Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Te mit...

Utálom az anyámat. Te mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kis korom óta mindig baszogatott. Óvodában mindig ott volt, általánosban folyton megfigyelt. Alsós koromban képes volt megverni azért mert kaptam egy fekete pontot... Minden szarral leterhelt állandóan csak azért hogy dicsekedhessen hogy neki milyen ügyes fia van... Középiskolában sem hagy békén. A barátnőmet is elüldözte mert éljek a tanulásnak. 5.0 évet akart mindig. Undorító egy ember szerintem. Sosem szeretett ugyan mindig azt hangoztatta de én ezt sosem éreztem. Azt hiszi a dolgokat meglehet venni tárgyakkal. Negvesz minden szart amit sosem kertem aztan ha meg nem az van amit ő akar akkor mondja hkgy ő bezzeg mindent megvesz nekem. Utálom már egyszerűen. Legszivesebben elköltöznék de sehova nwm tudnék menni. A rokonaimat is elüldozte mar. Nem tudom mit tegyek.
2014. nov. 26. 22:08
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Jézusom, mi lett itt! Mindenki a maga szubjektív valóságát éli meg! A kérdező úgy látja a dolgait, ahogy leírta. Nehezíti a helyzetét, hogy ő a gyermek a szituációban, kevesebb élettapasztalattal a háta mögött.

Nyilván az anyja úgy hiszi, hogy nála totál rendben van minden, ő mindent megtesz a fiáért.

Figyeltétek kommentelők a fiú kérdését? Te mit csinálná(tok)? Ok, elírás, belemehetünk ebbe, de rossz szándékra utalna feszegetni.

Segítséget kér, mit tegyen ebben a szituban.

Nehéznek éli meg, és egyetértek vele, mert piszkosul az. Ettől függetlenül az anyjának sem lehet könnyű.

Most szidhatjuk, hogy áááá, elkényeztetett fiúcska, álljon meg a maga lábára, mondhatjuk, hogy csak önigazolást keres...vagy mondhatjuk, hogy milyen anyja van már, bujdosson el, veri a gyermekét egy szimpla fekete pontért, elüldöz mindenkit, rokonokat. A fiát kisajáttja, ellehetleníti a helyzetét, szegény fiúcska...

NA, akkor most mi is van? Ki is mondta, hogy az igazság valahol középen van?

Az anya azt hiszi, hogy jót tesz. Lehet neki elmondani, vitatkozni vele, hogy ez nem így van, amíg ő ezt hiszi, tiszta lelkiismerettel kövezi ki akár a poklot is-hisz a fia annak éli meg.

A kérdező itt van előttünk kételyekkel, tehetetlenül-legalábbis nincs sok eszköze.

Nem az a kérdés, hogy kibe rúgsz bele szavakkal, az anyába, vagy a fiába, hanem az, hogy hogy tudsz az itt lévő fiának segíteni tanácsokkal!

Nekem nem sok közöm van a pszichológiához, csak gondoltam, leírom már a gondolataim.

Voltam, akit 40-60%-ra pontoztatok, eddig 77%-os, ezután kitudja ;-)

Kérdező, voltam hasonló helyzetben, és csak annyit tudok az előző irományaimhoz hozzátenni, hogy fel a fejjel, lesz ez még jobb is! De tényleg! Most a legrosszabb! :(

2014. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"A fogalmazasommal nem hiszem hogy problema lenne esetleg a te szövegértéseddel. Amikor elüldözte képzeld el nem basztam tanulni, tanultam ugyan úgy. A megfigyelés pedig folyton ott volt mndenhol. Ahol csak lehetett és ez nem csak az értekezletekre terjedt ki. Olyan jó az is hogy mindig az ő pártjat fogja mindenki. Tudod miert? Mert teljesen maskepp adja elő a tőrténteket."


kérdező, nem tartozol senkinek magyarázattal, főleg nem a 61%-osnak, aki beteges kötekedőnek tűnik, vagy vmi pszichológia szakos lehet, akkor nagyon okosnak hiszi magát, aki leírja, h semmi undorító nem volt anyád viselkedésében, miközben megvert fekete pontért, meg minden mondatod valóságtartalmát kétségbe vonja, annak nem érdemes túl sokat írni.

egyszerűen ne vegyél róla tudomást, és próbálj meg csak a hasznos válaszokkal foglalkozni.

még mindig azt mondom, h nagy valószínűséggel anyád nem fog megváltozni, a leírtak alapján meg értelmesen beszélni nem lehet vele. csak egy megoldást látok: vhogy minél hamarabb el kéne költöznöd.

2014. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Örülnék,ha anyukám ilyen lenne.Várj...örülnèk,ha LENNE anyám.Tipikus kis gy.ökèr vagy,aki ezerszer jobban megérdemelte volna a megárvulást;mint más rossz sorsú emberek.
2015. jan. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Igen biztos. Biztos minden anya olyan jó ember ugye? Gondolj bele mások életébe is ne csak a sajátodéba te barom.
2015. jan. 21. 19:25
 45/49 anonim ***** válasza:

kérdező, felesleges válaszolnod olyan buta embereknek, mint az utolsó hozzászóló.

Magyarországon az emberek többsége buta és egyszerű gondolkodású. buta szülők nevelik fel őket, akik megtanítják nekik a sok ostoba sablont, pl: "a szülőnek mindig igaza van, a gyerek csak tűrjön", nem csoda, hogy ők is buták lesznek.

aki az anyád párját fogja, az idióta. idiótáknak meg felesleges magyarázni.

2015. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Igazad lehet de mindig ugy voltam vele ha már válaszolt még akkor is ha teljesen felesleges, értelmetlen vagy kötekedő szöveget is írt akkor is válaszolok neki, de lehet nem kéne.
2015. jan. 21. 19:44
 47/49 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy,anyukám is hasonló mentalitású a tiedhez.Mivel főiskolás vagyok,csak két hetente látogatom meg,akkor is csak azért,mert anyagilag támogat és a cicák miatt,akiket hiányolok a másik városban,ahol a fősulim van.Ha egy forintot nem adna,tennék rá nagy ívből,csak egy ideig a pénz az úr valamilyen szinten-azért nem olyan szinten,hogy egy pénzes öregemberhez menjek feleségül-.Akik tényleg ilyen nem normális szinten maximalisták,inkább költsék a pénzt fajkutyára,amiket járathatnak versenyre és villoghatnak velük kedvükre,valamint 90% eséllyel hűséges társuk lesz mindig.Egy gyereknek sajnos nehezen helyre hozható károkat okoznak,csak ezt nem kátják be,ha meg valaki finoman szóvá teszi,még ők vannak vérig sértve.

Azóta valami változás?

2015. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Semmi ugyan olyan mint eddig. Talan rosszab is. Folyamatosan csak mondogatja hogy mennyire szeret igy meg ugy... aztán szarik rám. Még a net kábelt is elvágta csak hogy elzárva legyek ilyenkor a külvilágtól mdrt az milyen jó nekem. Legszivesebben beleverném már a falba a fejét néhány alkalomkor de annyit kapnék mint egy rendes emberért. Sokszor már az öngyilkosságon jár az eszem de egyenlőre még tartom magam idegileg.
2015. jan. 29. 21:54
 49/49 anonim ***** válasza:
Szia! Meg szabad kerdezni, hogy most mi a helyzet?
2021. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!