Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom 14 évesen elvesztette...

Lányom 14 évesen elvesztette a szüzességét. Ti hogy viszonyulnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 15:36
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Azt mondod tizenéves. Közelebb vagyok a 60-hoz. Nekem te ne mond meg, hogy mi volt régen! Most látom mit írsz, akkor te a tomboló pedagógusok közé tartozol! Nincs is több beszélgetni valóm veled!
2014. dec. 12. 17:36
 32/42 anonim ***** válasza:
7%
30 Az bizony, el se tudod képzelni, lehet, hogy ezért nem mernek dugni 10 évesen a diákjaim :)
2014. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
82%

#26, attól még tényleg olyasmit írtál össze, ami max egy rétegre igaz... van statisztika a szexuális élet kezdetéről, a mai magyar fiatalok 6-8%-a szerzi az első szexuális tapasztalatát 14 éves kora betöltése előtt, a medián meg 16-17 közt van. (tudod, nem dísznek volt, hogy az új Btk-ban kiszedték a büntethető kategóriából a 12-14 éves korosztályt akkor, ha az idősebb fél 18 év alatti, az ugyanis évi kb 6-8000 tök felesleges ügyet generált volna...

(a régi szerint meg azért nem lettek ilyen fölös ügyek, mert ott meg magánvádas volt a 12-14 év közötti szexualitás - de már nekem is volt 1980-ban(!) olyan gimis iskolatársam, aki 13 évesen kezdte a szexuális életét, és nem, nem kallódott el, ma már tudtommal nagymama:))

2014. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező! Az ott nem neked szólt. Ezen az oldalon, ha egy másik válaszadónak írunk, akkor odaírjuk a kérdés sorszámát, mint láthatod ezt én is megtettem. Mivel ez egy nyitott oldal, ide mindenki írhat, akár tetszik neked, akár nem. A kérdésedet ki tudod töröltetni, ha annyira fel vagy háborodva a válaszokon.
2014. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
75%

en 14 evesen vesztettem el az elso nagy szerelmemmel,3 evig voltunk egyutt,nem bantam meg. Anyukam mindig is azt mondta hogy annak adjam a szuzessegem akit igazan szeretek,es o is engem.. ez meg volt.

Nem nagy tragedia. nem lett belolem k...va,sot 2 komoly kapcsolatom volt(van) az elso akivelelvesztettem,vele vege lett,es most van amasodik komoly kapcsolatom,vele 2 eve vagyok egyutt. szoval ha azzal vesztette el akit szeret,es nem csak futo kaland akkor oke.

2014. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
34-es, pedagógus. Miért lennék felháborodva a válaszokon. Nagyon örülök a válaszoknak és köszönöm azokat. Te pedig hogy hogyan öregbíted a pedagógusok hírnevét, na az a te dolgod!
2014. dec. 12. 17:49
 37/42 anonim ***** válasza:
66%
Senki se mondta, hogy k.va aki 14 évesen vesztette el, ahogy azt sem, hogy ku.va lesz...annyit mondott a többség, hogy KORAI.
2014. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom miért kell nekem esni, meg lepontozgatni. Nézd nekem nem lenne nagy öröm, ha egy általános iskolás diák teherbe esne, az iskola hírnevének sem tenne jót. Minden pedagógus igyekszik az ilyesmit kivédeni. A válaszaimat pedig direkt félreértelmezitek, pl. én is leírtam, hogy nem lesz feltétlen k.urva abból, aki 14 évesen nem szűz, de önmagában nem számít egy egészséges dolognak. Ennek ellenére, már a harmadik ember akar erről meggyőzni, holott én is ugyanezt írtam.

A szexnek még nincs helye ebben az életkorban, a mi kultúrkörünkben, egy afrikai faluban nyilván teljesen normális dolog. Továbbá nem azt írtam, hogy Budapesten sehol nem fordulhat ilyen elő, csak azt, hogy itt ezen a környéken, ahol én tanítok nem igazán, mert itt olyan szülők vannak, akik odafigyelnek a gyerekre, nem egy szegény környék és egy viszonylag jó iskolában dolgozom.

Az meg végképp hülyeség, hogy egy 20 évesnek ugyanolyan a felelősségérzete, mint egy 14 évesnek. Olvassatok utána, nem nekem kell hinni. Gyerekek még, tök aranyosak egyébként, nem a szexen jár az eszük, látnám rajtuk, sőt, azt hiszem ez eszükbe sem jut (engem sem érdekelt általánosban) érdeklődő, normális gyerekek.

2014. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

Hát már vissza nem kaphatja és ezt lehet utólag meg is fogja bánni.

De ha kiderülne h elkapott valamit a sráctól (pl HPV-t) akkor én levágnám a heréit.

És szét küldeném mindenkinek a hírt h vele inkább ne.


Az Araboknál ezt véresen komolyan veszik kár h ez nem az a kultúra. Ennyiből legalább is.

2014. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
91%
És ha a fiatok vesztette volna el 14 évesen, akkor meg büszke az egész család. Mert az ugye nem éretlen a szexhez!
2014. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!