Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom azt hiszi leszbikus...

A családom azt hiszi leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 100%-ban hetero. Bűn ronda vagyok ezért soha nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal. Múltkor megöleltem anyukámat és ezt a mamám is látta, azóta azt hiszik, hogy leszbi vagyok. A mamám kezdte, de most már anyám is kezdi azt hinni. Mondtam neki, hogy a hétvégén találkozom az egyik barátnőmmel, akit ő nem ismer, erre nagy meglepődve kérdezi, hogy barátnőőőőd? Éppen elég rossz nekem így is, hogy nem kellek senkinek, erre most még ezt is kitalálják, hogy leszbi vagyok. Hogy állítsam le őket?

2015. febr. 22. 21:31
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
A smink sem segít sajnos. :/
2015. febr. 22. 22:39
 12/45 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egy plasztikai műtét segítene. Kezdj rá gyűjteni és lehet tudnak majd rajtad segíteni. Egy próbát megér
2015. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Arra soha nem lesz pénzem...
2015. febr. 22. 22:43
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Van valami olyan valasz amit hallani szeretnel? Szivesen leirjuk.
2015. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem az idegen emberek beszólásait hagyd figyelmen kívül! Nem létezik ronda ember, legfeljebb, hogy nem vagy valaki esete. A külsőnk egy adottság, amit kapunk, ezért nem illik beszólni valakinek, hogy így vagy úgy néz ki, akkor sem ha számunkra szép, vagy épp nem az esetünk, és ugyanúgy tahóság grimaszolni valakire, mert nem tetszik nekünk.A külsőnk miatt sem szégyellni nem kell magunkat, de büszkének sem kell rá lennünk. Soha ne szégyelld azt ,aki vagy! Én azt gondolom, hogy a legfontosabb, hogy mindig tudj mosolyogni, és, hogy a tekinteted tiszta legyen! Egy előnyös frizura is sokat dob a megjelenésen, és ha előnyösen öltözködsz az is! A szüleid véleményével ne foglalkozz, mert elég szűk látó körűek sajnos. Maximum nevess rajta egy jót, mást nem tehetsz :)


Remélem, tudtam Neked segíteni!


üdv.: egy 27 éves nő

2015. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Andi80018 ***** válasza:
100%
Kéne egy kép, és akkor jobban tudnánk segíteni. Az a lényeg, hogy itt nem az a legnagyobb gáz, hogy a szüleid mit gondolnak, hanem a magadról alkotott véleményt kellene kissé megváltoztatni, mert így telik az idő, és senkid sem lesz. Muszáj elfogadnod magad, és MINDENT megtenni, hogy jobban nézz ki. Sportolj, legyen olyan jó alakod, amennyire csak lehet. Legyen jó frizurád, mindig ápolt légy, hozzád illő sminkkel. Ha folyamatosan a negatívumot adod magadból, akkor nem is lesz így egy pasi sem, aki veled akarna lenni, az tuti. Márpedig az idő telik. Nekem is van olyan kolléganőm, akit mindenki csúnyának tart, de semmit nem tesz, hogy ez másképp legyen. Már 31 éves, és egy macskával lakik. Szerintem ezt te sem akarhatod! Úgyhogy kapd magad össze, az önsajnálatból nem élsz meg!
2015. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Scream85 ***** válasza:

Én már elég sok lányt hallottam "nyafogni" hogy ők milyen rondák, nem kellenek senkinek,stb.

Közben meg teljesen jól néztek ki,semmi gond nem volt velük, csak valamiért ezt beszélték be maguknak.


Egy kép valóban segítene megítélni a dolgot!

2015. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Hmmm, most őszintén, azzal, aki hülyeséget mond, mennyire érdemes foglalkozni? Elhiszem, hogy rosszul esik, elmondtad neki azt, amit itt leírtál? Hogy milyen rossz az, hogy úgy érzed, nem kellesz senkinek, és még leszbikusnak is kikiált, mert meg merted ölelni az édesanyádat? Én biztos kimondanám a helyedben, ahogy ezzel kapcsolatban érzek, aztán szégyenkezzen ő, hogy ilyen hülyeséget mondott, ráadásul tapintatlanul, nemhogy még te érezd emiatt rosszul magad??


A ronda vagyok,nem kellek senkinek-dologhoz annyit, hogy az önbizalommal megváltozik az egész kisugárzás. nem kell, hogy minde részedet szeresd, de kizártnak tartom, hogy nincs egyetlen testrészed, amit el tudnál fogadni, és szeretni tudnál. Találj magadban legalább 1 ilyen dolgot. Az önbizalom nagyon durván megváltoztatja egy ember kisugárzását, és hogy mennyire vonzó valakinek a szemében. Láttam már számomra szépnek egyáltalán nem mondható férfiakat, de az önbizalmuk, a stílusuk annyira megnyerő volt, hogy csüngtek rajtuk a csajok. Volt két ilyen barátom is, akit mások bevallottan kifejezetten csúnyának mondtak, engem mégis levettek a lábamról, és egyáltalán nem érdekelt hogy néztek ki, mert a szemükkel úgy tudtak nézni, sütött róluk, hogy rendben vannak magukkal. Lehet valaki akármilyen szép, ha nem hisz magában. Több olyan lányt is ismerek, akik nagyon szépek, és nagyon későn volt barátjuk először, mert nem hitték el magukról, hogy van bennük valami, amit szeretni lehet. Rengeteg férfi van, aki mások által egyáltalán nem szépnek talált nőt vesz el feleségül. Valamit csak látnak bennük. Ugyanis a külső egyáltalán nem minden!

2015. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom aki rondának születik mit tudna tenni azért, hogy ne legyen az. Mondjátok már el. Mindenféle hajat, sminket, öltözködést kipróbáltam már mégis ocsmány vagyok.
2015. febr. 23. 13:40
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd a jó oldalát, így legalább nem fognak azzal zargatni, mikor lesz már pasid. :D De viccet félretéve, láttam már "csúnyácska" lányt pasival, sőt van amikor nagyon is jó képű baráttal látni kevésbé mutatósabb lányt. Nem minden a külsőség.

Ha elfogadsz egy tanácsot, próbálj meg kevesebbet azon idegeskedni, hogy mások mit gondolnak rólad és inkább próbáld meg magadtól kideríteni, mi az ami téged boldoggá tesz? Hordj szép ruhákat, ami megmutatja az előnyös tulajdonságaidat (és ne mond, hogy nincs MINDENKINE van, még nekem is ami nagy szó mert az én önképem sem valami jó...) Emeled magasra a fejed és képletesen xarj le minden tuskót, aki annyira bunkó, hogy nyit utcán beszól egy vadidegen lánynak annak nem érdemes adni a véleményére, mert az IQ szintje valószínűleg igen alacsony... Miért is akarnál ilyen emberekkel keveredni?:)

Ha az arcod nem tökéletes, az alapozó csodákra képes, én csak tudom és ha talán egy kis önbizalmat is ad.

Úgy hogy nem tudom konkrétan mivel is van bajod magaddal nem tudok nagyon többet írni, de fel a fejjel. 22 évesen előtted az élet, nehogy már most feladd, hogy valaha is boldog leszel. :)Nem csak "tökéletes" és "gyönyörű" emberekből áll a világ, bármennyire is ezt sugározzák a reklámok/tv műsorok/újságok.

2015. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!