Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyunk egyformák és valóban nehéz a téma!

Gondolom aki elviseli,hogy a meleg gyermeke párja náluk aludjon az nem egy másfél szobás panelban él!Itt most nem az anyagi helyzetre és a társadalmi ranglétrán való elhelyezkedésre utalnék csak szimplán arra,hogy nincs külön bejáratú saját szobája mondjuk a gyermeknek/ Látni azt,hogy egy alsógatyás fickó megy be a fürdőből a fiad mellé háááát én nem is tudom:(

2014. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
95%
és ha egy haverja alszik nála, akkor is zavar egy alsógatyás srác a fürdőből? vagy csak azért zavarna, mert tudod, hogy nem csak haverok?
2014. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
95%
És ha nem volna meleg, de szintén hasonló körülmények között laknátok, egy félmeztelen leányzó látványa nem zavarna?
2014. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
97%

Sok szülőnek kéne most egyest beírni az ellenőrzőjébe.

Olyan rossz, hogy bárki vállalhat gyereket, sokan nem alkalmasak rá.

2014. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 zabmester ***** válasza:
96%

"Látni azt,hogy egy alsógatyás fickó megy be a fürdőből a fiad mellé háááát én nem is tudom:("


Na, pont ezért írtam azt, hogy nem zavarna az alkalmankénti nálunk alvás, feltéve, hogy a párja jólnevelt, tud viselkedni. Akár fiú, akár lány, NE mászkáljon fehérneműben, én sem császkálok így vendégségben, és akkor sem, ha vendég van nálunk. Hogy a szobában miben vannak, az már az ő dolguk. Ez sem egy kétszintes családi házban nem érdekelne, sem egy panelben (ja, kétszobásban lakunk).

2014. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
97%

Én meleg 17 éves fiu vagyok. Örülök, hogy van rengeteg toleráns szülő aki, ugy fogja fel, hogy engedné, és szeretné. Sajnos nekem nem éppen ilyen szülők jutottak. Én azt kaptam idézem: "Téged muszályságbol fogadtunk el, mert a fiunk vagy mindig és mindenkor! De kímély meg minket a jövendőbeli párodtol. Ez a te életed, de mi neyunk rá kíváncsiak."...

Ezzel akkora kést döftek a szivembe, hogy ugyan 2 éve történt de most is könnybe borult a szemem...van barátom, de ezt elmondtam neki, megértette és megmondta nekem, hogy nem baj, ne foglalkozzak vele, mert akkor is szeret és mindegy neki, hogy szobába mondhatja meg hogy szeret vagy utcán. :) De attol még a szüleim szava sziven kapott! Döntés elé állítanak majd mindig?? pl. karácsonykor majd egyszer hol és KIVEL legyek?? a családommal?? vagy a párommal??? ez nagy dilemma. Megmondom hogy én a páromat választanám, miért? Mert a szüleim azt az énemet "szerették volna" ami hetero. De mivel nem az így kevésbé vagyok számukra fontos, mint a kis hugom. Most már mindig ő a központ. A párom meg ugy szeret ahogy vagyok.


Nem értem nekem miért kéne elfogadnom őket, hogy zárjam ki a páromat a saját családombol?? Miért nekem kell alkalmazkodni?? Nem én kértem, hogy csináljanak meg!! És ha az hogy meleg vagyok a családi életem rovására megy, hát nem érdekel!! Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem én leszek hamarabb olyan állapotban, hogy a fiam segítsége kell majd. De erre azt mondom, majd, hogy "azt a fiadat kérd akit elfogadtál!" :'(

Fájnak a szavakat leírni, mert szerettem volna egy békés családot, toleranciával és szeretettel. De nem ez jutott nekem...

Szóval, kérek minden olyan szülőt akinek a gyerekéről kiderül valaha, hogy homoszexuális, SOHA ne alázzátok meg. Soha ne éreztessétek vele, hogy kevesebbet ér. Soha ne kapjon lealacsonyító mondatokat. Mert a lelkében ezzel maradandó sérülést okoztok. Sajnos én nem csak tőllük kapom ezt...a nagymamám is ilyen. Multkor azt mondta a szüleimnek a jelenlétemben, hogy idézem "vigyétek el orvoshoz, mert ez abnormális, hogy homokos". :'( Ekkor sirva ugyan de kirohantam a házbol és a 10km-t hazáig gyalog tettem meg. Nem telik el ugy nap, hogy ne kapnék atrocitást a szüleimtől, iskalaidőben meg az osztálytársaimtol. Nem telik el ugy nap, hogy ne sírnék este és reggel mosollyogva kelnék fel, bízva abban, hogy a "mainap már más" pedig nem.

A barátom mindennap, amikor találkozunk elmondja, hogy tartsak ki, mert ő velem marad és egyszer, pár év mulva majd elmegyünk és boldogok leszünk csak mi.

Legalább a többi meleg ne kapja ezt meg, mert fájdalmas. És a lelki sebek nehezebben fornak!!

Köszönöm.

2014. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
94%

Ha normális a srác egy próbát megér. Gondolom régebb óta ismeritek, nem egyik napról a másikra jelent meg a fiatok vele.

Remélhetőleg nem egy élősködőt fogott ki a fiatok.

Ez akkor is benne van a pakliban ha menyasszonyt vinne haza.

Sok szerencsét!


Nekem volt az életemben egy 3-4 éves időszak mikor az akkori páromnál találkoztunk.

Nem költöztem oda, de hetente 2-3 éjszakát ott töltöttem. Eleinte a szülei hűvösen fogadtak. Néhány hét alatt megismertek, elfogadtak.

Gyakorlatilag családtagként kezeltek. Apóssal együtt jártunk vásárolni,javítottuk a meghibásodásokat. Anyóssal együtt főztünk.

Később, mikor elköltöztünk egy másik városba jöttek ők is 1-2 napra látogatóba.

2014. aug. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%

Basszus hihetetlen, hogy ennyi meleg van!

(Amilyen nők itt a gyíkon is írogatnak, hát nem is csodálom, hogy nem közülük választ párt magának egy férfi.)


...én meg fűthetek fával, ha meleget akarok!!

2014. aug. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%
A 32. hozzászóló vagyok és a 33. válaszolónak üzenném, hogy pont másfél szobás lakásban lakunk és a fiam barátja nem alsónadrágban megy be a fiamhoz a szobába, hanem köntösbe. Amúgy meg 2 hetente egyszer alszik nálunk és nagyon rendes, illemtudó fiú.
2014. aug. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
97%

"pl. karácsonykor majd egyszer hol és KIVEL legyek?? a családommal?? vagy a párommal???"


a te családod a párod. akiket a szüleidnek nevezek, azok csak megszültek, és ezek szerint kényszerűségből felneveltek, de nem szeretnek egy kicsit sem. ilyeneket ne nevezz családnak, mert nem azok. így jártál, örülj, hogy van egy szerető párod, aki kitart melletted, sokaknak még ez sincs, csak a gyűlölet a szüleik részéről.

2014. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!