Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
7%
Nem! Nem akarom tudni,nem akarom látni! Tudom hülye struccpolitika,de ez van! Ja és elfogadni nem lehet csak beletörődni!
2014. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
12%

ha nagykorú és melója van akkor talán menjen albérletbe ott meg aztán igazán azt csinál amit akar

ha nagykorú és nincs melója saját keresettel akkor természetesen azt kell csinálnia amivel legkevésbé zavarja az együtt élő közösséget/családot

2014. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
18%
azért az se mindegy mekkora az a tér amiben együtt kell élni mert ha valami másfél szobás panel akkor semmiképpen, de ha nagyobb több szobás ház akkor esetleg
2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
94%

Ő a fiam, és ő választott egy embert, akivel boldog, akit szeret és akivel szeretne együtt lenni. Én pedig az anyja vagyok, akinek az a dolga, hogy tegyek azért, hogy boldog legyen, és hagyjam boldognak lenni.


Tehát igen, megengedném.

2014. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
88%
Én szüleim nem engedik, de nem azért mert nem fogadnak el, hanem azért, mert nagyon kicsi a lakás és hárman éppen hogy csak kényelmesen elférünk.
2014. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
12%
Annyira de annyira szeretném tudni,hogy az itteni toleráns és elfogadó emberkéknek van-e meleg fia!!!
2014. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó! Teljesen igazad van.

Mindenki nagyon modern felfogású, de azért ne az ő lakását "homokozzák" majd össze...

2014. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
99%
18-19! ha végig olvastátok a válaszokat látjátok, hogy nem mindenki elfogadó... nem tudom, hogy a fiam meleg lesz-e vagy sem.. még kicsi... de azt azért had tudjam már, hogy mit gondolok erről... bármilyen hihetetlen számotokra, sose bántanám emiatt a fiamat, se a lányomat ha a saját nemükhöz vonzódnának... és igen elfogadnám... és hazahozhatnák a párjukat... azt is tudtam már 17 éves koromban, hogy az örökbe fogadott gyermeket is ugyanúgy tudnám szeretni mint a sajátomat.. láss csodát: tényleg ugyanúgy tudom szeretni... és nem érdekel hogy nem én szültem... századlagos dolog... tán csak tudom azt is, majd 40 éves fejemmel, hogy elfogadnám-e a melegségét vagy sem... "3"
2014. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
93%

"Annyira de annyira szeretném tudni,hogy az itteni toleráns és elfogadó emberkéknek van-e meleg fia!!!"


még ha nincs is, de legalább normálisan állnak hozzá, nem olyan ostoba homofób módon, mint te.

2014. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
98%

"Annyira de annyira szeretném tudni,hogy az itteni toleráns és elfogadó emberkéknek van-e meleg fia!!!"


Én meg arra lennék kiváncsi, hogy egy hozzád hasonló homofób mit tenne, ha kiderülne, hogy a gyereke meleg?

Kevésbé szeretné ezentúl?

2014. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!