Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megromlott a kapcsolatotok a...

Megromlott a kapcsolatotok a gyermeketekkel, aki egész karjára kiterjedő tetoválást csináltatott? Eltávolodtatok egymástól esetleg?

Figyelt kérdés
Nyilván elsősorban azok válasza érdekel, akik az ilyen megjelenést szégyellnivalónak találják, nem azoké a szülőké, akiknek netán tetszik az ilyesmi.
2015. febr. 7. 19:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%

Van egy lányom,aki minden elfogultság nélkül mondhatom,hogy nagyon szép! Na most! A szemöldökébe a karikát együtt mentünk tetetni,mert még túl fiatal volt,kellett szülő! Aztán jött az orrcimpába lövött pici pötty és mikor a haverja átbökte a száját még akkor se dőltem a kardomba,bár magamban elátkoztam az egész rohadt piercing-őrületet! A fültágítónál azért már szóltam neki,hogy ezt nem kellene,de nem értette meg!De hála a jó Istennek a tetoválásra sose vetemedett! Na az kicsapta volna nálam a biztosítékot,főleg látható helyen és kiterjedt méretben! Valami rém gusztustalan amikor ezek a megkergült csajok aztán ott állnak a habos-babos hófehér menyasszonyi ruhájukban és ott virítanak rajtuk a tetkók,mintha mocskosak lennének!

Ha fiam lenne, minőségi tetkót oda és annyit csináltatna amennyit csak akar és fizet!

2015. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

" A kérdező kommentje:


Most komolyan megtanulhatnátok értelmezni a szavakat!

Sehol nem írtam, hogy pocskondiázni kéne bárkit is.

A kapcsolat minőségi átalakulására vagyok kíváncsi, ha volt ilyen.

Ezt hívják úgy, hogy funkcionális analfabéta. Akik nem tudnak egy kérdést értelmezni. Belelátnak olyasmit is, ami nincs is leírva."


Ráadásul Ők ugyanúgy ítélkeznek (elítélnek) , pocskondiázzák azokat, akik nem értenek egyet velük, ahelyett, hogy normális, kultúrált hangnemben megbeszélnénk a dolgokat.

Sőt! Általában igyekszem segíteni másoknak, tegnap még 82 %-on álltam, de emiatt a topik miatt érdekes módon mára 7%-ot! esett a válasz hasznosságom... Néhány szórakozó, lehúzó ember miatt oda a sok segítés (illetve az nem, csak a látszata :-) )

2015. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nálunk a bátyám csináltatott.

Igazából ez csakis attól függ hogy a szülő hogyan reagál a dologra. Ha hisztizik, kiabál, nem tudja feldolgozni, akkor lehet megromlik a kapcsolatuk.

Szerintem ha valaki a saját gyermeke mellett sétál, és arra gondol, hogy de gáz, vajon mit gondolhatnak mások... Az elég szomorú dolog.

2015. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az ilyen szülők elfelejtik, hogy a tetoválás ma már nem a bűnözők niséje; még családos anyukák is magukra tetoválják a gyerekük nevét.
2015. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy tudja ennyire az embereket a többi ember véleménye érdekelni, és hogy tud ennyire függni tőlük.

Valaki írta (lehet, hogy a kérdező, sok a válasz, úgyhogy nem keresem vissza), hogy a kis falukban főleg kinézik a tetovált embereket.

Nekem mondjuk nincs gyerekem, de ha lenne, akkor sem érdekelne az, hogy mit pletykálnak róla a falusi vénasszonyok, mikor nincs jobb dolguk. Kit érdekel?

Az meg, hogy valaki emiatt nem megy utcára a gyerekével, az magát minősíti.

Neki ez tetszik, és ezért viseli, nem pedig azért, hogy a többi embernek tetsszen.

Aki így áll a dolgokhoz, az ruhát is az alapján választ, hogy kinek tetszik?

Nem lehet olyan külseje senkinek, ami mindenkinek egyformán tetszik. Ez van.


Mellesleg, nekem is van tetoválásom.

Lehet, hogy 60 évesen elcsúnyulnak. De mégis, egy hatvan éves bőre tetoválás nélkül is csúnya, akármennyire jó a genetikája, vagy él egészségesen.

Ez az élet rendje, megöregszünk. Ennek a minőségét nem egy tetkó fogja rontani.


A munkáról meg annyit, hogy ahol ez alapján választanak alkalmazottakat, oda nem is biztos, hogy tartozni akarok. Főleg, hogy ha valaki a tetoválás alapján, azaz egyéni preferencia szerint választ munkatársat, az a legkevésbé sem professzionálisan áll a kérdéshez.

A külföldi barátnőmnek az egyetemi tanárának van két telikaros tetkója. Mégis felvették, mert jó tanár, jó referenciákkal rendelkezik, és normális ember.

Csak magyarország van ennyire elmaradva.

2015. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

6


angyalszárnyak?

2022. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!