Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom azt hiszi leszbikus...

A családom azt hiszi leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 100%-ban hetero. Bűn ronda vagyok ezért soha nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal. Múltkor megöleltem anyukámat és ezt a mamám is látta, azóta azt hiszik, hogy leszbi vagyok. A mamám kezdte, de most már anyám is kezdi azt hinni. Mondtam neki, hogy a hétvégén találkozom az egyik barátnőmmel, akit ő nem ismer, erre nagy meglepődve kérdezi, hogy barátnőőőőd? Éppen elég rossz nekem így is, hogy nem kellek senkinek, erre most még ezt is kitalálják, hogy leszbi vagyok. Hogy állítsam le őket?

2015. febr. 22. 21:31
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem csak vadidegenek mondják sajnos. A volt osztálytársaim, a lakóhelyünkön az emberek is, még köszönésre sem méltatnak.
2015. febr. 23. 13:52
 22/45 A kérdező kommentje:
A mamám is rendszeresen mondja, hogy ronda vagyok meg hogy a szépségemért nem fognak ellopni.A tesómtól olyan képeslapot kaptam egyszer, hogy az emlékeket megszépíti az idő, ha téged nem is...
2015. febr. 23. 13:55
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

A volt osztálytársakra aztán végképp nem érdemes hallgatni. Főleg, ha már iskolás korodban sem volt jó kapcsolatod velük. A középiskolai társak a leggonoszabbak, ha kifogsz egy olyan társaságot....

Hát a mi utcánkban sem köszönget mindenki mindenkinek, max a közvetlen szomszédnak. Főleg az idősebb szomszédjainknak köszönök én először. Lehetetlen, hogy ha "ismersz" valakit és hangosan érthetően ráköszönsz ő nem köszön vissza. Ehhez azért vagy nagyon bunkónak kell lenni, vagy eltitkolsz valamit és tettél valamit amiért a többiek nem szeretnek téged a lakóhelyeden. (nem külsőségre gondolok, azért mert kevésbé vagy "mutatósabb" vagy a te szavaiddal élve "csúnya" vagy még senki nem lesz ilyen szinten ellenséges) Mióta élsz ott?

A nagymamád elég nyers, de lehet azért mond ilyeneket, hogy rávegyen változtass kicsit magadon. De komolyan, mi az ami miatt nem tartod magad szépnek? Írd le konkrétan mert el nem tudom képzelni. Esetleg van valami születési rendellenességed?

A tesód meg szimplán gonosz, mennyi idős? Fiú, lány? Ilyen családtagokkal még ellenségekre sincs szükséged. Lehet érdemes lenne, elgondolkoznod azon, hogy elválaszd magad tőlük, mert így csak folyamatosan rombolják az önbizalmadat...

2015. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! Mar ne haragudj,de nagyon taho csaladod van! :s Hogy mondhatnak olyat Neked ,hogy ronda vagy? Nem szeretek ilyen tanacsot adni,de koltozz kulon a csaladodtol,amilyen hamar csak tudsz! Ilyen dehonesztalo emberek kozt nem lehet elni,es csalad feladata az ,hogy feltetel nelkul szeressenek Teged,akarmilyen vagy es akarhogy nezel ki! A masik pedig,hogy ha sportolsz,apolt vagy,elonyosen oltozkodsz ,jo frizurat hordasz,tuti biztos,hogy rengeteget dob a kulsodon! Sztem a sulyos kisebbsegi komplexusod is a csaladodtol van,mert a negativ enkeped erositik Benned. Kerlek,fontold meg tanacsom,es koltozz el,mielobb! A 27 eves valaszolod vagyok!
2015. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

A szépség egy szubjektív fogalom. Van, amit kevés ember talál szépnek, van, amit több, de mindenkinek mást jelent. Én a magabiztosságot és a a kedvességet tartom vonzónak, függetlenül attól, hogy valaki hogy néz ki.


Te viszont elhitted a körülötted lévőknek, hogy ronda vagy, olyan szinten, hogy hiába írja le neked itt kb. mindenki, hogy olyna nincs, hogy valaki minden szempontból ronda, nem vagy hajlandó elhinni, ennyire mélyen azonosultál magadban azzal a képpel, hogy ronda vagy. Valamiért fontos neked, hogy rondának tarthatsd magad, akkor maradj így. Így megkímélheted magad a csalódástól, ami egy párkapcsolatban egy lehetséges rizikó, de a jó dolgokból is kimaradsz. Ha neked ez megéri, akkor hidd továbbra is magadról, hogy nincs benned semmi szép, és hidd el a többi embernek is, aki ismer. Hiszen, ha valaki mond valamit, az automatikusan igaz is lesz, nem igaz? Főleg, ha sokan mondják.

2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Nem az ő hatásukra kezdtem azt hinni, hogy ronda vagyok, magamtól is láttam/látom.
2015. febr. 23. 14:46
 27/45 anonim ***** válasza:

Kérlek, válaszolj nekem!

Mit tartasz magadban csúnyának?

A szemed, az orrod, az arccsontod a szád?

Melyik milyen, és milyennek szeretnéd?

A bőröd rendben van, kozmetikus segítségére lenne szükséged?

Mi van az alakoddal?

Képet nem fogok kérni, mert egy ilyen önbizalomhiányos lány érthető, ha nem küld, de egy leírást adnál magadról?

2015. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Egy nőt az teszi széppé, amit előttem már leírtak:

Sport, akkor jó lesz az alakod, egy csodás elfoglaltság munka után, hogy ne kelljen haza menni...

Ha jó alakod van, akkor mini szoknya, egy jó harisnya, szép cipő, magas sarokkal, és iszonyú csinos tudsz lenni...öltözködj jól!

Ha alul nadrágot hordasz, akkor felülre vegyél fel olyan melltartót, pólót, ami hangsúlyozza a melledet, húzd ki magad....emeld a fejed!

Az arcodat kenjed krémmel, alapozóval + enyhe smink (ne sokat, a szolíd többet mutat, szemceruza, spirál, szajfeny).

A fejeden mindig legyen frizura. Menj fodrászhoz sűrűn, lesd el a technikát, hogy te is tudj jó hajat csinálni magadnak....= ennyi a jó nő!


Ahhoz, hogy valaki jó nő legyen, az meló, nem kevés!! Hát adj magadra, kezd el! Ettől lesz valaki jó nő, nem attól, hogy annak születik..., olyan kevés van és azok is lerontják, ha nem adnak magukra.

Úgyhogy ne hajtogasd, hogy ronda vagy, hanem irány, költs magadra, sportolj és tégy meg mindent, hogy ne az legyél!


Mondom ezt én, 4 gyerek utan, bármikor szalonképesen...

De a szemöldököm soha nem lehet bundzsi, mindig ki van szedve, nem szőrös a lábam, fazonom, hónapban. A hajamat minden hajmosás után beszámítom (3 naponta). Az arcomat reggel, este krémezem, reggel szemceruza + spirál. Minden gyerekem utan visszafogytam csinosra, pedig a legkisebb 1 éves és szoptattam is...(mentem futni, tornázni, spinningelni heti 3-4x).

Szóval: hajrá!!!!!

2015. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
azért a ló túloldalára sem kell átesni
2015. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy az egész arcom ronda ahogy van, az égvilágon semmi nem szép rajta. Nem vagyok szőrös, sem büdös, mindig igyekszem kihozni magamból a legjobbat mégis ronda vagyok.
2015. febr. 23. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!