Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom azt hiszi leszbikus...

A családom azt hiszi leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 100%-ban hetero. Bűn ronda vagyok ezért soha nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal. Múltkor megöleltem anyukámat és ezt a mamám is látta, azóta azt hiszik, hogy leszbi vagyok. A mamám kezdte, de most már anyám is kezdi azt hinni. Mondtam neki, hogy a hétvégén találkozom az egyik barátnőmmel, akit ő nem ismer, erre nagy meglepődve kérdezi, hogy barátnőőőőd? Éppen elég rossz nekem így is, hogy nem kellek senkinek, erre most még ezt is kitalálják, hogy leszbi vagyok. Hogy állítsam le őket?

2015. febr. 22. 21:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Nincs ronda ember, csak olyan aki igénytelen és elhanyagolja magát.. Mindenkiből ki lehet hozni legalább egy közepest, hidd el!

Kövér is vagy?

2015. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Erre csak azért válaszolok mert kíváncsi vagyok a folytatásra!
2015. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
én is!
2015. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Láttam már egyszerű lányt helyes pasi oldalán és fordítva, szóval az önbizalom és a pozitív kisugárzás+ műveltség a szépség fontos feltétele. Ha tényleg rondának érzed magad, kezdj el gyűjteni plasztikai műtétekre!
2015. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Azóta lett barátom. :)
2015. aug. 3. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!