Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megromlott a kapcsolatotok a...

Megromlott a kapcsolatotok a gyermeketekkel, aki egész karjára kiterjedő tetoválást csináltatott? Eltávolodtatok egymástól esetleg?

Figyelt kérdés
Nyilván elsősorban azok válasza érdekel, akik az ilyen megjelenést szégyellnivalónak találják, nem azoké a szülőké, akiknek netán tetszik az ilyesmi.
2015. febr. 7. 19:11
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
79%

"Tartjátok azért a kapcsolatot közvetve?"


Na én mentem.

2015. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Jézus -_-"
2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy van a karján egy tetkó, miért lenne szégyellnivaló? Ma már a fiatalok 80 %-ának van tetoválása,vagy piercingje, még ha rejtett testrészen is. Jajj, azt meg hagyjuk már, hogy mi lesz vele, ha olyan munkahelye lesz. Nem értem pontosan mit értetek az olyan szócska alatt, de ha valami fullextrás menő állása lesz, majd hosszú ujjú inget vesz fel a fiacskád kedves kérdező. Most komolyan ezért kitagadnád, szégyellnivalónak találod, és elvárod, hogy pocskondiázzuk a fiadat, csak mert neked nem tetszik valami. Nagyon édes anyuka vagy, mondhatom. Sajnálom a fiad.
2015. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%
Nektek komolyan nem tűnik fel, hogy nem a szülő, hanem a gyerek vagy a az érintett gyerek egy haverja tette fel a kérdést?
2015. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%

Az egyáltalán nem érdekelne, hogy a felnőtt gyerekem mit csinál a testével, amíg csak tetoválásról van szó. Ha a gyermek alatt esetleg kamasz gyermeket értesz (ezt kétlem), az más lenne, bár felmerül a kérdés, hogy akkor hogyan nevelted, illetve honnan volt rá pénze?

Viszont te nagyszerű szülő lehetsz, ha valamiért, amit te ugyan nem szeretsz, de nem egy egetrengető dolog képes lennél eltávolodni tőle.

2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

Az a szülő, aki a külsejéért szereti a gyerekét, nem is valójában a gyerekét szeretni, hanem egy eszményképet. Ha a gyerek olyan, amilyen a szülő eszményképe, a szülő elégedett -> "szereti" a gyereket.

Amint a gyerek tesz valamit, ami a szülő elvárásainak nem felel meg, oda a szeretet.

Az ilyen szülőnek nem hogy gyereket, de aranyhalat se adnék a kezébe. Retardáltak.

2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16%
Azért szerintem azt se felejtsük el, hogy nem mindenki városban lakik és bizony egy kis vidéki faluban keményen megszólhatják ilyen miatt az embert... A végigmennétek-e az utcán vele? az erre is vonatkozhatott...Az más kérdés, hogy ezzel meg kell bírkózni...
2015. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem egy befolyásos emberen láttam egy vagy több tetoválást...ugyan, hagyjuk már az elitélősdit.

Aki meg a saját gyermekét csak a külseje alapján tudja szeretni, az szégyellje el magát. Egy teljes karos tetoválás is lehet szép (ahogy az egyik hozzászóló kifejtette) illetve ma már létezik egy úgymond alapozó, ami direkt a tetkók elfedésére lett kitalálva és Mo-n is kapható már. (igaz 5000,-ért)

2015. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
26%
Tényleg? ezt az alapozó dolgot nem is tudtam - már hasznos volt benéznem - megint tanultam valamit :-)
2015. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%
19:21-es válasza elgondolkodtatott, hogy az a szégyellnivaló ember, aki tetoválást csináltat a karjára, vagy az, aki szégyelli a saját gyerekét, vagy netán savat önt rá...
2015. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!