Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Te mit...

Utálom az anyámat. Te mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kis korom óta mindig baszogatott. Óvodában mindig ott volt, általánosban folyton megfigyelt. Alsós koromban képes volt megverni azért mert kaptam egy fekete pontot... Minden szarral leterhelt állandóan csak azért hogy dicsekedhessen hogy neki milyen ügyes fia van... Középiskolában sem hagy békén. A barátnőmet is elüldözte mert éljek a tanulásnak. 5.0 évet akart mindig. Undorító egy ember szerintem. Sosem szeretett ugyan mindig azt hangoztatta de én ezt sosem éreztem. Azt hiszi a dolgokat meglehet venni tárgyakkal. Negvesz minden szart amit sosem kertem aztan ha meg nem az van amit ő akar akkor mondja hkgy ő bezzeg mindent megvesz nekem. Utálom már egyszerűen. Legszivesebben elköltöznék de sehova nwm tudnék menni. A rokonaimat is elüldozte mar. Nem tudom mit tegyek.
2014. nov. 26. 22:08
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
És ha teljesen igazat ír, és ezek valós problémák? Sokszor az a baj, hogy a felnőttek elvből nem hisznek a "gyerekeknek". Pl egy lányt molesztál a nevelőapja, az anyja meg nem hiszi el, mert úgyis csak keresztbe akar tenni.
2014. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

# 30/31

igen, az maximalizmus, h megveri fekete pontért :D és a kérdezőnek kell magába nézni. lol. meg hangoztatta,h sosem szereti a fiát, de a kérdező nézzen magába, mert ilyen egy anya, aki szereti a fiát.

kicsi mintha agyadra ment volna a pszichológia. lehet, h pszichológia szakos vagy, ők szoktak ekkora marhaságokat összehordani. de igazad van, nem zárhatjuk ki,h a kérdezőnek pszichés problémái vannak, és olyanokat hallucinál,h megverte az anyja meg h elüldözte a barátnőjét, sőt ez sokkal valószínűbb annál, h egyszerűen a kérdező csak igazat mond :D



# 29/31

nem látjuk az anya verzióját, ez igaz. de tudod, mi az érdekes? az, h ilyenkor 90% automatikusan az anya párját fogja és megkérdőjelezi azt, ami a gyerek írt. vhogy amikor szülők panaszkodnak a gyerekükre, akkor nincs ilyen. ennyire egyszerű a gondolkodásuk, h szülő, akkor biztos igaza van, a gyerek meg csak tini, és kész.

2014. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
23 írd másold már ki azt a részt ahol azt írom én tökéletes vagyok mindenki más meg hülye. Mivel soha nem fogod megtalalni ezt a mondatot jobb ha csenben maradsz és szépen megkérlek tégedet, hogy a továbbiakban kímelj meg engem az ilyen alaptalan hozzászólásoktól.
2014. nov. 27. 15:50
 34/49 anonim ***** válasza:

"meg hangoztatta,h sosem szereti a fiát,"


Olvasni tudsz?


" Sosem szeretett ugyan mindig azt hangoztatta de én ezt sosem éreztem"


Nyilvan a kerdezonek nem a fogalmazas az erossege, de ez azt jelenti hogy az anya hangoztatja hogy szereti a fiat, csak a kerdezo nem erzi.

2014. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

"t ahol azt írom én tökéletes vagyok mindenki más meg hülye"


Nem irtad, de ez jon le az irasodbol.


de kielemezhetjuk mondatrol mondatra:


"Kis korom óta mindig baszogatott. "


Azaz valami olyasmit csinalt, ami te baszogatasnak minositesz.


"Óvodában mindig ott volt,"


Hol?


" általánosban folyton megfigyelt"


Hogyan?


"Alsós koromban képes volt megverni azért mert kaptam egy fekete pontot.."


ez nem szep dolog, de nem tudjuk a hatteret.


" Minden szarral leterhelt állandóan csak azért hogy dicsekedhessen hogy neki milyen ügyes fia van..."


Vagy pedig szimplan csak elvarasokat tamasztott eled, amik a normalis elet reszei, csak te nem birod ezeket az elvarasokat elviselni es kezelni. Ez is egy lehetoseg.


"Középiskolában sem hagy békén."


Persze hogy nem. az a szulo dolga.


"A barátnőmet is elüldözte mert éljek a tanulásnak. 5.0 évet akart mindig"


Jo lenne latni a teljes sztorit itt is. Mert az is lehet, hogy basztal tanulni. Hogy stilusos legyek. Az 5.0as enyhen hiszterikus kijelentesnek tunik. Nyilvan azt akarja hogy tanulj.


"Undorító egy ember szerintem. "


ebben amit leirtal meg semmi undorito nem volt.


" Sosem szeretett ugyan mindig azt hangoztatta de én ezt sosem éreztem."


Lehet hogy a te keszulekedben van a hiba.

2014. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
A fogalmazasommal nem hiszem hogy problema lenne esetleg a te szövegértéseddel. Amikor elüldözte képzeld el nem basztam tanulni, tanultam ugyan úgy. A megfigyelés pedig folyton ott volt mndenhol. Ahol csak lehetett és ez nem csak az értekezletekre terjedt ki. Olyan jó az is hogy mindig az ő pártjat fogja mindenki. Tudod miert? Mert teljesen maskepp adja elő a tőrténteket.
2014. nov. 27. 19:13
 37/49 anonim ***** válasza:
59%

"A megfigyelés pedig folyton ott volt mndenhol. "


Nem tudom hogy tudod-e: a szulo kotelessege vigyazni a gyerekere. Fokozottan igaz ez ovodas koru gyerekeknel. Tehat ha anyad ott volt veled, akkor nem rosszul csinalta a dolgokat, hanem jol.


"Tudod miert? Mert teljesen maskepp adja elő a tőrténteket."


Mert valoszinuleg o teljesen maskepp eli meg a tortenteket. Probalj neha az o fejevel gondolkodni.


egyebkent en nem azt mondom, hogy edesanyad mindent jol csinal. Igazabol fogalmam sincs. Nagy valoszinuseggel rengeteg hibat elkovet, de az emberek mar csak ilyenek. Mindenki kovet el hibakat.


De nem valoszinu hogy ezt gonoszsagbol csinalna.

2014. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Mért kéne mindenhol ott lennie? Ok, hogy ovisokra vigyázni kell, de az az óvónő dolga, és ha a többi gyereknek nincs a közelben anyukája, akkor neki se kéne odamenni.
2014. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

" ha a többi gyereknek nincs a közelben anyukája, akkor neki se kéne odamenni."


Latod mar megint szo szerint vetted amit a kerdezo irt :)

2014. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Nem vettem szó szerint, de ha őt ez zavarta, akkor biztos a többiek anyukája nem volt ott, ezért volt nyomasztó a jelenléte.
2014. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!