuk kevésbé szeretni, mert a fiúkat szereti. Pontosabban egyet, ugyanis már több, mint 2 éve vannak együtt. Ha nem fogadtuk volna el ezt a helyzetet, akkor azzal csak azt értük volna el, hogy a fiúnk eltávolodik tőlünk és szépen lassan megszakad a kapcsolat. Egy igazi szülő pedig ezt nem kívánhatja.
2014. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!